Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Знаменні дати: 8 травня – День пам’яті та примирення і 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій свійтовій війні

08:05:2021 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк звернувся до спілчан, ветеранів з нагоди Дня пам’яті та примирення (8 травня) і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня):
«Ці знаменні дати є символами мужності та самопожертви заради величної мети. Ми віддаємо данину пам’яті тим, хто поклав життя заради Перемоги, з пошаною згадуємо всіх, хто пройшов крізь горнило війни на фронті і в окупації, працював у тилу, підіймав країну зі згарища. Вже одиниці свідків тих подій лишаються поряд, але не згасає наша вдячність. Зичу вам здоров’я, родинного тепла і мирного неба».
 

На підтримку петицій проти антитрудових та антипрофспілкових законопроєктів № 5371 та № 5388

07:05:2021 г.
Підтримайте електронні петиції, розміщені на сайті Верховної Ради України, проти ухвалення Парламентом антипрофспілкових та антитрудових законопроєктів:

Просування цих законопроєктів є черговою спробою чинної влади звузити трудові права працівників та профспілок під виглядом спрощення регулювання трудових відносин шляхом поетапного внесення до Кодексу законів про працю «новацій» і змін, які, до речі, суперечать Конституції України та міжнародним актам, ратифікованих нашою державою.
 
Тому Профспілка залізничників і транспортних будівельників України підтримує профспілки, які згуртувалися навколо протидії просуванню цих законодавчих ініціатив Уряду, та закликає усіх небайдужих долучитися і підписати петиції.
Детальніше...
 

Привітання з Великоднем

02:05:2021 г.
Сердечно вітаю вас і ваші родини зі Світлим днем Христового Воскресіння!
Хай диво цього свята наповнить серця вірою та надією, надихне на добрі вчинки і праведні справи. 
Бажаю вам благодаті, тепла і душевного спокою.

З повагою 
Вадим БУБНЯК, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

1 травня – Міжнародний день праці

01:05:2021 г.
Із Першотравнем!
Вітаю зі святом трударів, на щоденній і самовідданій пра­ці яких тримається існування держави, її економічне зміцнення та соціальне благополуччя. Це – день солідарності та взаємної підтримки працівників усього світу, що уособ­лює прагнення до добробуту, гідної оплати та належних умов трудової діяльності. Час єднання заради справедливості та захисту своїх прав. Лише разом ми – сила, здатна подолати виклики часу!

З повагою 
Вадим БУБНЯК, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Робоча зустріч сторін колективних переговорів щодо проєкту Колдоговору АТ «Укрзалізниця»

29:04:2021 г.
Нагадаємо, що ще у червні 2018-го на першому засіданні Спільної робочої комісії з ведення колективних переговорів щодо укладання Колективного договору АТ «Укрзалізниця» було розглянуто матеріали до його проєкту, затверджено попередньо узгоджену частину тексту, опрацьовану робочими групами, а також п’ять розбіжностей до окремих норм. Проте подальша робота над цим документом фактично блокувалася АТ «Укрзалізниця».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2335
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79