Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

З 1 квітня 2021 року встановлено суму добових витрат на відрядження працівників у межах України – 250 грн.

01:04:2021 г.
Відсьогодні працівникам АТ «Укрзалізниця» буде збільшено суму добових витрат на відрядження у межах України – з 200 грн до 250 грн (відповідне рішення було ухвалено на засіданні правління АТ «Укрзалізниця», яке відбулося 25 березня п. р.). 
 
За інформацією, розміщеною на офіційному сайті Товариства, таких працівників, які мають пересувний чи роз’їзний характер роботи або працюють за вахтовим методом, більш як 57 тисяч, серед них: колійники, машиністи, електромонтери, провідники та інші працівники виробничих професій.
 
Тож одну із вимог профспілки до АТ «Укрзалізниця» частково виконано.

 

Ситуація з дотриманням трудового законодавства, ПТЕ, законодавства з охорони праці, інструкцій, що обумовлюють безпеку руху поїздів, – на контролі центрального штабу профспілки

01:04:2021 г.
За результатами чергового спільного засідання центрального штабу з організації та проведення акції «робота за правилами», за участі регіональних штабів та голів первинних профорганізацій, що відбулося в режимі онлайн 30 березня п. р., ухвалено відповідні рішення. 
 
Передусім взято до уваги результати напружених переговорів з керівництвом Товариства, підсумком яких стало підписання Спільного рішення про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України. Вирішено попереджувальну акцію «робота за правилами», призначену рішенням центрального штабу від 10.03.2021 р. прот. № 10.03.2021/2/Z 31 березня 2021 р., відтермінувати у часі залежно від розвитку ситуації в Товаристві.


Детальніше...
 

Підписано Спільне рішення між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою про співпрацю та взаєморозуміння

30:03:2021 г.
Сьогодні, 30 березня, укладено Спільне рішення між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України про співпрацю та взаєморозуміння  з метою ведення відкритого і конструктивного соціального діалогу щодо зближення позицій Сторін, пошуку та ухвалення узгоджених рішень для подолання наслідків кризи, спричиненої встановленням і подальшим продовженням на території України карантину задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, забезпечення належного виконання Галузевої угоди та створення працівникам умов для продуктивної та якісної праці, а також зниження соціальної напруги у трудовому колективі Товариства.
 
Зважаючи на те, що окремі вимоги профспілки, а саме: відміна чотириденного робочого тижня для всіх працівників, відновлення виплат, передбачених  чинними Галузевою угодою і колективними договорами (та поступове погашення заборгованості за зазначеними виплатами) виконані, а підвищення рівня добових витрат здійснено частково, Сторони домовились –
 
зокрема, АТ «Укрзалізниця» зобов’язується:
 
– У ситуації стабілізації фінансово-економічного стану АТ «Укрзалізниця» підвищити тарифні ставки і посадові оклади на 10% з 01.06.2021 р. усім працівникам, окрім працівників, посадовий оклад яких перевищує 30 тис. грн.
 
За умови  виконання основних дохідних показників  підвищити тарифні ставки і посадові оклади всім працівникам, окрім працівників, посадовий оклад яких перевищує 30 тис. грн. – з 01.10.2021 р.
 
Сторони розпочинають переговори щодо розміру цього підвищення для різних категорій працівників з 01.07.2021 р.; 
 
Профспілка зобов’язується:
 
– Надати всебічну підтримку АТ «Укрзалізниця» та конструктивно спільно відстоювати перед відповідними державними органами влади особливо гострих фінансово затратних питань щодо уніфікації тарифів на перевезення вантажів і порожніх вагонів, звільнення від сплати податку на землю залізничного транспорту, акцизного податку на дизельне пальне, сплати дивідендів у державний бюджет за результатами 2018–2020 років. 
 
Детальніше...
 

Акція «робота за правилами»: чергове спільне засідання центрального штабу відбудеться 30 березня

26:03:2021 г.
Засідання центрального штабу з організації та проведення попереджувальної акції «робота за правилами» відбуватиметься в онлайн режимі за участі представників регіональних штабів та голів первинних профорганізацій.
 
Ситуацію центральний штаб тримає на контролі та своєчасно реагує на виклики.

 

Позиція профспілки непохитна: на невиконання вимог – адекватна відповідь

26:03:2021 г.
Питання про підсумки виконання в 2020 році чинної Галузевої угоди між АТ «Укрзалізниця» та профспілками розглянуто на засіданні Ради профспілки 25 березня п. р., із доповіддю виступив в. о. Голови правління Товариства І.Юрик.
 
Зазначено, що Товариство не виконано у повному обсязі свої зобов’язання  в 2020 році. При цьому наголошено, що, незважаючи на обурення залізничників і масові протести й спротив з боку профспілкових органів усіх рівнів, практика, започаткована Товариством минулого року, триває досі.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 6 - 10 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78