Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Міжнародні профспілкові партнери вкотре допомогли

04:04:2022 г.
Вчора, 31 березня, Профспілка залізничників і транспортних будівельників України отримала чергову партію гуманітарної допомоги від Профспілкової організації залізничників Румунії.

Вкотре наші міжнародні профспілкові партнери допомогли залізничникам і відреагували на запит профспілки щодо необхідності постачання питної мінеральної води і дерев’яних ліжок.
 
Як ми раніше повідомляли, перша партія гуманітарної допомоги включала сотні матраців, подушок, постільної білизни, якими було забезпечено додаткові ліжко-місця для вимушених переселенців у західних регіонах. Продукти тривалого зберігання – чотири тони м’ясних консервів вирушили залізницею у східні та південні регіони нашої країни, де голови Лиманської дорожньої профорганізації Леонід Бессарабов і дорожньої профорганізації Південної залізниці В’ячеслав Залозних розподілили їх залізничникам в гарячих точках нашої країни.

Наразі силами голів первинних профорганізацій західного регіону розвантажено три вагони чергової гуманітарної допомоги, яку за дорученням лідера профспілки Олексія Семеруня голова дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» Ярослав Афтанас відповідно до потреб залізничників направить до різних регіонів.
 
Отримані чотири сотні ліжок залишаться на Закарпатті, яке наразі гостро потребує додаткових місць для поселення залізничників, котрі шукають тимчасового прихистку. 20 тис. пляшок питної води будуть розподілені і відправлені залізницею за потребою.
 
Ми вкотре  висловлюємо глибоку вдячність дружньому народу Румунії та особисто Голові Національної федерації профспілок залізничників MCV, заступнику Голови національного профспілкового блоку (BNS) Грігоре Маре за солідарність і надійне плече підтримки.
 
Олексій СЕМЕРУНЬ щиро подякував колегам міжнародної партнерської організації і звернувся до спілчан: «Наша робота в цьому напрямі триватиме. Допоки працівники потребуватимуть допомоги, ми відшуковуватимемо можливості формувати гуманітарні вантажі і направляти туди, де їх найбільше потребують».
 

Молодь тримає стрій

04:04:2022 г.
Молодіжна рада Лиманської дорожньої профорганізації вже тривалий час співпрацює з Товариством Червного Хреста України, з ними укладено меморандум про співдружність. Сьогодні на сході України багато гарячих точок, тож активна молодь Профспілки залізничників і транспортних будівельників України включилась в роботу з організації допомоги для залізничників, які її потребують.
Детальніше...
 

БУКСА. ПОМІЧНИК ЗАЛІЗНИЧНИКА інформує

04:04:2022 г.
Українці принципово відрізняються від росіян вмінням об’єднуватися для захисту своєї землі та людей.
 
Від початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України усі профорганізації Профспілки залізничників і транспортних будівельників України діють злагоджено та разом з керівництвом Укрзалізниці надають всебічну підтримку залізничникам та їхнім сім’ям.
 
24 лютого президія Ради профспілки уповноважила голів усіх організаційних ланок самостійно визначати, куди необхідно спрямовувати кошти на оборону країни, а також яким чином терміново реагувати на звернення спілчан. 
 
Вже майже 4,5 млн грн перерахували для потреб Збройних Сил України, сил тероборони, на організацію евакуації населення, гуманітарну допомогу, допомогу тимчасовим переселенцям, придбання медикаментів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни, матраців, одягу, взуття тощо.

Детальніше...
 

На потреби ЗСУ

30:03:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим»:
Детальніше...
 

«Трембіта» зустрічає переселенців

30:03:2022 г.
Табір «Трембіта» Ужгородської територіальної профорганізації відчинив свої двері переселенцям – залізничникам і членам їхніх родин – ще 7 березня. Зусиллями Голови дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» Я.Афтанаса створено необхідні умови для перебування людей: забезпечено тепло, в окремому корпусі працюють загальні душові з гарячою водою, в кожному корпусі облаштовано приміщення для приготування і приймання їжі, в наявності необхідні побутові прилади і посуд.
 
Ми запитали у мешканців «Трембіти», як їх зустріли, чим вони живуть, чи є в них побажання до облаштування побуту і що найперше мріють зробити, коли закінчиться війна. Пропонуємо невеличку добірку з їхніми відповідями.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>
Всього 51 - 55 з 2518
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79