Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Проїзд працівників галузі залізничним транспортом

Роз’яснення в.о. гендиректора Укрзалізниці щодо пільгового проїзду залізничним транспортом працівників відомчих медичних закладів

111.png
222.png 
Останє оновлення ( 30:06:2015 г. )
Детальніше...
 

Щодо розділення норми залізничної форми по СНД у разі організованого, а також одиночного направлення дітей залізничників до дитячих оздоровчих закладів.

Із Києва НР   16/Цпроф від 16.05.2014 р. / Ц - 2/51 від 16.05.2014 р.  

ВСІМ             Н, Дпроф, НАП, НФ, Л, ДН, Рпроф, НАБ України, УЦОП, ЦФ, ЦЛ, ЦН

    Дозволяється в 2014 році розділити норму разової транспортної вимоги по країнах СНД у разі організованого, а також одиночного направлення дітей працівників, які мають право на отримання такого квитка, до дитячих оздоровчих та спортивних таборів за путівками профспілкових органів, фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, залізниць, підприємств, організацій установ залізничного транспорту. Видавати безкоштовні транспортні вимоги для проїзду до місця знаходження табору і на зворотний виїзд.

    Діти, які направляються в оздоровчі та спортивні табори за разовою транспортною вимогою, правом на отримання безкоштовного проїзду за нормою СНД своїх батьків не користуються.

 

Останє оновлення ( 22:05:2014 г. )
Детальніше...
 

Про стан забезпеченняпроїзду працівників залізничного транс­порту у службових цілях

logo.gif

РАДА ПРОФСПІЛКИ

ЗАЛІЗНИЧНИКІВ І ТРАНСПОРТНИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ

 ПРЕЗИДІЯ ПОСТАНОВА

15 травня 2014 р.             Протокол № пр - 16                    м. Запоріжжя

 

Про стан забезпеченняпроїзду
працівників залізничного транс­порту 
у службових цілях

  Розглянувши та обговоривши інформацію про стан забезпечення проїзду залізничників у службових цілях, президія Ради профспілки зазначає, що з часу затвердження наказу Укрзалізниці від 13.12.2011 р., № 648-Ц «Про відміну службових транспортних вимог (форми 1, 2, З, 6-А) та перехід на оплату проїзду грошовими коштами» у системі забезпечення проїзду працівників у виробничих потребах є низка проблемних питань. Вони характерні для структурних підрозділів усіх господарств залізниць, а особливо актуальні для господарств, працівники яких мають роз'їзний характер роботи та за своїми службовими обов'язками мають добиратися до місця виконання робіт по дільниці обслуговування.

Останє оновлення ( 30:05:2014 г. )
Детальніше...
 

Щодо видачі квитків за особистими потребами у 2014 році

За підписом Генерального директора Укрзалізниці С.Болоболіна на адресу начальників залізниць і підприємств залізничного транспорту надіслано листа № Ц-1/1164 від 13.12.2013 р., у якому доводиться порядок видачі приміських квитків форми 4 та транспортних вимог форми 6 для проїзду за особистими потребами працівників залізничного транспорту та штатних працівників профспілкових організацій на 2014 рік:
«На виконання пункту 2 наказу Укрзалізниці від 13.12.2011 № 648-Ц доводиться порядок видачі приміських квитків форми 4 та транспортних вимог форми 6 для проїзду за особистими потребами працівників залізничного транспорту та штатних працівників профспілкових організацій на 2014 рік. 

Останє оновлення ( 22:05:2014 г. )
Детальніше...
 

Методичні рекомендації з бухгалтерського та податкового обліку операцій з оплати проїзду працівників залізничного транспорту за службовими потребами

 
 Лист Укрзалізниці від 25.04.2012 за № Ц - 1/391
                                                                                                                                                                                                                                                      

Начальнику Головного управління справами Укрзалізниці 

  Начальникам залізниць України
  Керівникам підприємств залізничноготранспорту, підпорядкованих Укрзалізниці
  Голові Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Державною адміністрацією залізничного транспорту на підставі інформації, наданої залізницями та підприємствами, підпорядкованими Укрзалізниці, проведено аналіз виконання вимог наказу Укрзалізниці від 13.12.2011 № 648-Ц «Про відміну службових транспортних вимог та перехід на оплату проїзду грошовими коштами» та організаційних заходів, вжитих для забезпечення оплати проїзду працівників за службовими потребами.

Відміна службових транспортних вимог докорінно змінила порядок оплати проїзду працівників залізничного транспорту за службовими потребами. Однак залізницями та підприємствами вжито недостатньо організаційно-роз'яснювальних заходів, про що свідчить наявність звернень працівників стосовно незадовільного стану забезпечення оплати їх проїзду за службовими потребами.

Залізницями та підприємствами залізничного транспорту розроблено та затверджено порядки оплати проїзду працівників за службовими потребами. Але проведений аналіз свідчить, що на сьогодні залізницями та підприємствамине повною мірою враховано специфіку роботи і не вжито всіх необхідних заходів щодо своєчасного забезпечення оплати проїзду за службовими потребами всіх категорій працівників, особливо тих, що мають роз'їзний характер роботи та здійснюють негайні виїзди для участі у службових розслідуваннях, при цьому оплату проїзних документів здійснюють за свої кошти з подальшою їх компенсацією; абонементні квитки для проїзду в приміському сполученні придбані в недостатній кількості, оскільки не всі господарства залізниць та підприємств передбачили видачу абонементних квитків для працівників, що мають роз'їзний характер роботи.

З метою усунення зазначених недоліків та своєчасного забезпечення оплати проїзду працівників залізничного транспорту за службовими потребами

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

Останє оновлення ( 22:05:2014 г. )
Детальніше...
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Зустріч лідерів профспілки і дорожніх профорганізацій з керівництвом ПАТ Укрзалізниця 17.10.2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Проїзд працівників галузі залізничним транспортом
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78