Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

28 червня – День Конституції України

28:06:2022 г.
26 років тому цей день для усіх українців став знаковим –
ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили. 
 
Основний Закон також високо оцінила міжнародна спільнота
і назвала його найважливішим кроком у забезпеченні прав
та свобод людини і громадянина, що сприятиме подальшому
підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
 
Нині ми, як і світова громадськість, визнаємо, що маємо Конституцію,
яка відповідає європейським вимогам Основного Закону.
А нещодавно відбулася довгоочікувана історична подія –
Україна отримала статус кандидата на членство в ЄС.
Це вкотре доводить, що ми на цивілізованому шляху розвитку нашої країни
і повноправно заслуговуємо бути частиною європейської сім’ї. 
 
Голова профспілки Олексій СЕМЕРУНЬ звернувся до спілчан:

«Сьогодні день ухвалення найважливішого державного закону. У цьому році він припадає на сумні події нашої історії, коли щодня високою ціною, відважно і мужньо Герої виборюють Перемогу, доводять усьому світові, що українці – нація незламних. Щодня ми засвідчуємо прагнення нашого народу до незалежності, закріплення ідеалів справедливості, побудови справжнього громадянського суспільства. І кожне наше нове покоління українців зростає з усе більшим усвідомленням своїх прав і свобод, почуттям національної гідності. Обов’язок кожного з нас – поважати Основний Закон – Конституцію України та дотримуватись її приписів. Тільки так ми зможемо забезпечити розвиток демократичної та рівноправної держави».

Слава Україні! Героям Слава!
 

Проблема фінансування державою витрат на оплату праці знову торкнулася працівників АТ «Укрзалізниця» …

28:06:2022 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає від Уряду негайно втрутитись у вирішення питання фінансування витрат на оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця», яке відбувається за залишковим принципом. 

У листі до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля
наголошено: «Попри те, що під час війни АТ «Укрзалізниця» докладає усіх зусиль для того, щоб максимально виконувати експлуатаційні показники, компанія і надалі продовжує залежати від фінансової допомоги держави. Залізничники з розумінням ставляться до того, що фінансування відбувається частинами, але такі дії держави можуть змусити працівників Товариства приймати кардинальні рішення, адже у людей просто немає коштів для існування».
 
Тож багатотисячний трудовий колектив АТ «Укрзалізниця» сподівається на підтримку з боку держави та невідкладне вирішення цієї проблеми.

 

Про інформаційний день для голів первинних профспілкових організацій дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці

24:06:2022 г.
На цьому тижні, 21 червня, відбувся інформаційний день для голів первинних профспілкових організацій дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці. Про проведений захід повідомив пресцентр дорпрофсожу.
 
«Нарешті в таких складних умовах видалась нагода зустрітись з профспілковим активом, поспілкуватися, проінформувати про поточні питання, подискутувати, обговорити гострі проблеми, що на часі», – прокоментували підсумки заходу у дорожній профорганізації Львівської залізниці.
 
В інформаційному дні також брав участь заступник директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» з управління персоналом та соціальної політики Андрій КИРДА. Він надав інформацію про роботу залізниці та відповів на запитання присутніх.
 
Профільні працівники виконавчого апарату дорпрофсожу у своїх виступах детальніше зупинились на питаннях щодо виплати премій окремим категоріям працівників, оплати праці, наданні відпусток, правового захисту тощо.
 
Наприкінці заходу голова дорпрофсожу Артем КОРОЛЬКОВ звернувся до усіх з такими важливими словами: «Ми не маємо права в умовах воєнного стану опускати руки, ми маємо гідно пройти цей шлях… Тому працюймо далі, домовляймося, приймаймо рішення, допомагаймо і продовжуймо волонтерити. Разом – ми сила! Все переживемо, перетовчемо і обов’язково переможемо! Все буде УКРАЇНА!».

 

На підтримку ЗСУ, сил територіальної оборони та допомогу членам профспілки

24:06:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим», силам територіальної оборони, допомогу мобілізованим залізничникам, на обладнання бомбосховищ, придбання продуктових наборів та організацію евакуації населення: 

Read more...
 

Інформуємо…

23:06:2022 г.
На звернення Департаменту охорони праці та промислової безпеки (ЦБТ) АТ «Укрзалізниця» Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України розглянуто і опрацьовано такі проєкти методичних рекомендацій:
 
• Методичні рекомендації для розробки нормативних актів щодо дій працівників АТ «Укрзалізниця» при артобстрілах, авіаційних ударах при пересувному (роз’їзному) характері роботи.
 
• Методичні рекомендації для розробки нормативних актів по утриманню, наповненню, застосуванню медичних аптечок на робочих місцях в підрозділах АТ «Укрзалізниця» для надання домедичної та першої допомоги.
 
Пропозиції та зауваження технічних інспекторів праці Ради профспілки у дорожніх профорганізаціях Південної, Придніпровської, Південно-Західної, Одеської, Львівської залізниці та регіональної філії «Львівська залізниця» узагальнено і направлено ЦБТ. 
 
Тож найближчим часом очікуємо доопрацьовані документи в роботу.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 6 - 10 of 2547
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79