Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Гуманітарний фронт профспілки. Запоріжжя

15:07:2022 г.
Ми вже не раз розповідали про ініціативи Запорізького теркому, спрямовані на підтримку спілчан у скрутний час. Розпочавши волонтерську діяльність ще в перші тижні російського вторгнення, команда, яку очолює голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій Хижній, не спиняється. 
Детальніше...
 

Погоджено проєкти збірників нормативних документів

15:07:2022 г.
На засіданні президії Ради профспілки в середу, 13 липня, з-поміж інших важливих питань погоджено проєкти збірників нормативних документів:
 
• у господарстві автоматики та телекомунікацій: 
 
– «Типові норми часу на роботи з технічного обслуговування пристроїв сигналізації, централізації, блокування та програмно-апаратного комплексу мікропроцесорних систем диспетчерської централізації», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами дистанцій сигналізації та зв’язку: Куп’янськ регіональної філії «Південна залізниця»; Мукачево («Львівська залізниця»); Павлоград («Придніпровська залізниця»);
 
– «Типові норми часу на роботи з перевірки та ремонту апаратури сигналізації, централізації та блокування в умовах ремонтно-технологічних дільниць», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами дистанцій сигналізації та зв’язку: Куп’янськ регіональної філії «Південна залізниця»; Знам’янка («Одеська залізниця»); Конотоп («Південно-Західна залізниця»);
 
• в локомотивному господарстві: 
 
– «Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту електричних машин під час поточних ремонтів електровозів серії ВЛ40У», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами локомотивних депо Козятин регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та Куп’янськ регіональної філії «Південна залізниця» (запроваджуються вперше);
 
– «Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту електромеханічного обладнання електровозів серії ЧС4», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами локомотивних депо Київ-Пасажирський та Козятин регіональної філії «Південно-Західна залізниця» (запроваджуються вперше).
 

Профспілка допомогла

14:07:2022 г.
З набуттям чинності Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» низка роботодавців, у тому числі в залізничній галузі, зловживають своїм правом призупиняти дію трудового договору з працівниками. Роботодавець не зважає на те, що це його право, а не обов’язок, і відповідні дії повинні бути аргументовані та з дотриманням чинного законодавства. Так, умовою призупинення трудових відносин Закон називає неможливість надання роботодавцем та виконання працівником відповідної роботи.
Детальніше...
 

У профорганізаціях: профком долучився до реалізації нового напряму спільного проєкту «Поруч»

12:07:2022 г.
«Як у цей важкий час підтримати дітей?» – задумались у первинній профорганізації локомотивного депо Шепетівка і знайшли відповідь. Профком долучився до реалізації нового напряму спільного проєкту «Поруч» Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ – «Відновлення через спорт». Його мета – забезпечити психосоціальну підтримку дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.
 
За ініціативою голови первинки Миколи Максимчука у рамках цього проєкту 6 липня був проведений захід для 21 дитини працівників депо, у тому числі і тих, хто знайшов прихисток у Шепетівці, тікаючи від бойових дій.
 
Спортивні ігри, бесіди-роздуми з психологом, заняття з домедичної допомоги – півтори години пролетіли непомітно, але залишили слід, на який вказували посмішки дітей і вдячність батьків. Дітлахи від семи до п’ятнадцяти років розділились на три групи, тож активності відповідали віку, а тренери могли приділити достатньо уваги кожному. Наприкінці організатори вручили юним учасникам смаколики та брошури з корисною інформацією від ЮНІСЕФ.
 

Питання отримання довідки ВПО. ЧАСТИНА І

12:07:2022 г.
Загальна кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні – понад 6,2 млн. Серед них – залізничники та члени їхніх родин. 
 
За дорученням Прем’єр-міністра Д.Шмигаля міністерства України надали відповіді на типові запитання, які надходять від громадян з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Вони стосуються практично всіх сфер життя українців, тому започатковуємо низку публікацій, присвячених цьому документу. Починаємо з питань, які стосуються соціального захисту ВПО.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2594
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79