Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка ініціює питання щодо виплати залізничникам "13-ї" зарплати за підсумками роботи за 2019 рік

06:05:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України ініціює розгляд на найближчому засіданні правління Товариства питання щодо виплати працівникам "13-ї" заробітної плати – винагороди за підсумками роботи за минулий рік.
З цього приводу лідер профспілки Вадим Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика відповідного листа.
 
У зверненні до керівництва Акціонерного товариства зазначено, що згідно із оприлюдненою інформацією про роботу та консолідовану фінансову звітність за 2019 рік, підтверджену даними аудиторської перевірки, «Укрзалізниця» спрацювала прибутково і отримала чистий фінансовий результат у сумі майже 3 млрд грн.
 
Тому відповідно до розділу 9 «Положення про оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця», яке є невід’ємною частиною чинної Галузевої угоди, запропоновано на найближчому засіданні правління Товариства розглянути та ухвалити рішення щодо виплати у другому кварталі п. р. працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у розмірі не менше 50% місячної тарифної ставки (посадового окладу).
 

Зміцнимо наші профспілкові лави!

30:04:2020 г.
Із Першотравнем, шановні спілчани!
Read more...
 

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28:04:2020 г.
Цьогоріч Всесвітній день охорони праці проходить під гаслом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя». 
В рамках спільного проєкту Європейського Союзу (ЄС) та Міжнародної організації праці (МОП) підготовлено презентацію 
«COVID-19: небезпеки і заходи у відповідь. Безпека і здоров’я у часи пандемії – що робити на робочих місцях?»
 

Менше слів – більше конкретних справ!

23:04:2020 г.
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк 15 квітня п. р. звернувся до керівництва АТ «Укрзалізниця» листом № 164/03 щодо надання Товариством матеріальної допомоги на лікування та всебічної підтримки працівників, які захворіли на COVID-19.
Того ж дня «Укрзалізницею»  прийнято відповідне рішення.
Визначено надавати залізничникам матеріальну  допомогу на лікування у таких граничних розмірах:
- для заявників, в яких виявлено та підтверджено коронавірус і хвороба протікала з важким перебігом, тяжкими ускладненнями, –  до 10 тис. грн.;
- для заявників, в яких виявлено та підтверджено коронавірус, але хвороба протікала без тяжких наслідків, – до 6 тис. грн.
Відповідний протокол доведено до відома керівництва регіональних філій та філій.
 
Також президією Ради профспілки ухвалено рішення щодо додаткового соціального захисту спілчан – медпрацівників філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця», які найбільше підпадають в зону ризику, – у зв'язку із хворобою на коронавірус, отриманою внаслідок їхньої професійної діяльності.
З цією метою затверджено додаток до чинного Положення «Про надання матеріальної допомоги постраждалим членам профспілки  від нещасних випадків на виробництві та випадків природної (раптової) смерті» (одноразова виплата матеріальної допомоги членам профспілки (спадкоємцям) в розмірах: 3 тис. грн. – у випадку тимчасової втрати непрацездатності через захворювання на коронавірус; 7,5 тис. грн. – у випадку смерті внаслідок гострої респіраторної хвороби на COVID – 19).

Read more...
 

Щодо некоректності у повідомленні на сайті АТ «Укрзалізниця»…

22:04:2020 г.
Відповідно до статті 32 КЗпП України питання щодо зміни істотних умов праці працівників не потребує погодження з виборними профспілковими органами. Тому на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» інформацію в окремій її частині було подано некоректно. З цього приводу Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління Товариства Івана Юрика листа.
На засіданні правління АТ «Укрзалізниця» 15.04.2020 р. Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України В. Бубняк категорично наполягав на тому, що принципово неправильно ухвалювати узагальнене рішення про встановлення неповного робочого тижня в цілому по «Укрзалізниці», це необхідно визначати у регіональних філіях, філіях з урахуванням фінансових результатів їх діяльності. 
Тож Рада профспілки чекає конструктивної реакції з боку адміністрації на поширену на сайті «Укрзалізниці» некоректну інформацію. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 41 - 45 of 2200
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78