Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

З Днем залізничника!

04:11:2022 г.
Залізничники, колеги, друзі!
З гордістю за нашу залізничну родину вітаю вас
із професійним святом.
 
Цьогорічний День залізничника не схожий на жоден інший:
ми відзначаємо його в умовах повномасштабної війни,
під обстрілами, подекуди без електроенергії, води та зв'язку.
І попри це завдяки вашій відданій та героїчній праці локомотиви
не припиняють свій рух, пошкоджена інфраструктура
швидко відновлюється, а залізниця знову
і знову демонструє надійність і стійкість.

Залізничники з ризиком для власного життя
евакуюють людей з охоплених полум’ям війни міст,
везуть життєво необхідні вантажі, підтримують тил і фронт.

Дякую кожному з вас за професіоналізм у щоденній роботі,
самовідданість і незламність у воєнних реаліях.
Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії
на благо спільної справи та подальших звершень в ім'я України. 
 
Схиляю голову перед пам’яттю залізничників,
які віддали своє життя за Батьківщину. 
 
Перемоги і мирного неба! З Днем залізничника!
Слава Україні! Героям Слава!

Від щирого серця і з глибокою повагою
 
Голова Профспілки залізничників
і транспортних будівельників України
Олексій СЕМЕРУНЬ

 

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України

28:10:2022 г.
Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком. Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію, – повідомляється на сайті організації. Страхові виплати призначаються після розслідування випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення.
 
ФСС нагадує також, що потерпілі мають право на забезпечення медико-соціальними послугами за кошти Фонду – від санаторно-курортного лікування до оплати необхідного медичного чи постійного стороннього догляду, побутового обслуговування тощо.
 
‼️ Водночас Фонд соціального страхування України наголошує на потребі чіткого і безумовного дотримання інструкцій з охорони праці, слідування в укриття в разі повітряних тривог і інформування про них на підприємствах, розробленні і впровадженні алгоритмів дій працівників у випадку небезпеки!
 
ДО ТЕМИ. З початку повномасштабного вторгнення Фонд соціального страхування України вже призначив страхові виплати, пов’язані із травмами або смертю через бойові дії, на суму 16,5 млн грн. Серед них одноразова допомога сім’ям і утриманцям померлих внаслідок бойових дій, одноразова допомога постраждалим працівникам, допомога по тимчасовій втраті працездатності та щомісячні страхові виплати, які Фонд виплачуватиме потерпілим до повного відновлення здоров’я або пожиттєво.
 

Молоді залізничники продовжують допомагати і тримати гуманітарний фронт

28:10:2022 г.
В рамках гуманітарного проєкту «Trade Union Life Line» (Профспілкова лінія життя) та за підтримки міжнародних благодійних організацій World Central Kitchen, Canada-Ukraine Foundation – Пласт Львів продуктові набори отримали залізничники кількох областей України. Про це розповіла лідерка Молодіжної ради профспілки Катерина ІЗМАЙЛОВА.
 
«Завдяки молодіжним лідерам, які повідомили про потребу малозабезпечених сімей та пенсіонерів-залізничників з їхніх регіонів, відповідально відпрацювали з доставкою цього гуманітарного вантажу, вдалося допомогти понад 900 людям. Спочатку допомогу ми направили в Харків, цим займався молодіжний лідер дорожньої профорганізації Південної залізниці Олександр Нестеренко, наступну партію голова молодіжки Коростенської територіальної профорганізації Олександр Колісник доставив у свій регіон. Алла Замула, яка представляє молодь Конотопського вузла, направила важливий вантаж в Конотоп, Бахмач і далі по лінії. В планах залишаються деокуповані території Куп’янська, там нам допомагає займатися голова молодіжки теркому Станіслав Колесник. Так і працюємо. Гуманітарна допомога сьогодні залишається пріоритетним напрямом нашої роботи. І саме завдяки профспілковим ланцюжкам, яку сформувала наша молодь, вдається за запитами задовольнити певні потреби та злагоджено і оперативно допомогти людям», – детальніше поділилася молодіжна лідерка. 
 
Алла ЗАМУЛА разом з колегами з Конотопського теркому у свій регіон доставляли гуманітарний вантаж з Києва. Ми поцікавилися в неї, хто отримає ці продуктові набори. «Загалом ми зробили запит на 58 пакунків. 14 з них буде направлено студентам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Класичному фаховому коледжі СумДУ. Також отримають допомогу сім сімей бахмаччан, які прихистили переселенців з Чернігова. Є в нас родина локомотивників, які стикнулися з важкими життєвими обставинами, і наразі потребує допомоги. Це також сім’ї залізничників з єдиним годувальником, або хтось опікується лежачими батьками після інсульту та й взагалі інші складні ситуації. 30 продуктових наборів віддамо пенсіонерам-залізничникам Конотопської дистанції сигналізації та зв’язку, які досягли поважного віку. Розвеземо їм по лінії: Терещенська, Хутір-Михайлівський, Ворожба».
 
У фейсбук-групі Молодіжної ради профспілки опубліковано слова вдячності від Коростенської регіональної Ради ветеранів війни та праці. Вони щиро подякували Молодіжній раді профспілки, а особливо її лідерці – Катерині Ізмайловій, та голові молодіжної ради Коростенської територіальної профорганізації Олександру Коліснику за важливу турботу про ветеранів-залізничників та такий подарунок до Дня ветерана. Приємно, що молодь не забуває і дбає про старше покоління. Загалом ветерани Житомирщини отримали 202 продуктових набори з цієї партії міжнародної гуманітарної допомоги.
 
Крім того, слова вдячності пролунали голові Коростенської територіальної профорганізації Андрію Жабському за допомогу в організації доставки продуктових наборів з Києва до Коростеня.
 
«А ми продовжуємо свою діяльність в рамках волонтерського проєкту #tradeunionlifeline. Попереду ще багато справ», – резюмувала Катерина Ізмайлова і подякувала усім міжнародним організаціям та колегам за таку важливу підтримку українських залізничників. Щирі слова подяки висловила Раді профспілки за допомогу з логістикою. Тож далі буде…


 

У профорганізаціях

27:10:2022 г.
Організації нашої профспілки відзначили День захисників і захисниць України благодійними і волонтерськими заходами.
 
Так, на Конотопському залізничному вузлі за матеріальної підтримки теркому та первинних профорганізацій відбувся благодійний турнір з волейболу. На захід завітали військові, волонтери, представники дирекції, профспілки та волейбольної федерації Конотопа. 
 
У змаганнях взяли участь дві жіночі та дві чоловічі збірні команди, загалом майже 30 залізничників. Збірні сформувалися за принципом «молодь проти досвіду» і провели по п’ять партій безкомпромісної гри. Поступатися ніхто не хотів, але зрештою в обох випадках перемогли молодіжні команди. 
 
Переможці отримали кубки, а наймолодші вболівальники – солодкі подарунки від організаторів.
 
І головне: завдяки заходу вдалося зібрати близько п’яти тисяч гривень на ремонт позашляховика ЗСУ, – повідомив ПРЕСЦЕНТР Конотопського теркому профспілки. 

 

Про важливе

26:10:2022 г.
24 жовтня правлінням АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення про поновлення виплат, передбачених Галузевою угодою, колективними договорами, зокрема, одноразової матеріальної допомоги залежно від стажу роботи в галузі при звільненні працівників вперше з роботи у зв’язку з виходом на пенсію, а також додаткової матеріальної допомоги за сумлінну працю на залізничному транспорті.
 
Це стосується працівників АТ «Укрзалізниця», які звільнилися або звільнятимуться з роботи у період з лютого до грудня 2022-го. За пропозицією і наполяганням профспілки на графіковому погашенні їм цих виплат, нарахування матеріальної допомоги проводитиметься в хронологічній послідовності, починаючи з листопада 2022 року. 
 
Тобто працівники, які звільнилися з лютого 2022 р., отримають гарантовані соціальні виплати.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2650
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79