Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Підписано меморандум про співпрацю та взаєморозуміння

11:12:2019 г.
Сьогодні, 11 грудня, підписано меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Українська залізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.
Сторони домовилися, зокрема, у встановленому порядку забезпечити підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників Товариства у першому кварталі 2020 року не менше ніж на 10%; у визначеному спільним рішенням порядку забезпечити оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей та пенсіонерів у наступному році, а також забезпечити в 2020 році у повному обсязі фінансування об’єктів соціальної сфери, що у власності трудових колективів або профспілковій тощо.
Подробнее...
 

Створено об'єднану профорганізацію філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця»

11:12:2019 г.
Установчу конференцію проведено 21 листопада п. р. за присутності 36 делегатів від первинок колійних машинних станцій та інших структурних підрозділів, які увійшли до новоствореної філії.
Головою об’єднаної профорганізації філії обрано В.Чемеринського, який займає посаду начальника відділу та є головою первинки апарату філії, заступником – Н. Меленець, бухгалтера Цвітковської колійної машинної станції. Вони виконуватимуть нові обов’язки без звільнення від основної роботи.
В.Чемеринського делеговано до складу Ради профспілки.
Обрано також склад профспілкового комітету та його президії, ревізійної комісії об’єднаної профорганізації філії «Центр з будівництва та ремонту колії».
 

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

11:12:2019 г.
12 грудня вийде друком № 23 (778) газети «Вісник профспілки» накладом понад  77 тис. примірників. Передплатники електронної версії газети отримали цей номер у кольорі
 

Міжнародна солідарність: підтримка діям профспілки з боку Виконкому ЄФТ

11:12:2019 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк, як член Виконкому Європейської федерації транспортників, взяв участь у засіданні  цього міжнародного профспілкового виборного органу. Він зустрівся з керівництвом ЄФТ і виступив перед учасниками заходу з доповіддю про боротьбу профспілки залізничників і транспортних будівельників України у зв’язку із значним утиском соціально-економічних прав та інтересів спілчан, зокрема про проведення масових акцій протесту в 2019 році. Від колективу українських залізничників подякував Президенту ЄФТ Френку Морілсу та Виконкому ЄФТ за солідарну підтримку діям профспілки та повторно звернувся до колег з проханням підтримати вимоги профспілки щодо приведення ст. 18 Закону України «Про транспорт»  у відповідність до Конституції та Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» і таким чином виконати рішення Європейського суду з прав людини від 2014 року у справі «Тимошенко та інші проти України» щодо відновлення права на страйк транспортникам України.
 

Вийшов друком Статут профспілки залізничників і транспортних будівельників України (зі змінами і доповненнями)

09:12:2019 г.
Останні зміни у Статуті затверджено Радою профспілки від 28.03.2019 р., зареєстровано Міністерством юстиції України – 22 вересня 2019 року № 461/194.
Корисними стануть посилання (QR-коди) на різні електронні ресурси: Статут (на сайтах профспілки та Мін’юсту), офіційний сайт, сторінки у Facebook, YouTube-канал, газету «Вісник профспілки», а також дисконтну програму та електронний профспілковий квиток, закони України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про соціальний діалог в Україні», «Про колективні договори і угоди», Кодекс законів про працю України.
Подробнее...
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 46 - 50 из 2138
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78