Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 листопада проведено засідання Ради профспілки. 31 жовтня між керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України підписано Меморандум, головним пунктом якого є забезпечення підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників з 1 листопада 2017 року. З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Новини YouTube-каналу профспілки

06:09:2017 г.

На YouTube-каналі профспілки залізничників і транспортних будівельників україни розміщено інформаційний відеосюжет про засідання Ради профспілки 30 серпня 2017 року.

 

Проведено інформаційний день для профактиву

05:09:2017 г.
Сьогодні, 5 вересня, відбувся інформаційний день для профактиву, в якому взяли участь голови й активісти первинок прямого підпорядкування Раді профспілки, київських профорганізацій, а до онлайн-трансляції у системі веб-конференцій долучилися тридцять студій з місць.

Детальніше...
 

Звернення Ради профспілки до владних структур з приводу державної підтримки залізничного транспорту

31:08:2017 г.
На засіданні Ради профспілки вчора, 30 серпня, ухвалено текст Звернення щодо забезпечення державної підтримки залізничного транспорту та соціального захисту працівників.

Детальніше...
 

Визначено пріоритетні напрямки соціального діалогу

30:08:2017 г.
Сьогодні, 30 серпня, відбулось позачергове засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України під головуванням Вадима Бубняка, на якому внесено зміни та доповнення до Статуту профспілки, а також зміни до складу професійних секцій та комісій Ради профспілки.
У засіданні взяли участь в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» Євген Кравцов, член правління товариства Желько Марчек і керівники окремих департаментів. Очільник «Укрзалізниці» Євген Кравцов у своєму виступі щодо поточної ситуації в галузі окреслив основні напрямки діяльності компанії на сучасному етапі, яка, на його думку, безперечно, має великий потенціал для подальшого розвитку, та наголосив  на необхідності вирішення пріоритетних  завдань, у тому числі соціальної спрямованості. 

Детальніше...
 

24 серпня – День Незалежності України

23:08:2017 г.
Шановні спілчани! Щиро вітаю вас із Днем Незалежності і Днем Державного Прапора України, що відзначаємо сьогодні, 23 серпня.
Великою ціною наш народ упродовж багатолітньої історії здобував волю і суверенітет, і цей процес триває донині. Кожен із нас відданою працею і незламною громадською позицією робить свій внесок у розбудову держави. Лише гуртом ми можемо пройти нелегкі випробування, що випали на долю українського народу, та здолати всі негаразди.
Бажаю вам миру, стійкості в досягненні мети і віри у краще майбутнє.
Хай живе наша квітуча й вільна країна!

З повагою
Вадим БУБНЯК,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 1740

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 23 листопада 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78