Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

26 вересня створено об’єднану профорганізацію філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації споруд». 12 вересня створено об’єднану профорганізацію філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укpаїнська залізниця». Спортсмени збірної профспілки завоювали 11 нагород у ХХІІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту.  З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

8 жовтня – День юриста

06:10:2017 г.

Щиро вітаю юридичних працівників залізничної галузі, правових інспекторів праці та всіх профспілкових працівників, хто пов’язаний із цим фахом, з професійним святом.
Без ваших знань і практичних навичок не можна уявити повноцінний правовий захист наших спілчан. Завдяки вашій відповідальній щоденній роботі наша профспілка стоїть на варті дотримання законодавства у всіх сферах своєї діяльності, а високий професіоналізм винагороджується довірою трудівників галузі.
Бажаю вам успіхів у роботі, життєвої наснаги, добробуту і всіляких гараздів.

Вадим БУБНЯК,
Голова профспілки залізничників
і транспортних будівельників України

 

Про форму та інші питання…

06:10:2017 г.
Низку питань розглянуто на черговому засіданні президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України 5 жовтня п. р. Зокрема, обговорено проблему забезпечення форменим одягом, взуттям та знаками розрізнення працівників ПАТ «Українська залізниця».
Детальніше...
 

Проведено інформаційний день для профактиву

04:10:2017 г.
Традиційний щомісячний захід відбувся 3 жовтня п. р. за присутності голів й активістів первинок прямого підпорядкування Раді профспілки залізничників і транспортних будівельників України і київських профорганізацій, а до онлайн-транляції у системі веб-конференцій долучилося понад 30 студій з місць.Детальніше...
 

Профспілковий конкурс мотиваційних відеороликів триває

29:09:2017 г.
Нагадуємо, що президією Ради профспілки 27 липня 2017 року затверджено Положення про конкурс зі створення мотиваційних короткометражних відеороликів за актуальною тематикою, що сприятиме покращанню висвітлення діяльності із захисту трудових прав та інтересів спілчан і членів їхніх сімей, подальшому розвитку соціальних ініціатив і програм за допомогою нового інформаційного ресурсу – YouTube-каналу профспілки.
До участі у конкурсі, який триватиме до  1 листопада п. р., запрошуються профорганізації і молодіжні ради всіх рівнів, а також всі бажаючі спілчани. 
 
Детальніше...
 

Запрошуємо переглянути новий відеоролик

28:09:2017 г.

На YouTube-каналі профспілки розміщено новий відеоролик – про зміни у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (випуск № 66 «Залізничний транспорт і метрополітен»).
 
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 1721

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Зустріч лідерів профспілки і дорожніх профорганізацій з керівництвом ПАТ Укрзалізниця 17.10.2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78