Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

STOP антинародному законопроєкту «Про працю» № 2708!

03:02:2020 г.
УВАГА! На сайті Верховної Ради 14 січня 2020 року зареєстровано петицію «Законопроєкт "Про працю" № 2708» (текст петиції: "Прошу (вимагаю) не розглядати законопроєкт "Про працю" #2708, оскільки він порушує мої конституційні права та позбавляє соціальних гарантій і захисту").
ПРИЄДНУЙТЕСЯ! Електронна петиція має набрати не менше як 25 тис. голосів, на сьогодні зібрано понад 10 тис. голосів.
 
 
Детальніше...
 

ЄФТ закликало український Уряд і Парламент дотримуватися положень основних міжнародних трудових норм…

31:01:2020 г.
Президент Європейської федерації транспортників Френк Морілс і в. о. Генерального секретаря ЄФТ Лівія Спера спрямували на адресу Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, міністра соціальної політики Юлії Соколовської офіційного листа, в якому від імені впливової міжнародної організації, що об’єднує 5 млн працівників в Європі та Україні, закликали український Уряд і Парламент дотримуватися положень основних міжнародних трудових норм та скористатися технічною допомогою МОП у підготовці Кодексу законів про працю.
У зверненні ЄФТ вказано на проблемні положення законопроєктів: «Про працю» (реєстр. № 2708), який позбавить працівників правового захисту та спроможності профспілок їх захищати; «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» (реєстр. № 2681); «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо додаткових підстав звільнення» (реєстр. № 2584) та деяких інших, які порушують основні права працівників, міжнародні стандарти тощо.
 

В. о. Генерального секретаря ЄФТ Лівія Спера висловила солідарну підтримку українським членським організаціям

29:01:2020 г.
Вчора, 28 січня, відбулася зустріч Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка, представників транспортних профспілок та в. о. Генерального секретаря Європейської федерації транспортників Лівії Спери і керівника Офісу ЄФТ Йозефа Маурера.
 spera.jpg
 

Підпишіть петицію – скажіть рішуче «НІ» знищенню трудового законодавства!

29:01:2020 г.
На сайті Верховної Ради України 14 січня 2020 року зареєстровано петицію "Законопроект "Про працю" № 2708». Прошу (вимагаю) не розглядати законопроект "Про працю" #2708, оскільки він порушує мої конституційні права та позбавляє соціальних гарантій і захисту.
Підтримаймо електронну петицію – для її розгляду потрібно зібрати   не менш як 25 тис. голосів! Кожен ваш голос важливий!   
 
Детальніше...
 

На нараді в Уряді обговорено питання щодо можливої співпраці «Укрзалізниці» і Deutsche Bahn

27:01:2020 г.
24 січня п. р. на нараді Кабміну під головуванням Прем’єр-міністра О.Гончарука, за участі голів: Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури – Ю.Кісєля і підкомітету з питань залізничного транспорту – О.Скічка, Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» – Ш.Аджунера, правління АТ «Укрзалізниця» –  Є.Кравцова та першого заступника Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України О.Мушенка, обговорено питання щодо можливої співпраці «Укрзалізниці» та німецького залізничного оператора у рамках підписаного в Давосі Меморандуму між Міністерством інфраструктури України та Deutsche Bahn.
Під час розгляду важливої теми та обміну думками з цього приводу О.Мушенок зауважив, що свого часу наша профспілка вивчала досвід Deutsche Bahn з реформування залізниці колишньої НДР (Німецької Демократичної Республіки). Варто зазначити, що під час проведення реформи, яка тривала понад 10 років за потужної фінансової підтримки держави, жоден працівник залізниці НДР не був звільнений примусово, а заробітна плата за цей період зросла майже утричі. Тому, якщо реформа не буде супроводжуватись скороченням працівників, а навпаки сприятиме підвищенню їхнього добробуту та покращенню умов праці, то профспілка готова долучитися до співпраці в цьому напрямі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2175
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78