Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Електронну петицію 6 червня розгляне Комітет Верховної Ради

04:06:2019 г.
На засідання парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, що відбуватиметься 6 червня п. р., запрошено лідера  профспілки Вадима Бубняка – автора електронної петиції до Верховної Ради України «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років», яка набрала 25057 голосів на її підтримку.

 

Інформаційний день для профактиву

04:06:2019 г.
Сьогодні, 4 червня,  Рада профспілки провела черговий, щомісячний інформаційний захід для профактиву. Голова профспілки Вадим Бубняк наголосив на актуальних питаннях діяльності профорганів. 
Фахівці висвітлили теми щодо проведення роботи у рамках Року «Відпрацьованому часу – гарантовану оплату!», стану виробничого травматизму за 5 місяців п. р. в «Укрзалізниці», а також правозахисної, організаційно-масової, фінансової роботи тощо. 

 

Електронна петиція до Верховної Ради набрала 25057 підписів і найближчим часом буде розглянута

03:06:2019 г.
На сайті електронних петицій Верховної Ради України 4 березня 2019 року було оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». Автор – Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк (текст електронної петиції затверджено президією Ради профспілки 28 лютого п. р.). В.Бубняк отримав повідомлення про те, що петиція набрала необхідну кількість підписів і найближчим часом буде розглянута.
Дякуємо всім, хто підтримав вимогу профспілки до Парламенту, а також профспілковому активу за проведення ефективних організаційних заходів.
До теми.
Відповідно до ст. 231 «Електронна петиція, порядок її подання та розгляду» Закону України «Про звернення громадян» розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не  пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про підтримку або не підтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

 

УВАГА! Потрібна підтримка всіх спілчан!

31:05:2019 г.
До кінця голосування за електронну петицію до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників залишилося 4 дні, за які потрібно зібрати ще 1300 підписів!
Сьогодні ми – за крок до збору 25 тисяч голосів. Зробити це реально! Тож згуртуємось та спрямуємо всі наші зусилля на виконання цього дуже важливого завдання!
Якщо ви з тих 5 % спілчан, які ще не підтримали електронну петицію, – не зволікайте! Зробіть це просто зараз, адже кожен голос – вирішальний!
Підставимо дружнє плече майже 43 тис. залізничникам, позбавленим права дострокового виходу на пенсію за вислугу років!
Підписати тут
Можна також відсканувати QR-код (в телефоні у налаштуваннях VIBER є сканер QR-коду)
 
QR_7_na_sait.jpg
 

Охорона праці

28:05:2019 г.
Відновлено дію міждержавних стандартів…
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2037
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78