Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки: 11 червня у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10378. 6 червня профільний Комітет Верховної Ради України підтримав електронну петицію профспілки. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів і найближчим часом буде розглянута. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Президія Ради профспілки ухвалила низку важливих рішень

19:04:2019 г.
На позачерговому засіданні президії, що відбулося 18 квітня, розглянуто питання про дії профспілки щодо реалізації п. 6 постанови Ради профспілки від 28.03.2019 р. «Про підсумки виконання у 2018 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками».
За участі представників АТ «Укрзалізниця» – директора з економіки і фінансів А.Рязанцева, директора з управління персоналом та соціальної політики Є.Козака та інших керівників – обговорено виконання Вимог профспілки до АТ «Укрзалізниця» , що було ухвалено на засіданні Ради профспілки 28 березня п. р.
На адресу Голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова спрямовано постанову президії Ради профспілки та відповідного листа із обґрунтованими коментарями щодо надісланої Раді профспілки відповіді по кожному з пунктів Вимог, у якому наголошено: президія констатує, що наведена «Укрзалізницею» аргументація є недостовірною та некоректною.
За підсумками розгляду гострого та найважливішого на сьогодні питання на засіданні президії Ради профспілки прийнято постанову, головний пункт якої – підготовка до проведення  14 травня  2019 року акції протесту (пікетування біля будівлі Кабміну). Затверджено Вимоги до Уряду .
Увагу громадськості акцентовано на неполітичних мотивах акції протесту. Крім того наша профспілка звернулася за солідарною підтримкою до міжнародних організацій – МФТ, ЄФТ, МОП, а також Федерації профспілок України та Федерації профспілок транспортників України.

 

18 квітня відбудеться засідання президії Ради профспілки

12:04:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України розглядатиметься питання про дії профспілки щодо реалізації п. 6 постанови Ради профспілки від 28 березня 2019 року «Про підсумки виконання у 2018 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками».  
До участі в засіданні президії запрошено Голову правління Товариства Євгена Кравцова.

 

Направлено листа Голові Наглядової ради

12:04:2019 г.
Відповідно до рішення, прийнятого на засіданні Ради профспілки 28 березня п р.,  Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк направив Голові Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунеру листа, в якому аргументував причини, які спонукали до висунення Вимог керівництву «Укрзалізниці». Також в листі йдеться про спростування намірів керівництва Товариства про підвищення тарифних ставок та посадових окладів, які озвучив на засіданні директор  з економіки та фінансів Андрій Рязанцев, в порушення пункту 3.2.2 Галузевої угоди між профспілками і «Укрзалізницею».
Наглядовій раді запропоновано надати належну оцінку діям правління АТ «Укрзалізниця» і розглянути це питання на найближчому засіданні Наглядової ради із запрошенням Голови профспілки.

Детальніше...
 

Вимоги, звернення та про подальші дії профспілки…

12:04:2019 г.
Вийшов друком черговий номер газети  «Вісник профспілки»
 

Новий веб-сайт дисконтної програми профспілки

11:04:2019 г.
Від сьогодні, 11 квітня, у тестовому режимі запрацював новий веб-сайт дисконтної програми профспілки
До уваги спілчан представлено зручний функціонал з повним переліком партнерів, які для власників електронних профквитків та дисконтних карток надають знижки на різні категорії послуг. Тепер доступна візуалізація партнерів на карті України, що дозволить легко та швидко віднайти найближчу локацію у будь-якому куточку країни. Інформацію про  нових партнерів, які долучилися до дисконтної програми профспілки, акції, промокоди та багато іншого можна буде дізнатися з активної стрічки новин сайту. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2004

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

Лічильник



Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання президії Ради профспілки 23.05.2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78