Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Профспілка готується до проведення 14 листопада акції протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

4 серпня – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України: згуртуймося для захисту наших трудових прав!

02:08:2019 г.
Шановні спілчани, колеги, наші ветерани!
Традиційно вже 16 років поспіль у першу неділю серпня ми відзначаємо День залізничників і транспортних будівельників України. Спільне свято символізує нашу єдність, і завжди у часи випробувань ми були здатні згуртуватися, відстоюючи соціально-економічні права, гарантії та інтереси спілчан.
У непростих реаліях сьогодення профспілка також на вістрі гострих питань. Докладаючи всіх можливих зусиль для вирішення нагальних проблем, цьогоріч ми знов продемонстрували нашу спроможність рішуче захищати свої трудові права! Сьогодні, зважаючи на всі виклики, це особливо актуально – конкретними справами у щоденній копіткій роботі доводити силу профспілки, яка послідовна у реалізації найкращих традицій солідарності попередніх поколінь. Ми працюємо на перспективу – додаємо корисні для спілчан соціальні проекти, реалізуємо інші цікаві ініціативи, залучаючи до плідної співпраці молодих профактивістів.
Тож зміцнімо наші профспілкові лави, ставши пліч-о-пліч, та будемо непохитними у боротьбі за трудові права людини праці!
Вітаючи кожного із вас, друзі, зі святом профспілки, щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя, достатку і затишку у ваших оселях, миру та злагоди.
З повагою Вадим Бубняк,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

ПНПФ «Магістраль» демонструє найкращу дохідність серед недержавних пенсійних фондів з активами, вартість яких перевищує 3 млн грн.

01:08:2019 г.
За результатами першого півріччя 2019 року Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль», яким здійснюється недержавне пенсійне забезпечення залізничників, продемонстрував найкращу дохідність (7,4% або 15,4 % в розрахунку на рік) серед усіх недержавних пенсійних фондів з активами, вартість яких перевищує  3 млн грн. На початок третього кварталу п. р. його активи перетнули позначку 41 млн грн. та розміщені Компанією з управління активами фонду «ОТП Капітал» у фінансові інструменти із середньою дохідністю понад 18%.
Нагадаємо, що офіційний показник ставки інфляції за минулий рік становив 9,8%, а за перше півріччя 2019-го – 3,6%. Таким чином, дохідність активів Фонду майже вдвічі перевищує показники інфляції, що гарантує захист пенсійних коштів від знецінення та забезпечує примноження пенсійних накопичень учасників Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль». 

 

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

31:07:2019 г.
Сьогодні, 31 липня, вийшов друком № 14 (769) газети «Вісник профспілки» накладом 87,8 тис. примірників. 
 

«Запитуєте – відповідаємо»: про новий сайт дисконтної програми, електронний профспілковий квиток та пропозиції…

31:07:2019 г.
На форум профспілки у рубрику «Запитання – відповідь» або телефоном все частіше надходять повідомлення, пов’язані із реалізацією соціального проєкту «Електронний профспілковий квиток»
Тож «Запитуєте – відповідаємо»… 

Read more...
 

Актуальна тема: щодо запровадження Кодексу корпоративної етики

26:07:2019 г.
На численні звернення профорганів і спілчан президія Ради профспілки на засіданні 25 липня п. р. розглянула питання щодо запровадження в АТ «Українська залізниця» Кодексу корпоративної етики та доручила Голові профспілки Вадиму Бубняку звернутися з відповідними листами до Голови Наглядової ради Товариства Шевкі Аджунера та очільника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.
У листах зазначено:
«Законодавством України не вимагається прийняття такого нормативного акта підприємствами, установами, організаціями, а, відповідно, не встановлено порядок його прийняття. До того ж, враховуючи, що положення Кодексу зачіпають трудові права та інтереси усіх працівників, прийняття такого документа без участі профспілки вважаємо порушенням п. 3.7.5 чинної Галузевої угоди... 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 46 - 50 of 2074
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Пресконференція в Укрінформі 30.10.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78