Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Оздоровлення

Про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення, відпочинку дітей та перевезень залізничним транспортом організованих дитячих колективів у 2015 роціRead more...
 

Внесено зміни…

…до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою № !» правління Фонду 25 лютого 2009 року.
Read more...
 

Закарпатська «Трембіта» гостинно зустріла дітлахів залізничників

На Закарпатті, в мальовничому куточку гірської місцевості – селі Циганівці – 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, прийняв перших юних відпочивальників дитячий оздоровчий табір «Трембіта» Ужгородської територіальної профорганізації.

Read more...
 

Оздоровлення–2014: збільшено норми витрат на харчування дітей

На засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності внесено зміни до постанови від 20.12.2013 р., № 60 "Про затвердження граничних норм витрат на харчування, лікування та культурне обслуговування дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення на 2014 рік".
Граничні норми витрат на харчування дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення відтепер становитимуть 43 грн. (раніше – 40 грн.), норми витрат на лікування і культурне забезпечення залишаються на попередньому рівні – 3 грн.
Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
 

Оздоровлення–2014: тривалість зміни у дитячих закладах – не менше 18 днів

Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на засіданні 30 травня 2014 року ухвалило постанову «Про окремі питання фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду».

Read more...
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Оздоровлення
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79