Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Оце тобі, бабусю, і Юр’їв день, або Гримаси «демократії» XXI сторіччя

13:01:2020 г.
Про загрозу прийняття законопроєкту «Про працю», який спрямовано на ліквідацію практично всіх прав і основоположних соціальних гарантій найманих працівників та знищення профспілкового руху, – у матеріалі головного правового інспектора праці Ради профспілки Миколи Бєльченка (статтю підготовлено для газети «Вісник профспілки»).
   
Детальніше...
 

Щодо підтримки законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617)

11:01:2020 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк сьогодні, 11 січня, спрямував на адресу Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Трєтьякової листа щодо важливості законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617).
 
Детальніше...
 

Профспілка за справедливу трудову реформу!

09:01:2020 г.
Відео взято із офіційного
веб-порталу Федерації
профспілок України

 kar.jpg

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=6KdECrmecBc&feature=emb_logo

 

Звернення СПО всеукраїнських об’єднань профспілок до Президента України

09:01:2020 г.
Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських  об’єднань профспілок на національному рівні від імені 7 млн спілчан звернувся до Президента України Володимира Зеленського, як Гаранта Конституції, із закликом захистити конституційні, трудові права працівників і діяльність профспілок в Україні.
Керівники профоб’єднань, які входять до складу СПО, звернулися до Глави Держави з пропозицією провести зустріч з профспілковим активом 16 січня 2020 року на Всеукраїнському профспілковому вічі.
 

УВАГА! ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 15 СІЧНЯ

08:01:2020 г.
У зв’язку з переносом розгляду Комітетом соціальної політики та захисту прав ветеранів ВР України законопроєкту «Про працю» анонсована на 10 січня п. р. акція-пікетування парламентського Комітету відбудеться 15 січня за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 6-8.
 
Нагадуємо, що 16 січня п. р. у Києві та обласних центрах України скликається всеукраїнське профспілкове віче  на захист конституційних, трудових і соціально-економічних прав працівників та діяльності профспілок. Для участі у всеукраїнському профспілковому віче рекомендуємо невідкладно зв’язатися із територіальними об'єднаннями організацій профспілок (облсофпроф) для узгодження організаційних моментів солідарної підтримки акції.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2152
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78