Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Рада профспілки запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників. Профспілка залишає за собою право вдатися до подальших протестних дій у межах законодавства. Профспілка провела 14 листопада акцію протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо реструктуризації АТ «Українська залізниця»

04:10:2019 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки Вадим Бубняк звернувся з офіційними листами з цього приводу до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та міністра інфраструктури Владислава Криклія.
 

Звернення до Прем’єр-міністра з приводу невиконання вимог АТ «Укрзалізниця» та Урядом

03:10:2019 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України та профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк за дорученням президії Ради профспілки спрямував відповідного листа Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку. 
 
Детальніше...
 

Рада профспілки надала пропозиції та зауваження до законопроєкту «Про залізничний транспорт»

30:09:2019 г.
Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України розглянула проєкт Закону України «Про залізничний транспорт» (реєстр. № 1196-1 від 6.09.2019 р.) і надала пропозиції та зауваження.
У листі з цього приводу Міністру інфраструктури України Владиславу Криклію запропоновано врахувати пропозиції та запросити представника профспілки залізничників і транспортних будівельників України для участі в обговоренні даного законопроєкту в рамках консультацій всіх зацікавлених сторін.


Детальніше...
 

Погоджено нормативні документи

30:09:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки, що відбулося 26 вересня п. р., погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень  – «Типові норми часу на електрозварювальні роботи, що виконуються під час капітального ремонту пасажирських вагонів» (запроваджуються вперше), який проходив апробацію у виробничих умовах та був схвалений трудовими колективами пасажирських вагонних депо Харків-Сортувальний, Бахмач та Гребінка (Львівська залізниця).

 

Погоджено нормативні документи

30:09:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки, що відбулося 26 вересня п. р., погоджено проєкт збірника нормативних документів у вагонному господарстві  – «Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту автозчепних пристроїв, ходових частин, рами та кузова при деповському ремонті вантажних вагонів», який проходив апробацію у виробничих умовах та був схвалений трудовими колективами вагонних депо Коростень (Південно-Західна залізниця), Нижньодніпровськ-Вузол (Придніпровська залізниця), Клепарів (Львівська залізниця), Основа (Південна залізниця), Помічна (Одеська залізниця).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 41 - 45 з 2094
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту профспілки 14 листопада 2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78