Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Відеозапис вебінару дивіться на YouTube-каналі профспілки

18:05:2020 г.
Захід, присвячений 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок України, проведено сьогодні, 18 травня, ФПУ спільно та за технічної підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». 
У вебінарі на тему «Сучасні виклики: Пандемія COVID-19: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці пом’якшують наслідки» брав участь, зокрема, головний технічний інспектор праці нашої профспілки Володимир Дорошенко.

Трансляцію наживо можна було подивитися на facebook-сторінці профспілки, про що повідомлялось раніше, а відеозапис вебінару запрошуємо переглянути на нашому YouTube-каналі. 
 

18 травня відзначається 102-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок України

15:05:2020 г.
Шановні колеги, спілчани!
На всіх етапах історичного шляху становлення і розвитку технічна інспекція праці нашої профспілки захищала найцінніше – життя та здоров’я спілчан.

Сьогодні ми щиро вітаємо із цією подією ветеранів і нинішніх профспілкових фахівців! 

Команда технічних інспекторів праці профспілки завдяки високому професіоналізму та набутому досвіду надійно відстоює законні права та інтереси працюючих спілчан.

Дякую, колеги, за вашу сумлінну працю та щиро бажаю вам здоров'я, бадьорості духу, родинного затишку, усіляких життєвих гараздів!

З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Дата в історії: технічній інспекції праці профспілок – 102 роки

15:05:2020 г.
18 травня 1918 року Рада Народних Комісарів видала Декрет «Про створення інспекції праці», у якому проголошувалося, що інспекція праці має на меті охорону життя, здоров’я та праці всіх осіб, зайнятих господарською діяльністю.
 
Технічна інспекція праці профспілки залізничників і транспортних будівельників України: становлення та сьогодення        
Технічну інспекцію було створено і на залізничному транспорті. 
Її штат на 1 січня 1921 року налічував вже 250 осіб. У цьому ж році профспілка залізничників добилася від Міністерства Шляхів Сполучення виділення 5% коштів на фінансування охорони праці.
 
Read more...
 

Вебінар, присвячений 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок України

15:05:2020 г.
У понеділок, 18 травня, ФПУ спільно та за технічної підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» проводить вебінар для профспілок і національних партнерів, присвячений 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок України на тему: «Сучасні виклики. Пандемія COVID-19: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці пом’якшують наслідки». 
У заході братимуть участь технічні (головні технічні) інспектори праці, у тому числі профспілки залізничників і транспортних будівельників України, представники Держпраці, Інституту медицини праці НАМНУ, інших організацій та об’єднань.
 
Онлайн трансляцію вебінару о 10 год. 18 травня можна подивитися на facebook-сторінці нашої профспілки (посилання активуємо у день проведення заходу).
 

Профспілка звернулася до Асоціації міст України із пропозицією відмінити земельний податок для залізничної галузі

12:05:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Асоціації міст України щодо підтримки залізничного транспорту. 
 
З цього приводу Голова профспілки Вадим Бубняк сьогодні, 12 травня, спрямував на адресу Голови Асоціації міст України Віталія Кличка офіційного листа, у якому наведено відповідну аргументацію на підтримку пропозиції щодо відміни земельного податку для стратегічної для країни залізничної галузі.
 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 6 - 10 of 2173
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78