Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілкова корпорація life:)

З 1 вересня змінено умови тарифних планів корпоративної мережі Lifecell Діджитал офіс 40/60/90

Оператор мобільного зв’язку і наш корпоративний партнер Lifecell наприкінці серпня поінформував смс-повідомленнями абонентів (у тому числі наших спілчан) про зміни умов тарифних планів Діджитал офіс 40/60/90.

У зв’язку з численними зверненнями щодо цього, підтверджуємо інформацію, що з 1 вересня тарифний план Діджитал офіс 40 буде перейменовано на Діджитал офіс 60, 60 на 90, 90 на 120. 

Натомість Lifecell в новій лінійці тарифних планів збільшив кількість SMS, тарифного пакета інтернету та безкоштовних хвилин на інші номери по Україні.
 
 
Звертаємо увагу (!), що для абонентів з тарифними планами Діджитал офіс 60 та Діджитал офіс 90 буде можливість залишитись на своєму тарифі, скориставшись (з 1.09 по 23.09 безкоштовно) послугою переводу тарифу через: мобільний додаток «Мій Lifecell», колцентр – 5433, viber 0638891203.

Також нагадуємо, що Профспілка залізничників і транспортних будівельників України із Lifecell опрацьовує нову ініціативу щодо запровадження тарифу «Залізничник», що матиме безпрецедентні переваги. Запуск проєкту заплановано на вересень 2021-го. 
  
Останє оновлення ( 02:09:2021 г. )
 

Зміни тарифних планів для абонентів профспілкової корпорації lifecell

Для членів профспілки, які користуються послугами мобільного оператора lifecell, повідомляємо, що з 1 листопада 2018 року відбудуться зміни окремих тарифних планів.
 
Зверніть увагу, що такі тарифні плани, як «Стартовий», «Стандарт 100», «Стандарт 120», «Сім’я 25» та «Народний акція» припиняють свою дію. Втім, абонентів, які користувалися ними, буде переведено на інші програми. Так, «Стартовий» – на «Партнер 60», «Стандарт 100» – на «Партнер 120», «Стандарт 120» – на «Партнер 170» тощо.

Усім спілчанам – учасникам профспілкової корпорації lifecell, які були абонентами якогось з вказаних вище тарифних планів, надається можливість до 24 листопада 2018 року без додаткової оплати його змінити та обрати інший, що задовольнить ваші інтереси.

Зауважимо, що оплачені та нараховані за попереднім тарифом пакети послуг зберігаються відповідно до строків їх дій.

 
З 1.06.2020 р. будуть встановлені перехідні тарифи. Lifecell здійснюватиме індивідуальну комунікацію з клієнтами.
 
Зміни в тарифних планах «Діджитал офіс» та «Бізнес lifecell».
 
 
Останє оновлення ( 18:05:2021 г. )
 

Зимовий подарунок учасникам профспілкової мобільної корпорації від life

До відома абонентів профспілкової мобільної корпорації: з 15 січня 2016-го оператор life:) працює під  новим брендом – lifecell.

Останє оновлення ( 03:02:2016 г. )
Детальніше...
 

Розроблено плакат «Профспілкова мобільна корпорація life:)»

Рада профспілки розробила тематичний плакат для розповсюдження у профорганізаціях з метою використання на інформаційних стендах первинок.
Останє оновлення ( 04:02:2016 г. )
 

Профспілкова мобільна корпорація life:) зростає

З метою сприяння скороченню витрат членів профспілки залізничників і транспортних будівельників України та їхніх родин на послуги мобільного зв'язку профком вагонного депо Бахмач Південно-Західної залізниці організував у жовтні-листопаді 2015 року розповсюдження серед спілчан на спеціальних пільгових умовах безкоштовних стартових пакетів life:). Зараз ними забезпечено понад 550 наших працівників і членів їх родин, повідомила голова первинної профорганізації Анжела Рожнова.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 9 з 12
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Профспілкова корпорація life:)
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79