Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Новообрана Молодіжна рада профспілки провела перше засідання

28:11:2019 г.
Сьогодні, 28 листопада, на першому засіданні новообраної Молодіжної ради профспілки, в якому взяли участь понад 20 молодіжних лідерів, визначено основні напрями роботи на наступний рік. 
 
Детальніше...
 

Погоджено норми часу з поточного ремонту контактної мережі електрифікованих залізниць

28:11:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки 27 листопада п. р. погоджено проєкт нормативних документів: «Типові норми часу з технічного  обслуговування і поточного ремонту контактної мережі електрифікованих залізниць: огляд та ремонт заземлюючих спусків від роз’єднувачів 27,5 кВ».
Проект норм  розроблено відділом нормування праці регіональної філії «Львівська залізниця», він пройшов апробацію у Київській, Дарницькій, Козятинській, Коростенській, Знамянській, Куп’янській, Лозівській дистанціях електропостачання та знайшов схвальне рішення у трудових колективах щодо його застосування у виробничих умовах. В АТ «Укрзалізниця» зазначені норми часу запроваджуються вперше.


 

Профспілка запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників

28:11:2019 г.
Рада профспілки звернулася до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо виконання вимог, з якими залізничники вийшли на акцію протесту  14 листопада п. р.
Найактуальніше на сьогодні питання – підвищення заробітної плати працівників, що може бути вирішене через внесення відповідних змін до консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на 2019 рік. Профспілка запропонувала Кабміну створити спільну робочу групу з повноважних представників щодо вирішення зазначених у вимогах питань.

Детальніше...
 

Профспілка залишає за собою право вдатися до подальших протестних дій у межах законодавства

28:11:2019 г.
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував листа до Президента України Володимира Зеленського, в якому, зокрема, зазначено: «У зв’язку з невжиттям компетентними органами заходів, пов’язаних з виконанням вимог профспілки, залишаємо за собою право вдатися до подальших протестних дій у  межах законодавства».
Детальніше...
 

Щодо плану реформування АТ «Українська залізниця»…

25:11:2019 г.
На звернення Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка з приводу плану реформування АТ «Українська залізниця» отримано відповідь міністра інфраструктури Владислава Криклія.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2124
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78