Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці»

22:12:2020 г.
Цьому передувала багаторічна робота профспілки залізничників і транспортних будівельників України, яка постійно, з року в рік, зверталася до президентів України, Верховної Ради, Уряду та відповідних міністерств і відомств з вимогою забезпечити державну підтримку залізничного транспорту, як це визначено у статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт», а саме: виділення коштів на придбання залізничного рухомого складу для перевезення пасажирів, будівництво та реконструкцію залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення.

Відповідну вимогу було висунуто під час проведення акцій профспілки: під Кабміном 14 травня 2019 року за участі понад 3,5 тис. спілчан-залізничників зі всієї країни та під Офісом Президента України у листопаді 2019 року. Представники Офісу Президента, Уряду, Міністерства інфраструктури запевняли профспілкову сторону, що у наступному проєкті Держбюджету обов’язково передбачать кошти для придбання пасажирського рухомого складу та на розвиток залізничної інфраструктури.

Так, згідно з додатком 3 до Державного бюджету України на 2021 рік передбачено видатки спеціального фонду за новою бюджетною програмою 3101270 «Оновлення рухомого складу для перевезення пасажирів та модернізація залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень» у розмірі 4489,1 млн грн.
 
Детальніше...
 

Журнал MINTRANS: «Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк негативно оцінює можливий продаж непрофільних активів»

18:12:2020 г.
Журнал MINTRANS: «Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк негативно оцінює можливий продаж непрофільних активів»
 

 

Вийшов друком черговий номер профспілкової газети

15:12:2020 г.
Електронна версія "Вісника профспілки" № 23–24 (802–803) тут
 

В онлайн-режимі відбулося засідання Ради профспілки

27:11:2020 г.
Вчора, 26 листопада, в онлайн-режимі проведено засідання Ради профспілки, на якому підбито підсумки виконання у 2019 році чинної Галузевої угоди. 
 
У профспілковому заході взяли участь в. о. члена правління Товариства Іван Синяков, директор з економіки і фінансів Микола Іванінів, заступник директора з управління персоналом та соціальної політики – начальник управління із соціальної політики Ольга Безпалько.
 
Під час обговорення доповіді І.Синякова було висловлено низку важливих зауважень та до в. о. члена правління й інших представників АТ «Укрзалізниця» поставлено чимало гострих запитань з приводу невиконання окремих пунктів Галузевої угоди як у минулому році, так і в 2020-му.

Детальніше...
 

Офіс Президента відреагував на звернення профспілки щодо можливих загроз, пов’язаних з переданням приміщень «Укрзалізниці», зокрема ГІВЦу…

24:11:2020 г.
Отримано відповідь за підписом заступника керівника Офісу Президента України Юлії Ковалів на звернення профспілки щодо рішення Уряду від 30 вересня 2020 р., № 1192-р. про передання будівель у центрі Києва, зокрема Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниця», до сфери управління нового міністерства.
 
Нагадаємо, що профспілка висловила незгоду з даним рішенням, реалізація якого загрожує національній безпеці і обороні країни. 
 
У листі зазначено, що це питання за компетенцією належить до повноважень Уряду. Рада національної безпеки і оборони України «зокрема приймає рішення щодо заходів політичного, економічного, соціального, воєнного, науково-технологічного, екологічного, інформаційного та іншого характеру відповідно до масштабу потенційних та реальних загроз національним інтересам України». 
 
Кабміну та апарату РНБО «запропоновано опрацювати порушені питання згідно з компетенцію та поінформувати про результати», наведено у відповіді Офісу Президента України.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 2236
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78