Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

На потреби ЗСУ

22:04:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим»:
Детальніше...
 

Сумуємо. Співчуваємо. І ворогу не пробачимо ніколи!

20:04:2022 г.
І знову в нашій залізничній родині сталося горе… Голова об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» Євгеній Москаленко із сумом сповістив, що 17 квітня 2022 року у бою з російським ворогом героїчно загинув захисник нашої Батьківщини, машиніст залізнично-будівельних машин Київського центру механізації колійних робіт Олександр ДОБРИДНЮК.
 
«Йому було лише 33 роки… Завдяки таким справжнім героям, ми з вами можемо жити, дихати і продовжувати працювати. Це − непоправна втрата для рідних, близьких і колег. Важко підібрати слова, які могли б висловити усю печаль, що нас переповнює. Нехай спочиває з Богом. Слава Сашку! Слава нашим Героям! Слава Нації!!!»

 

Волонтери-залізничники

19:04:2022 г.
Голова Лиманської дорожньої профорганізації Леонід Бессарабов згадував нещодавно про співпрацю Товариства Червоного Хреста України з молодіжною радою.
 
А 14 квітня молодіжна рада дорожньої профорганізації отримала Подяку Товариства Червоного Хреста України. Ми запитали у голови Лиманської молодіжки, майстра локомотивного депо Олександра Паршина, у чому зараз полягає це співробітництво. Розмова неодноразово переривалася оголошенням повітряної тривоги, її «фоном» було зростання інтенсивності обстрілів регіону.
Детальніше...
 

На потреби ЗСУ та сил територіальної оборони

18:04:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим» та силам територіальної оборони:
Детальніше...
 

Про допомогу один одному: як спілчани-залізничники Запоріжжя підтримують колег з Полог

16:04:2022 г.
Нещодавно вдалося доставити гуманітарну допомогу у вигляді продуктів тривалого зберігання 630 залізничникам, членам їхніх сімей та пенсіонерам, які продовжують перебувати у Пологах.

Про це розповів нам голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій Хижній.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2540
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79