Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Триває розробка професійних стандартів

22:02:2019 г.
Робочою групою АТ «Укрзалізниця» за участі представників нашої профспілки підготовлено, а Міністерством соціальної політики затверджено стандарти для професій «монтер колії» та «складач поїздів» – вимоги до компетентностей працівників, що слугують основою для формування професійних кваліфікацій.
Це не перші затверджені нормативні документи: у грудні 2018 року Мінсоцполітики затверджено стандарти для професій «стюард (послуги в дорозі») та «машиніст електровоза».
У вищезазначених документах вказано трудові функції, професійні та загальні компетентності, предмети та засоби праці тощо. Детальніше зі змістом професійних стандартів можна ознайомитись на сайті у розділі «Документи» («Галузеві документи»).
Наразі в АТ «Укрзалізниця» розробляються ще чотири стандарти для таких професій: «електромонтер контактної мережі», «черговий по переїзду», «провідник пасажирського вагона», «начальник пасажирського поїзда».

 

Рада профспілки запропонувала внести до законопроекту "Про залізничний транспорт" зміни та доповнення

21:02:2019 г.
Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України розглянула законопроект "Про залізничний транспорт" (реєстр. № 9512  від 30.01.2019 р.).
Після опрацювання цього документа до Верховної Ради України на адресу голови Комітету з питань транспорту Ярослава Дубневича спрямовано листа з пропозицією внести до зазначеного проекту Закона низку змін і доповнень, зокрема щодо статей: «Особливості регулювання трудових відносин на залізничному транспорті», «Соціальний захист працівників залізничного транспорту», «Формений одяг працівників залізничного транспорту», «Розслідування залізничних транспортних подій», «Вимоги до машиністів» та ін.
У листі за підписом Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка міститься конкретна аргументація.

 

У профспілці тривають звітна та звітно-виборна кампанії

21:02:2019 г.
У лютому проходять звітні конференції у первинних профорганізаціях, які відбуватимуться до травня п. р.
Крім того, із січня розпочалися звіти та вибори у профгрупах, цехових, факультетських профорганізаціях (профбюро). Також на початку 2019-го стартувала молодіжна звітно-виборна кампанія.
Під час проведення цих важливих заходів підбиваються підсумки роботи із захисту трудових прав і соціальних гарантій спілчан та за іншими напрямами профспілкової діяльності.  

 

Розробка професійних стандартів

20:02:2019 г.
Фахівці відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати Ради профспілки беруть участь у засіданнях робочої групи з розробки професійний стандартів.
Наразі триває робота над професійними стандартами за професіями: «черговий по переїзду», «електромонтер контактної мережі», «начальник поїзда (пасажирського)» і «провідник пасажирського вагона», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики.

 

Про виробничі та інші проблеми

20:02:2019 г.
Рада профспілки провела засідання координаційної ради голів профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі. Перед колегами виступив Голова профспілки В.Бубняк та відповів на запитання, що їх цікавили.
Найактуальнішу тему – про роботу підприємств в умовах різкого зниження виробництва, стан розрахунків із заводами за виконану роботу, інші виробничі проблеми обговорено за участі директора з інженерно-технічного забезпечення АТ «Укрзалізниця» Г.Бойка.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 1965

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 28 березня 2019 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78