Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Петицію профспілки розміщено на урядовому сайті електронних петицій

04:11:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає надати право представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця».

Враховуючи норми чинного законодавства України, Галузевої угоди і колективних договорів, досвід впровадження зазначених ініціатив на підприємствах у розвинених країнах світу, залізничники ВИМАГАЮТЬ від Кабінету Міністрів України:

1. Внести відповідні зміни до Статуту АТ «Українська залізниця» щодо введення до складу наглядової ради АТ «Українська залізниця» (на громадських засадах) представника профспілки, що підписала колективний договір (Галузеву угоду). Це передбачатиме його обов’язкову участь у засіданнях наглядової ради Товариства з правом голосу під час розгляду питань, у тому числі соціально-економічного характеру, які зачіпають трудові права, соціальні гарантії та інтереси працівників.

2. У порядку законодавчої ініціативи розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проєкт Закону України, який розширить можливості участі трудового колективу в ухваленні управлінських рішень через своїх представників у складі наглядових рад акціонерних товариств.

 

Ухвалено рішення про реєстрацію електронної петиції профспілки до Кабінету Міністрів України

04:11:2020 г.
Вчора, 3 листопада, президія Ради профспілки ухвалила рішення про реєстрацію електронної петиції до Уряду «Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає надати право представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця».
 
Затверджено текст електронної петиції, Голові профспілки В.Бубняку доручено організувати оприлюднення електронної петиції на офіційному урядовому вебсайті. Ухвалено план супроводження та підтримки електронної петиції.
 
Детальніше...
 

4 листопада – День залізничника

04:11:2020 г.
Щиро вітаю всіх трударів сталевої магістралі і наших шановних ветеранів-залізничників з професійним святом!
Трудові колективи докладають усіх зусиль аби наш потужний залізничний комплекс працював надійно, безперебійно, забезпечуючи перевезення пасажирів і вантажів. Адже в реаліях сьогодення саме завдяки вашій сумлінності й відданості вдається долати виклики часу.
Профспілка залишатиметься непохитною у тому, що кожен залізничник повинен відчувати себе захищеним і впевненим у своєму майбутньому, а його праця має бути гідно оцінена та справедливо оплачена. Тож попереду на всіх нас чекає значна та напружена робота, спрямована на досягнення цієї мети. 
Зичу вам  міцного здоров’я, миру і добробуту.
З повагою Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників 
і транспортних будівельників України
 

Вийшов друком черговий номер профспілкової газети

30:10:2020 г.

Електронна версія "Вісника профспілки" № 19–20 (798–799) тут

 

Поступове повернення до «п’ятиденки»

23:10:2020 г.
У режимі неповного робочого тижня окремі категорії залізничників працюють з 1 липня п. р. Наша профспілка із самого початку категорично виступала проти введення такого антисоціального заходу та продовжує наполегливо вимагати від керівництва Товариства скасувати таке рішення для всіх працівників, які працюють неповний робочий тиждень.

Завдяки наполяганню й обґрунтуванню та постійному контролю з боку профспілки за вирішенням цього гострого питання вдалося у тому ж місяці скасувати режим неповного робочого тижня для працівників регіональних філій та філій з п’ятиденним режимом роботи, яким залишилося менше трьох років до настання прав на отримання пенсійних виплат за віком, а також тим, хто має статус батьків-одинаків та виховує неповнолітніх дітей.
 
Наступний крок – 15 жовтня п. р. на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення, відповідно до якого з 1 листопада 2020 року повернення до «п’ятиденки» торкнеться ще 17 тис. працівників.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2258
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78