Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Не дамо зруйнувати законодавство про гарантії діяльності профспілок!

17:03:2020 г.
На підтримку електронної петиції «Прошу (вимагаю) не розглядати законопроект #2681 як такий, що порушує та обмежує права профспілок в Україні», розміщеній 5 березня п. р. на сайті Верховної Ради України, президія Ради профспілки 17 березня ухвалила постанову, в якій йдеться про посилення боротьби за недопущення руйнування законодавства про гарантії діяльності профспілок.
 
Відповідну телеграму щодо постанови «Про підтримку електронної петиції» направлено дорожнім, територіальним, об’єднаним і первинним організаціям. 
Долучаймося до ініціативи! Кожен голос – важливий!
 
Підписати тут  


 

Щодо соціального захисту працівників АТ «Укрзалізниця» у зв’язку із запровадженим Урядом карантином

17:03:2020 г.
Листа із пропозицією щодо соціального захисту працівників Товариства з приводу введення обмеження на рух пасажирських перевезень у міждержавному, міжрегіональному та приміському сполученні з метою  запобігання загрозі поширенню в Україні коронавірусної  інфекції сьогодні, 17 березня, Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчека:
 
«Для забезпечення захисту соціально-економічних  прав та інтересів працівників Товариства профспілка залізничників і транспортних будівельників України  просить розглянути питання  та ухвалити рішення відповідно до пункту 3.2.12 Галузевої угоди щодо оплати простою з розрахунку тарифної ставки, окладу таких працівників, які перебуватимуть у стані вимушеного простою».

 

Карантин: вимушені заходи задля убезпечення…

17:03:2020 г.
Рада профспілки 11 березня направила дорожнім, територіальним, об’єднаним та первинним організаціям телеграму у зв’язку із оголошенням Урядом з 12 березня по 3 квітня 2020 року карантину на всій території України з метою запобігання епідемічній ситуації. 

Рада профспілки у цей період не проводитиме заплановані раніше заходи та рекомендувала ухвалити відповідне рішення профорганам усіх рівнів. 

 

Дієві кроки профспілки щодо повернення деяким категоріям залізничників права виходу на пенсію за вислугу років

12:03:2020 г.
Вчора, 11 березня, в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася пресконференція , організована профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, щодо запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років. Спікерами виступили Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки Вадим Бубняк, голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова,  голова підкомітету Верховної Ради з питань залізничного транспорту Олександр Скічко, експерт з пенсійних систем Олександр Ткач.
 
Нагадаємо, що завдяки підтримці залізничників і всіх небайдужих громадян відповідна петиція профспілки, яку було розміщено на сайті Верховної Ради у минулому році, набрала понад 25 тис. голосів і, як результат, 18 грудня 2019-го у Парламенті було зареєстровано законопроєкт № 2617 «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», підготовленого з ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України. 5 лютого п. р. його було розглянуто профільним парламентським Комітетом та за підсумками обговорення ухвалено рішення про внесення законопроєкту до порядку денного сесії Верховної Ради.  
Наша профспілка весь час активно діяла задля повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяким категоріям залізничників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті, і були незаконно позбавлені цього в 2017 році, наголосив Вадим Бубняк. Тож прийняття зазначеного законопроєкту відповідатиме вимогам щодо відновлення порушених норм пенсійного забезпечення, сприятиме підвищенню рівня соціального захисту та гарантуванню виплат пенсій за вислугу років. Це також позитивно вплине на мотивацію персоналу до довгострокової праці (вислуги років), закріплення кваліфікованих кадрів, стабільність роботи транспортних та інших галузей, безпеку руху, зменшення аварійності та виробничого травматизму тощо. 
 
Детальніше...
 

В «Укрінформі» 11 березня відбудеться пресконференція на тему «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років».

10:03:2020 г.
Організатор - профспілка   залізничників і транспортних будівельників України. 
Нагадуємо, що законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617) підготовлений з ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України і важливий для спілчан з метою повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяким категоріям працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті, і були позбавлені цього в 2017 році. Його було розглянуто 5 лютого п. р. парламентським Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та за результатами обговорення ухвалено рішення про внесення зазначеного законопроєкту до порядку денного сесії Верховної Ради.
 
anons.jpg
 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2188
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників локомотивного господарства (24.06.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78