Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

В. о. Генерального секретаря ЄФТ Лівія Спера висловила солідарну підтримку українським членським організаціям

29:01:2020 г.
Вчора, 28 січня, відбулася зустріч Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка, представників транспортних профспілок та в. о. Генерального секретаря Європейської федерації транспортників Лівії Спери і керівника Офісу ЄФТ Йозефа Маурера.
 spera.jpg
 

Підпишіть петицію – скажіть рішуче «НІ» знищенню трудового законодавства!

29:01:2020 г.
На сайті Верховної Ради України 14 січня 2020 року зареєстровано петицію "Законопроект "Про працю" № 2708». Прошу (вимагаю) не розглядати законопроект "Про працю" #2708, оскільки він порушує мої конституційні права та позбавляє соціальних гарантій і захисту.
Підтримаймо електронну петицію – для її розгляду потрібно зібрати   не менш як 25 тис. голосів! Кожен ваш голос важливий!   
 
Read more...
 

На нараді в Уряді обговорено питання щодо можливої співпраці «Укрзалізниці» і Deutsche Bahn

27:01:2020 г.
24 січня п. р. на нараді Кабміну під головуванням Прем’єр-міністра О.Гончарука, за участі голів: Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури – Ю.Кісєля і підкомітету з питань залізничного транспорту – О.Скічка, Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» – Ш.Аджунера, правління АТ «Укрзалізниця» –  Є.Кравцова та першого заступника Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України О.Мушенка, обговорено питання щодо можливої співпраці «Укрзалізниці» та німецького залізничного оператора у рамках підписаного в Давосі Меморандуму між Міністерством інфраструктури України та Deutsche Bahn.
Під час розгляду важливої теми та обміну думками з цього приводу О.Мушенок зауважив, що свого часу наша профспілка вивчала досвід Deutsche Bahn з реформування залізниці колишньої НДР (Німецької Демократичної Республіки). Варто зазначити, що під час проведення реформи, яка тривала понад 10 років за потужної фінансової підтримки держави, жоден працівник залізниці НДР не був звільнений примусово, а заробітна плата за цей період зросла майже утричі. Тому, якщо реформа не буде супроводжуватись скороченням працівників, а навпаки сприятиме підвищенню їхнього добробуту та покращенню умов праці, то профспілка готова долучитися до співпраці в цьому напрямі.

 

Звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України до спілчан

27:01:2020 г.
Президія Ради профспілки ухвалила Звернення до спілчан з приводу законопроєктів «Про працю» (реєстр. № 2708) та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок) (реєстр. № 2681).
 
Read more...
 

23 січня – день створення профспілки у незалежній Україні

22:01:2020 г.

Вітаю всіх спілчан із 28-ю річницею створення профспілки у незалежній Україні!
На шляху свого існування профспілка залізничників і транспортних будівельників України долає виклики часу, наполегливо захищаючи трудові права та соціально-економічні інтереси спілчан. Профспілка загартовується, змінюється, стає активнішою та рішучішою у боротьбі за права людини праці, що доводять масові протестні акції 2019–2020 років, опановує нові методи роботи із захисту прав працівників.  
Життєдіяльність профспілки – в її єдності! Тож згуртуймося для боротьби за відстоювання трудових прав і соціальних гарантій трудівників!

З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 46 - 50 of 2173
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78