Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Румунські колеги продовжують допомагати українським залізничникам

03:05:2022 г.
Ми не раз вже згадували про тісну співпрацю Голови профспілки Олексія Семеруня з нашими міжнародними партнерами − Національною федерацією профспілок залізничників Румунії MCV на чолі з її лідером Грігоре Маре. Вони першими відгукнулися допомогти і продовжують це робити вже протягом двох місяців війни, активно підтримуючи сім’ї українських залізничників. І от нещодавно наші колеги знову підставили своє дружнє плече і  профспілка отримала чергову партію гуманітарної допомоги. 

Так, у Великдень залізницею з Румунії прибув 8-тонний гуманітарний вантаж, який прийняла в Запоріжжі наша територіальна профорганізація. Що саме цього разу прибуло в Україну і куди буде спрямовано запитали у голови Запорізького теркому профспілки Андрія ХИЖНЬОГО:


Read more...
 

На потреби ЗСУ

02:05:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим»:
Read more...
 

Із Першотравнем!

01:05:2022 г.
1 травня в Україні та інших країнах світу відзначають Міжнародний день праці.

Це – день солідарності, взаємної підтримки та згуртованості усього світу.
Це – день справжнього єднання людей заради справедливості та захисту своїх прав.
А для нашої держави сьогодні це ще один день, коли кожен своєю невтомною працею виборює Перемогу.

Усі разом, об’єднавшись, ми стали силою, яка здатна подолати найважчі виклики нашого з вами сьогодення!

Зі святом вас, дорогі залізничники, миру, добра і злагоди.

 
З повагою 
Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України
Олексій СЕМЕРУНЬ

 

Гуманітарний фронт Закарпаття

29:04:2022 г.
Понад 2 млн українців стали внутрішніми переселенцями після впровадження воєнного стану, повідомляє Уряд. Серед них і залізничники. 
 
Ми вже писали про те, як дорожня профорганізація регіональної філії «Львівська залізниця» облаштувала у дитячій оздоровниці «Трембіта» Ужгородського теркому профспілки центр для переселенців. 
 
Наразі тут проживають 110 дорослих і 27 дітей – залізничники та члени їхніх родин. Запитали про їхні потреби в голови дорожньої профорганізації Ярослава АФТАНАСА:
Read more...
 

28 квітня - День охорони праці

28:04:2022 г.
28 квітня в Україні відзначають День охорони праці (Указ Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006), який збігається з Всесвітнім днем охорони праці (або Всесвітнім днем безпеки та здоров’я на робочому місці). Так само збігається і гасло, яке визначає Міжнародна організація праці. У 2022-му гасло року: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».

- У МОП підкреслили, що наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.

- У зв’язку з воєнним станом і бойовими діями можливості профспілки щодо проведення заходів з відзначення Дня охорони праці в цьому році значно обмежено. 

Найближчим часом планується проведення наради з технічними інспекторами праці Ради профспілки щодо нагальних проблемних питань з охорони праці в умовах війни.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 41 - 45 of 2547
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79