Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Оздоровлення

Про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення, відпочинку дітей та перевезень залізничним транспортом організованих дитячих колективів у 2015 роціДетальніше...
 

Внесено зміни…

…до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою № !» правління Фонду 25 лютого 2009 року.
Детальніше...
 

Закарпатська «Трембіта» гостинно зустріла дітлахів залізничників

На Закарпатті, в мальовничому куточку гірської місцевості – селі Циганівці – 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, прийняв перших юних відпочивальників дитячий оздоровчий табір «Трембіта» Ужгородської територіальної профорганізації.

Детальніше...
 

Оздоровлення–2014: збільшено норми витрат на харчування дітей

На засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності внесено зміни до постанови від 20.12.2013 р., № 60 "Про затвердження граничних норм витрат на харчування, лікування та культурне обслуговування дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення на 2014 рік".
Граничні норми витрат на харчування дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення відтепер становитимуть 43 грн. (раніше – 40 грн.), норми витрат на лікування і культурне забезпечення залишаються на попередньому рівні – 3 грн.
Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
 

Оздоровлення–2014: тривалість зміни у дитячих закладах – не менше 18 днів

Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на засіданні 30 травня 2014 року ухвалило постанову «Про окремі питання фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду».

Детальніше...
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Оздоровлення
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79