Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Вебінар, присвячений 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок України

15:05:2020 г.
У понеділок, 18 травня, ФПУ спільно та за технічної підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» проводить вебінар для профспілок і національних партнерів, присвячений 102-й річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок України на тему: «Сучасні виклики. Пандемія COVID-19: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці пом’якшують наслідки». 
У заході братимуть участь технічні (головні технічні) інспектори праці, у тому числі профспілки залізничників і транспортних будівельників України, представники Держпраці, Інституту медицини праці НАМНУ, інших організацій та об’єднань.
 
Онлайн трансляцію вебінару о 10 год. 18 травня можна подивитися на facebook-сторінці нашої профспілки (посилання активуємо у день проведення заходу).
 

Профспілка звернулася до Асоціації міст України із пропозицією відмінити земельний податок для залізничної галузі

12:05:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Асоціації міст України щодо підтримки залізничного транспорту. 
 
З цього приводу Голова профспілки Вадим Бубняк сьогодні, 12 травня, спрямував на адресу Голови Асоціації міст України Віталія Кличка офіційного листа, у якому наведено відповідну аргументацію на підтримку пропозиції щодо відміни земельного податку для стратегічної для країни залізничної галузі.
 
Детальніше...
 

Роками пам'яті не стерти!

08:05:2020 г.
9 травня – день Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – незабутня пам'ятна дата.
Детальніше...
 

8 травня – День пам’яті та примирення

08:05:2020 г.
Верховна Рада України 9 квітня 2015 року встановила 8 травня Днем пам'яті і примирення – вшанування жертв Другої світової війни.
 
В Україні про трагічні події згадують як 8-го, у День пам'яті та примирення, так і 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 

Звернення профспілок, організацій роботодавців і професійних асоціацій до Уряду щодо запровадження другого рівня пенсійної системи

06:05:2020 г.
На адресу Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля спрямовано відкрите звернення керівників профспілок, організацій роботодавців і професійних асоціацій на підтримку пенсійної реформи та запровадження другого рівня пенсійної системи в Україні.
  ЗВЕРНЕННЯ         
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 2170
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78