Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення до Прем’єр-міністра, Голови Наглядової ради Товариства, Голови Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань перевірки та оцінки стану АТ «Українська залізниця»

02:02:2021 г.
Сьогодні, 2 лютого, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Бубняк за дорученням президії, позачергове засідання якої відбулося 29 січня п.р., спрямував листи Прем’єр-міністру Д.Шмигалю , Голові Наглядової ради Товариства Ш.Аджунеру та голові Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Українська залізниця» Ю.Гришиній щодо соціально-економічної ситуації, яка склалась на залізничному транспорті у 2020 році й триває досі та вкрай стурбовує 240-тисячний трудовий колектив працівників різних професій.
Детальніше...
 

Наступу на соціальні гарантії спілчан – рішуче та солідарне «Ні!»

29:01:2021 г.
Зважаючи на актуальність проблеми та уникнення непорозумінь між сторонами соціального діалогу на рівні регіональних філій і філій  (йдеться про  вказівку «Укрзалізниці» від 22.01.2021 р., №  Ц/3-87/27-21 про відтермінування витрат на персонал у частині необов’язкових виплат…), що обурила трудові колективи, профорганізації та всіх спілчан, Голова профспілки Вадим Бубняк 27 січня направив листа очільнику Товариства Володимиру Жмаку з вимогою негайно скасувати зазначену вказівку як таку, що не відповідає законодавству України.

Детальніше...
 

Соціальний діалог: чи є точки дотику?..

28:01:2021 г.
Як відомо, 26 січня відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка, голів дорожніх профорганізацій: Л.Бессарабова – Лиманської, І.Соловйова – Одеської, Я.Афтанаса – регіональної філії «Львівська залізниця, А.Королькова – Львівської залізниці, В.Залозних – Південної залізниці, О.Лозка – Південно-Західної залізниці, О.Букреєва – Придніпровської залізниці та голови об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» В.Кукси із очільником АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком за участі в. о. членів правління Товариства І.Синякова та О.Перцовського. 

Детальніше...
 

Виступ Голови профспілки Вадима Бубняка на пресконференції лідерів всеукраїнських профспілок

27:01:2021 г.
Як повідомлялося, 21 січня Голова ФПТУ і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк разом з керівником СПО всеукраїнських профоб’єднань, Головою ФПУ Г.Осовим та іншими колегами взяв участь у пресконференції в УНІАН на тему: «Профспілки – за справедливі ціни на газ і тарифи на електроенергію та комунальні послуги для людей». 
 
Виступ Голови профспілки В.Бубняка  розміщено на YouTube-каналі профспілки.
 

Інформація для учасників та вкладників Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль»

27:01:2021 г.
Змінилося місцезнаходження офісу Адміністратора пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку»: 04070, м. Київ, вул. Фролівська, 1/6.
 
Контактні дані, дні та години прийому розміщено на офіційному сайті  Адміністратора Фонду. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 50 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78