Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Трудові відносини під час війни. Простій

08:04:2022 г.
Визначення і умови
 
Простій – це призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами (ч. 1 ст. 34 КЗпП).
Детальніше...
 

На потреби ЗСУ

07:04:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим»:
Детальніше...
 

Інформуємо

07:04:2022 г.
На прохання наших спілчан ще раз публікуємо інформацію для вимушено переміщених осіб, які перебуватимуть в Румунії. 
 
Якщо ваші діти, жінки або члени родини похилого віку змушені перебувати на прикордонній території з Румунією, ми пропонуємо консультаційно-практичну допомогу через наших партнерів --  для безпечного тимчасового перебування на території Румунії вказаним вище категоріям громадян.
Детальніше...
 

Єдиний порядок дій для працівників локомотивних бригад та інших працівників, які задіяні у перевізному процесі, при оголошенні повітряної тривоги – вкрай потрібен

06:04:2022 г.
З таким листом Голова профспілки Олексій Семерунь звернувся сьогодні, 6 квітня, до Голови правління Олександра Камишіна. 
 
У відповідь на численні звернення спілчан, які зараз залишаються на своїх робочих місцях і забезпечують стабільну роботу залізниці в умовах воєнного стану, з метою недопущення загрози їх життю та здоров’ю профспілка наполягає на розробленні та затвердженні Укрзалізницею відповідного порядку дій працівників Товариства при оголошенні повітряної тривоги, - йдеться у листі.

 

Реалії, які вимагають швидкого реагування

06:04:2022 г.
Нинішні реалії вимагають відповідних змін в роботі та швидкого реагування на ситуації, в яких опинилися усі ми. Вже понад місяць Запорізька територіальна профорганізація за підтримки керівництва АТ «Укрзалізниця» та дирекції залізничних перевезень допомагає евакуювати сім’ї залізничників регіону, а також колег з Полог та Маріуполя. Про виклики, з якими раніше не стикалися і які довелося долати, розповідає голова теркому Андрій ХИЖНІЙ:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2519
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79