Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві приміських пасажирських перевезень – «Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту кузовного обладнання електропоїзду ЕПЛ2Т» (запроваджуються вперше), який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами моторвагонних депо: Нікополь і Дніпровське регіональної філії «Придніпровська залізниця», Львів («Львівська залізниця»).

 

Збірна команда профспілки братиме участь у фіналі XXIV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

25:07:2019 г.
Про це сьогодні, 25 липня, на засіданні президії Ради профспілки ухвалено відповідну постанову.
Щорічні спортивні змагання проводить Центральна рада фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Фінал міжгалузевої Спартакіади відбудеться на початку вересня 2019 року у Коблевому Миколаївської області. До складу збірної увійдуть 28 спортсменів-залізничників, які змагатимуться із семи видів спорту: армспорту, волейболу, гирьового спорту, футзалу, настільного тенісу, шахів, шашок.

 

Розглянуто низку питань профспілкової діяльності

25:07:2019 г.
Сьогодні, 25 липня, на черговому засіданні президії Ради профспілки розглянуто ситуацію із охороною праці та виконанням зобов’язань за колективними договорами у філії «Пасажирська компанія» за участі її керівника Максима Міняйла та виконанням попередньої постанови президії від 26 липня 2018 року «Про застосування контрактної форми трудового договору в філії "Пасажирська компанія" та заходи із поліпшення ситуації».
Ухвалено також постанови щодо проведення заходів у рамках Дня профспілки, що традиційно відзначається у першу неділю серпня, та з розгляду інших питань профспілкової діяльності.

 

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

18:07:2019 г.
Сьогодні, 18 липня, вийшов друком № 13 (768) газети «Вісник профспілки» накладом 87,8 тис. примірників. З електронною версією цього номера видання можна ознайомитися на нашому сайті тут
 

На підтримку законопроєкту № 10378

17:07:2019 г.
Здійснюються всі можливі кроки з метою отримання позитивного рішення з приводу розгляду електронної петиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років окремим категоріям працівників.
 
Сьогодні, 17 липня, звернення з цього приводу спрямовані на адресу Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням ініціювати внесення до порядку денного позачергового засідання Парламенту зареєстрований 11 червня 2019 року законопроєкт № 10378 щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені.
 
У листах наголошується, зокрема: «Залізничники майже два роки знаходяться у боротьбі за відновлення зазначених прав, а ініціювання внесення цього питання до порядку денного позачергового засідання Парламенту і, відповідно, позитивне голосування може надати потужний поштовх до відновлення довіри трьохсоттисячного колективу залізничників до органів державної влади».
 
У зверненнях також зазначено, що Рада профспілки у цьому питанні отримала підтримку з боку профільного парламентського Комітету та депутатських фракцій.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2060
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78