Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік. З 1 березня розпочато наступний етап підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників. В первинках до травня п. р. триватиме звітна кампанія. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

«Оранта» – новий партнер дисконтної програми профспілки

13:04:2018 г.
Перелік партнерів дисконтної програми профспілки залізничників і транспортних будівельників України поповнився однією з найпоширеніших в Україні страхових компаній – НАСК «Оранта». Договір діє по всій території України. Для наших спілчан, які вирішили скористатися послугами Національної страхової компанії «Оранта», діє знижка до 50 % на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності для водіїв.
Детальніше...
 

Проведено планову аудиторську перевірку діяльності ПНПФ «Магістраль»

13:04:2018 г.
Рада Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» повідомляє, що відповідно до вимог законодавства у березні 2018 року проведено планову аудиторську перевірку діяльності Фонду. Її проведено аудитором, який має право на провадження аудиторської діяльності і займається виключно наданням таких послуг згідно із законодавством, – «Міжнародною аудиторською групою».
Детальніше...
 

Профспілка допомогла

11:04:2018 г.
«На лист Ради профспілки з приводу звернення на сайт щодо оплати за службовими відрядженнями надійшла відповідь за підписом в. о. голови Харківської територіальної профорганізації А.Нечипоренка: «Повідомляємо, що в результаті проведеної перевірки дотримання вимог трудового законодавства щодо оплати службових відряджень працівників вагонного депо Харків-Сортувальний керівництву виробничого підрозділу регіональної філії «Південна залізниця» направлено подання на усунення недоліків.
Внаслідок його виконання адміністрацією підприємства нараховано та виплачено 7 працівникам депо (по Харківській та Лозівській дільницях) добові при відрядженні на загальну суму 7650 грн.», – поінформував головний правовий інспектор праці Ради профспілки Микола Бєльченко.

 

Звернення профспілки до Конституційного суду України щодо збереження пенсій за вислугу років окремим категоріям залізничників

11:04:2018 г.
Вважаючи хибним та неприйнятним факт скасування права залізничників на пенсію за вислугу років (це відноситься до членів локомотивних бригад та окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітенах за наявності стажу роботи, визначеного пунктом «а» ст. 55 Закону «Про пенсійне забезпечення»), Рада профспілки зверталася з офіційними листами на адресу Президента України, Уряду та Верховної Ради. І наразі, коли готується проект Закону щодо запровадження професійної пенсійної системи, триває постійна, цілеспрямована робота керівництва та фахівців профспілки щодо врахування до цього законопроекту норм стосовно пенсій за вислугу років залізничникам.
Додатково для розв’язання цієї проблеми та у зв’язку з розглядом Конституційним судом звернень групи народних депутатів щодо відповідності Конституції України окремих положень пенсійної реформи стосовно пенсій за вислугу років Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував 6 квітня 2018 року до Конституційного суду України Звернення з ґрунтовною аргументацією висловленої позиції, яке пропонуються взяти до відома суддею-доповідачем під час розгляду справи.
 

Важливо: встановлено норми видачі молока

11:04:2018 г.
У зв’язку з визнанням деяких актів органів влади СРСР з охорони праці та пожежної безпеки такими, що не застосовуються на території України на адресу керівників регіональних філій та філій ПАТ надіслано спільного листа-роз’яснення за підписами в. о. Голови правління Товариства Є.Кравцова, члена правління Ж.Марчека, Голови профспілки В.Бубняка та причетних (№ Ц/6—26/1142—18  від  10.04.2018 p.), у якому встановлено норми видачі молока працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 1803

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 5.04.2018 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78