Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Зі святом Світлого Христового Воскресіння!

17:04:2020 г.
Шановні спілчани, вітаю вас і ваші родини зі Світлим Христовим Воскресінням!
Щиросердно бажаю кожному з вас здоров’я, добробуту та затишку з рідними і близькими. Нехай в душі панує рівновага, а серця сповняться надією на краще майбутнє.
З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Про надання матеріальної допомоги залізничникам, постраждалим від COVID-19

15:04:2020 г.
У зв'язку із стрімким поширенням в Україні захворюваності на коронавірус COVID-19 і випадками захворювання працівників АТ «Укрзалізниця» Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував сьогодні, 15 квітня, на адресу в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчека відповідного листа щодо надання Товариством матеріальної допомоги на лікування та всебічної підтримки залізничників, у яких виявлено цю хворобу.
 

Укладений колективний договір — запорука надійного захисту прав та інтересів спілчан

14:04:2020 г.
В середині березня п. р. у Верховній Раді України зареєстровано два законопроєкти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дії колективних договорів»: реєстр. № 3204, поданий народними депутатами України Г.Третьяковою, В.Струневичем й іншими, та альтернативний № 3204-1, ініціаторами якого є  народні депутати України Н.Королевська і Ю.Солод.  
Наразі законопроєкти опрацьовуються в парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за участі сторін соціального діалогу на національному рівні.  
У разі прийняття будь-якого з них колективний договір поширюватиметься тільки на членів профспілок. 
Детальніше...
 

ПНПФ «Магістраль» в 2019 році продемонстрував найкращу дохідність серед недержавних пенсійних фондів в Україні

06:04:2020 г.
За результатами роботи в 2019 році Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль», яким здійснюється недержавне пенсійне забезпечення залізничників, продемонстрував найкращу дохідність – 20% – серед усіх недержавних пенсійних фондів, вартість яких перевищує 3 млн грн. Тож дохідність активів Фонду майже у чотири рази перевищила минулорічний показник інфляції (4,1%), що гарантує надійний захист пенсійних коштів від знецінення та забезпечує примноження накопичень учасників ПНПФ «Магістраль». 

Детальніше...
 

Щодо виконання окремих норм Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізницею» та профспілкою, підписаного в грудні 2019 року

01:04:2020 г.
АТ «Українська залізниця» листом від 26.03.2020 р. звернулося до профспілки залізничників і транспортних будівельників України, в якому керівництво Товариства запропонувало, зокрема, погодити призупинення виконання норм Меморандуму в частині підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам до стабілізації ситуації та відміни карантину в Україні, запровадженого Урядом з 12 березня п. р. задля запобігання поширенню пандемії COVID-19.
 
Рада профспілки розглянула звернення «Укрзалізниці», зазначивши, що зважено ставиться до ситуації у зв’язку з впровадженням заходів карантину, які, на жаль, негативно впливають на роботу залізничного транспорту, та наголосила на тому, що зазначене питання може розглядатися лише в контексті відтермінування виконання Меморандуму на розумний строк. Водночас профспілка наполягає на безумовній реалізації норм чинних Галузевої угоди, колективних договорів та трудового законодавства, зокрема щодо оплати вимушеного простою, всіх належних доплат і надбавок, недопущення тиску на працівників щодо оформлення відпусток без збереження заробітної плати.
 
Розуміючи складну ситуацію як для галузі, так і для кожного працівника, Рада профспілки зі свого боку 27 березня п. р. офіційно звернулась до всіх органів державної влади задля підтримки залізничного транспорту у цей нелегкий час. Сподіваємось, що спільними зусиллями зможемо подолати тимчасові негаразди та зберегти соціальну стабільність в трудовому колективі АТ «Укрзалізниця», наголошено у листі.   
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2200
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78