Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка наполягає на необхідності пенсій за вислугу років

08:09:2021 г.
За підписом Голови ФПТУ і Профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка надіслано листи на адресу Голови Верховної Ради Д.Разумкова, голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьякової щодо необхідності прийняття до кінця 2021 року законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», зареєстрованого 18 грудня 2019 року під № 2617.

Детальніше...
 

Вчасні злагоджені дії профспілки – і порушення усунуто

03:09:2021 г.
Наприкінці літа АТ «Укрзалізниця» вчергове намагалося зменшити фінансування фонду оплати праці на 46 млн грн філії «Пасажирська компанія». Таке питання розглянуто 26 серпня п.р. на засіданні комісії з питань оплати праці філії, де голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» В.Кукса наполягав на фінансуванні в повному обсязі.

Детальніше...
 

З 1 вересня відбудуться зміни умов тарифних планів корпоративної мережі Lifecell Діджитал офіс 40/60/90

30:08:2021 г.
Оператор мобільного зв’язку і наш корпоративний партнер Lifecell на минулому тижні поінформував смс-повідомленнями абонентів (у тому числі наших спілчан) про зміни умов тарифних планів Діджитал офіс 40/60/90.

Детальніше...
 

Щодо запровадження в односторонньому порядку рекомендованого Положення про преміювання окремих категорій працівників колійного господарства виробничих підрозділів регіональних філій, філій АТ «Укрзалізниця»

27:08:2021 г.
З приводу численних звернень профорганізацій різних рівнів щодо практичного застосування Положення про преміювання окремих категорій працівників колійного господарства повідомляємо, що Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України на своє звернення до АТ «Укрзалізниця» з цього приводу отримала відповідь, в якій зазначено, що це Положення розроблено як рекомендації для преміювання окремих категорій працівників колійного господарства. 
 
Тому наголошуємо, оскільки Положення про преміювання працівників є додатком до колективного договору структурного (виробничого) підрозділу, то остаточне рішення щодо порядку та умов преміювання працівників в кожному виробничому підрозділі приймається виключно сторонами колективно-договірних відносин та запроваджується відповідно до законодавства.
 

Рішення по «13-й» зарплаті за результатами 2021 року ще не ухвалено

25:08:2021 г.
Отримано офіційну відповідь від АТ «Укрзалізниця» за підписом в.о. члена правління І.Синякова та директора з економіки та фінансів М.Іванініва, в якій зокрема йдеться про ухвалене 28 липня п.р. Бюджетним комітетом АТ «Укрзалізниця» рішення щодо ненарахування у 2021-му та невиплату у 2022-му «13-ї» зарплати за результатами 2021 року (враховуючи очікуваний фінансовий результат 2021 року).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 2338
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79