Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Рада профспілки запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників. Профспілка залишає за собою право вдатися до подальших протестних дій у межах законодавства. Профспілка провела 14 листопада акцію протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо плану реформування АТ «Укрзалізниця»

30:09:2019 г.
За дорученням президії Ради профспілки Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував сьогодні, 30 вересня, офіційного листа Президенту України Володимиру Зеленському з приводу плану реформування АТ «Українська залізниця».
«За Вашим дорученням до кінця 2019 року, – наголошено у зверненні до Президента України, – повинен бути підготовлений план реформування АТ «Укрзалізниця», в якому має бути передбачено поділ компанії на три оператори: інфраструктурний, вантажний і пасажирський та виробничий блок.
На сьогодні відповідні плани розробляються адміністрацією Товариства, але при цьому з боку держави не вирішено жодного питання, яке необхідно врахувати та впровадити на державному рівні перед тим, як здійснювати таку важливу реформу.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, яка об’єднує майже 300 тис. залізничників – членів профспілки, звертає Вашу увагу на вирішення соціально-економічних питань та виробничих потреб галузі до прийняття остаточного рішення про проведення  глобальної реструктуризації АТ «Укрзалізниця».

Детальніше...
 

Звернення Голови профспілки В.Бубняка до Прем’єр-міністра О.Гончарука

26:09:2019 г.
Голова профспілки В.Бубняк звернувся з листом до Прем’єр-міністра України О.Гончарука щодо необхідності забезпечення і вирішення соціально-економічних питань, які накопичились на залізничному транспорті,  при формуванні і затвердженні консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця», де, крім зазначених питань йдеться, зокрема, про необхідність включити до статті 14 проєкту Державного бюджету на 2020 рік пункт, яким би було передбачено кошти для «будівництва і реконструкції магістральних залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення, придбання рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого слідування та місцевого сполучення відповідно до статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт». Оскільки такі витрати відповідно до Закону повинні фінансуватись з державного бюджету, але за 28 років Урядом ці зобов’язання не виконуються.
Ігнорування з боку державних органів зазначеної проблеми, наголошено в офіційному зверненні лідера профспілки до очільника Уряду, призведе до закриття певних напрямків залізничного сполучення, оскільки рухомий склад вже вичерпав свій ресурс (знос становить 90–95%), особливо це стосується моторвагонного рухомого складу (електропоїздів, дизель-поїздів) тощо.
Листи аналогічного змісту спрямовано до Голови Наглядової ради Товариства Ш.Аджунера та очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова.
 

Для спілчан діють знижки у мережі Sport Life

24:09:2019 г.
До дисконтної програми профспілки долучилася велика спортивна мережа Sport Life, яка з 16 вересня п. р. для усіх спілчан пропонує знижки на клубні картки: при індивідуальному замовленні – 10 % для дорослих та 20 % для дітей до 13 років, при корпоративному (через профкоми) – 12 % для дорослих та 25 % для дітей.
Детальніше...
 

Що змінилося в процедурі повідомної реєстрації колективних договорів (угод)

20:09:2019 г.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» спрощено процедуру повідомної реєстрації колективних угод і договорів, змін і доповнень до них. Так, 31 серпня 2019 року після набрання чинності цієї постанови затверджено нову редакцію Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.
Детальніше...
 

Щодо забезпечення і вирішення питань соціально-економічного характеру при формування консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на 2020 рік

19:09:2019 г.
Сьогодні, 19 вересня, Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк звернувся до Голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Ш.Аджунера та очільника Товариства Є.Кравцова з відповідними листами щодо необхідності забезпечення і вирішення питань соціально-економічного характеру при формування консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на 2020 рік.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2094
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту профспілки 14 листопада 2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78