Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Неточність усунуто – інформацію відкореговано

27:05:2020 г.
Нагадаємо про те, що Голова профспілки 22 квітня п. р. звернувся до керівника АТ «Укрзалізниця» щодо усунення неточності, яка була допущена в інформації про погодження з представниками галузевих профспілок запровадження 4-денного робочого тижня з 01.07.2020, розміщеній на офіційному сайті Товариства.
 
Наразі інформацію відкореговано, про що офіційно повідомлено в листі, де, зокрема, зазначено, що думка, висловлена Головою профспілки, була врахована правлінням при ухваленні рішення та зафіксована в протоколі. Про це свідчить той факт, що правління вирішило 19.06.2020 розглянути показники роботи (фінансово-економічні, виробничі, технологічні тощо) регіональних філій, філій, їхніх виробничих (структурних) підрозділів та прийняти остаточне рішення щодо запровадження або відміни запровадження режиму неповного (чотириденного) робочого тижня з 01.07.2020 в регіональних філіях, філіях та їхніх виробничих (структурних) підрозділах. 
 
 

Профспілки звернулись до Прем’єр-міністра щодо відновлення участі представника СПО профоб’єднань у засіданнях Уряду

19:05:2020 г.
Спільний представницький орган (СПО) репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні у зверненні до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля запропонував відновити з 22 травня 2020 року участь представника СПО у засіданнях Кабінету Міністрів.
 
Детальніше...
 

Дії профспілки щодо повернення деяким категоріям залізничників права виходу на пенсію за вислугу років – на підтримку законопроєкту № 2617

18:05:2020 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував сьогодні, 18 травня, на адресу Міністра соціальної політики України Марини Лазебної листа із проханням підтримати законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617 від 18.12.2019 р.). У зверненні наведено відповідні аргументи щодо його актуальності.

Детальніше...
 

Відеозапис вебінару дивіться на YouTube-каналі профспілки

18:05:2020 г.
Захід, присвячений 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок України, проведено сьогодні, 18 травня, ФПУ спільно та за технічної підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». 
У вебінарі на тему «Сучасні виклики: Пандемія COVID-19: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці пом’якшують наслідки» брав участь, зокрема, головний технічний інспектор праці нашої профспілки Володимир Дорошенко.

Трансляцію наживо можна було подивитися на facebook-сторінці профспілки, про що повідомлялось раніше, а відеозапис вебінару запрошуємо переглянути на нашому YouTube-каналі. 
 

18 травня відзначається 102-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок України

15:05:2020 г.
Шановні колеги, спілчани!
На всіх етапах історичного шляху становлення і розвитку технічна інспекція праці нашої профспілки захищала найцінніше – життя та здоров’я спілчан.

Сьогодні ми щиро вітаємо із цією подією ветеранів і нинішніх профспілкових фахівців! 

Команда технічних інспекторів праці профспілки завдяки високому професіоналізму та набутому досвіду надійно відстоює законні права та інтереси працюючих спілчан.

Дякую, колеги, за вашу сумлінну працю та щиро бажаю вам здоров'я, бадьорості духу, родинного затишку, усіляких життєвих гараздів!

З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2214
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78