Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються небесними захисниками України

15:05:2022 г.
І знову безжальна війна забрала життя справжнього українського патріота, борця за справедливість, героя-залізничника, який навіть в окупації продовжував виконувати свій обов’язок перед Україною.
Read more...
 

Про наслідки для працівника у разі призупинення дії трудового договору (частина І)

14:05:2022 г.
Профспілкою раніше вже опубліковано кілька матеріалів стосовно особливостей трудових відносин під час війни. Один із них якраз стосувався призупинення дії трудового договору на період воєнного стану 

Зазначалося, що в разі призупинення дії трудового договору трудові відносини не припиняються. Однак працівник повинен бути готовим до застосування в такому випадку певних обмежень. 
Read more...
 

Допомога з Румунії прибула до Чернігова

12:05:2022 г.
«Коли Президент Зеленський присвоїв нашому місту статус міста-героя, ми хотіли сказати, що це – місто героїв», – в одному з інтерв’ю виданню «Фокус» відповіли мешканці Чернігова. 
Чернігів – одне з міст України, яке зазнало найбільших руйнувань під час російського вторгнення. Рашисти намагалися зрівняти його із землею: авіаудари, бомбардування 500-кілограмовими бомбами, касетні снаряди, майже повністю розбита інфраструктура, сотні загиблих цивільних. Проте руський терор не зміг скорити українське місто легенд з більш ніж 1300-річною історією та його мешканців. Чернігів героїчно вистояв і зараз поступово повертається до життя. Проте підступний ворог не полишає своїх намірів, продовжуючи завдавати ракетно-бомбових ударів по області. 
 
Українців ця війна особливо згуртувала. Зараз кожен хто чим може, намагається допомогти. І зусилля профспілки, не виняток, а щоденна кропітка робота, яка насамперед спрямована на підтримку наших спілчан. Так, цього разу частину гуманітарної допомоги, яку отримали від міжнародних партнерів − Національної федерації профспілок залізничників Румунії MCV, відправлено залізничникам Київської дирекції залізничних перевезень. 

Тож гуманітарний вантаж на минулому тижні успішно прибув залізницею із Запоріжжя до Чернігова. Про подальше його спрямування докладніше розповів голова профорганізації Київської дирекції залізничних перевезень Петро Хлистун:

Read more...
 

На потреби ЗСУ та сил територіальної оборони

10:05:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим» та силам територіальної оборони:
Read more...
 

Вікопомні дати: 8 травня – День пам’яті та примирення і 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08:05:2022 г.
Ці вікопомні дати є символами мужності, сили, самопожертви. Ми віддаємо данину пам’яті тим, хто поклав життя заради перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, з пошаною згадуємо всіх, хто був на фронті і в окупації, працював у тилу, підіймав країну зі згарища.  І сьогодні Україна знову у вогні війни, але ми боремося! І як колись з усім цивілізованим світом перемогли нацизм − переможемо зараз і рашизм!
 
ПАМ'ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО. 
Read more...
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>
Results 51 - 55 of 2565
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79