Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Проведено 15 січня акцію-пікетування Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, а 16 січня - Всеукраїнське профспілкове віче

17:01:2020 г.
15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
На його засіданні розглядався, зокрема, антинародний законопроєкт «Про працю» (реєстр. № 2708), поданий Урядом та розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства (міністр Т.Милованов).
Детальніше...
 

Всеукраїнські профспілки за справедливу трудову реформу!

17:01:2020 г.
Пресконференція в «УНІАН» керівників всеукраїнських профоб’єднань  сьогодні, 17 січня, об 11.00


 

Що приховує від людей законопроєкт «Про працю» (реєстр. № 2708)…

17:01:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України рішуче виступає проти антинародного та антисоціального законопроєкту «Про працю» (реєстр. № 2708), який подано до Парламенту Кабінетом Міністрів та розроблено Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства під керівництвом міністра Т.Мілованова та безпосередньо головою Комітету Верховної Ради  з питань  соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьякової.
 
QR_2708.jpg
 
 
 
 
Детальніше...
 

У комітетах Парламенту розпочалося опрацювання законопроєкту № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту

14:01:2020 г.
Як повідомлялося, на виконання пункту 12 Вимог профспілки до Президента та Уряду України – «Зменшити фінансове навантаження на АТ «Укрзалізниця» за рахунок встановлення мінімального рівня податку на землю, що передбачено ст. 6 Закону України «Про залізничний транспорт», – у Верховній Раді 27 грудня 2019 року за № 2566-1 зареєстровано законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду особливостей оподаткування платою за землю».
Триває розгляд законопроєкту у комітетах Парламенту – з питань: фінансів, податкової та митної політики, аграрної та земельної політики, енергетики та житлово-комунальних послуг, економічного розвитку, бюджету, антикорупційної політики, інтеграції України з Європейським Союзом.  

 

Лист СПО всеукраїнських профоб’єднань профспілок з правовим аналізом законопроєкту «Про працю»

14:01:2020 г.
Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань профспілок на національному рівні спрямував 13 січня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової та народних депутатів листа з вимогою винесення висновку про повернення Кабінету Міністрів України, як суб’єкту законодавчої ініціативи, законопроєкту  «Про працю» (реєстр. № 2708) без його включення до порядку денного та розгляду на пленарному засіданні на підставі частини другої статті 94 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» як такого, що суперечить Конституції України, актам міжнародного права, ратифікованих Україною.

Лист з правовим аналізом законопроєкту «Про працю» щодо його невідповідності Конституції України та міжнародним актам, ратифікованих  Україною.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 2124
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78