Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо відчуження непрофільних активів

10:09:2021 г.
Оскільки на засіданні правління АТ «Укрзалізниця», яке відбулося 2 вересня п. р., департаментом майнової політики ініційовано розгляд питання щодо погодження Плану з розпорядження активами АТ «Укрзалізниця» та відчуження непрофільних активів, які увійшли до статутного капіталу Товариства шляхом їх продажу, Голова профспілки В.Бубняк з цього приводу звернувся листом до очільника Укрзалізниці О.Камишіна. 
 
В листі лідер профспілки акцентував увагу, що  відповідно до Галузевої угоди рішення щодо реорганізації суб’єктів господарювання та передачі об’єктів права державної власності у комунальну власність, передачі в комунальну власність чи на приватизацію об’єктів соціальної сфери, які побудовано за рахунок коштів залізниць, передачі в оренду чи на приватизацію структурних підрозділів залізниць, підприємств торгівлі, громадського харчування, об’єктів культурно-освітнього та спортивно-фізкультурного призначення, які обслуговують залізничників та членів їхніх сімей, мають ухвалюватися за участю профспілкових органів або за наявності згоди трудового колективу залізниці, або відповідної дорожньої профорганізації.
 
Крім того, пунктом 6.5 Методики класифікації, вибору способу розпорядження та ранжування непрофільних та надлишкових активів АТ «Укрзалізниця» передбачено, що плани з розпорядження активами підлягають обговоренню з галузевими профорганізаціями відповідно до вимог законодавства та колективних договорів.
 
Тож згідно з Галузевою угодою та колективними договорами усі подальші дії з боку Укрзалізниці щодо відчуження непрофільних та надлишкових активів передбачають участь та наявність погодження відповідних профорганів або трудових колективів, – наголошено у листі.
 

Звернення до РНБО та депутатського корпусу щодо необхідності прийняття законопроєкту № 2617

10:09:2021 г.
Посприяти розгляду та прийняттю найближчим часом законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», зареєстрованого 18 грудня 2019 р. під № 2617, Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк також звернувся до секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Данилова, Голови ТСК Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» Ю.Гришиної, голови депутатської фракції політичної партії «ГОЛОС» Я.Железняка, голови депутатської групи «ДОВІРА» О.Кулініча, співголів депутатської групи партії «За майбутнє» Т.Батенка та В.Бондара, співголів депутатської фракції політичної партії «Європейська солідарність» А.Герасимова та І.Геращенко, співголів депутатської фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» В.Рабіновича та Ю.Бойка, голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Д.Арахамії, голови депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ю.Тимошенко.
 
Нагадуємо, що цей закон у разі його ухвалення має забезпечити пенсійні виплати працівникам, які у 2017-му втратили право дострокового виходу на пенсію за вислугу років.
 

Профспілка наполягає на необхідності пенсій за вислугу років

08:09:2021 г.
За підписом Голови ФПТУ і Профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка надіслано листи на адресу Голови Верховної Ради Д.Разумкова, голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьякової щодо необхідності прийняття до кінця 2021 року законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», зареєстрованого 18 грудня 2019 року під № 2617.

Детальніше...
 

Вчасні злагоджені дії профспілки – і порушення усунуто

03:09:2021 г.
Наприкінці літа АТ «Укрзалізниця» вчергове намагалося зменшити фінансування фонду оплати праці на 46 млн грн філії «Пасажирська компанія». Таке питання розглянуто 26 серпня п.р. на засіданні комісії з питань оплати праці філії, де голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» В.Кукса наполягав на фінансуванні в повному обсязі.

Детальніше...
 

З 1 вересня відбудуться зміни умов тарифних планів корпоративної мережі Lifecell Діджитал офіс 40/60/90

30:08:2021 г.
Оператор мобільного зв’язку і наш корпоративний партнер Lifecell на минулому тижні поінформував смс-повідомленнями абонентів (у тому числі наших спілчан) про зміни умов тарифних планів Діджитал офіс 40/60/90.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2375
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79