Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають…

11:06:2019 г.

Відповідь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) щодо п. 2 Вимог профспілки до Уряду: "Переглянути постанову Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 р. № 1034 щодо встановлення посадового окладу керівникам підприємств, заснованих на державній, комунальній власності з метою встановлення зв’язку між розміром заробітної плати керівництва таких підприємств та тарифною ставкою робітника І розряду цих підприємств. Привести цей зв’язок до розрахункових стандартів залізничних компаній  Європейського співтовариства".

 (Завантажити стор.1)

 (Завантажити стор.2)

 

Кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки: у Верховній Раді зареєстровано відповідний законопроєкт

11:06:2019 г.
Сьогодні, 11 червня, у Верховній Раді за № 10378 зареєстровано законопроєкт «Про внесення зміни до частини четвертої статті 114 Закону України  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені».  
Парламентський Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув 6 червня п. р. електронну петицію профспілки та ухвалив рішення внести на розгляд Верховної Ради зазначений законопроєкт. Рішення Комітету


 

Профільний Комітет Верховної Ради підтримав електронну петицію профспілки

07:06:2019 г.
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув 6 червня  за участі представників профспілки залізничників і транспортних будівельників України електронну петицію щодо законодавчого врегулювання питання відновлення права на пенсію за вислугу років окремих категорій працівників, які здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті. Виступаючи, автор петиції Голова профспілки В.Бубняк висловив категорічну незгоду з порушенням прав працівників та вимагав повернути залізничникам можливість дострокового виходу на пенсію за вислугу років. Лідера профспілки підтримали представники керівництва АТ «Укрзалізниця», Міністерства інфраструктури та голова Ради організації роботодавців «Галузеве об'єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України» В.Корнієнко.
Головуючий на засіданні С.Каплін, а також члени Комітету С.Драюк, О.Дроздик і Н.Веселова підтримали вимоги профспілки та прийняли рішення внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені, а також  рекомендувати парламенту зазначений законопроект за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.
 
 

Вітаємо колег з обранням!

06:06:2019 г.
На позачергових виборах головою дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці обрано Олександра Михайловича Лозка. На вакантну посаду заступника голови дорожньої профорганізації на громадських засадах обрано Олександра Семеновича Бєлікова – голову Київської територіальної профорганізації.

 

6 червня – День журналіста

06:06:2019 г.
Шановні друзі, щиро вітаю редакційні колективи галузевих видань з професійним святом –  Днем журналіста!
Успіхів вам, наснаги, дякуємо за вашу творчу працю, спрямовану на об’єктивне висвітлення роботи залізничного транспорту та профспілкової діяльності.
З повагою Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2037
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78