Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Акція протесту 8 липня 2021 р.

Рішення ухвалено – основну вимогу профспілки буде виконано!

Працівникам АТ «Укрзалізниця», посадові (місячні) оклади, місячні тарифні ставки яких на дату ухвалення рішення менше 30 тис. грн.,  з 1 червня п. р. буде підвищено на 10% годинні тарифні ставки та посадові (місячні) оклади. Перерахунок заробітної плати за червень 2021-го буде здійснено протягом серпня п. р. з виплатою відкоригованих сум при остаточному розрахунку заробітної плати за серпень 2021-го. Заробітну плату за липень п. р. буде виплачено вже з урахуванням підвищення. Таке рішення як результат висунутої вимоги профспілки й активної підготовки до акції протесту щодо захисту трудових прав спілчан ухвалене вчора, 6 липня, на засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
Тож рішенням президії Ради профспілки, засідання якої відбувалися протягом двох днів 6 і 7 липня, організацію та проведення акції протесту (пікетування) будівлі АТ «Укрзалізниця» скасовано, оскільки керівництво Товариства виконало взяті на себе зобов’язання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 червня 2021 року. 
 
Щодо переговорів стосовно наступного етапу підвищення в цьому році, як передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння, підписаного 30 березня п. р. між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою, інформуватимемо окремо. 
 
Ми вдячні Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» за підтримку профспілки й активну участь щодо захисту соціально-економічних прав працівників.
 

Акція протесту профспілки - 8 липня 2021 року біля головного офісу Укрзалізниці

_1.jpg
 

Профспілка звернулась за міжнародною підтримкою


Read more...
 

Залізничники прийдуть під будівлю Укрзалізниці запитати очільника Товариства про обіцяне підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам


Read more...
 

Чого варті запевнення очільника Укрзалізниці, якщо зобов’язання перед залізничниками не виконано!


Read more...
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 8 липня 2021 р.
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79