Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Акція протесту 8 липня 2021 р.

Рішення ухвалено – основну вимогу профспілки буде виконано!

Працівникам АТ «Укрзалізниця», посадові (місячні) оклади, місячні тарифні ставки яких на дату ухвалення рішення менше 30 тис. грн.,  з 1 червня п. р. буде підвищено на 10% годинні тарифні ставки та посадові (місячні) оклади. Перерахунок заробітної плати за червень 2021-го буде здійснено протягом серпня п. р. з виплатою відкоригованих сум при остаточному розрахунку заробітної плати за серпень 2021-го. Заробітну плату за липень п. р. буде виплачено вже з урахуванням підвищення. Таке рішення як результат висунутої вимоги профспілки й активної підготовки до акції протесту щодо захисту трудових прав спілчан ухвалене вчора, 6 липня, на засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
Тож рішенням президії Ради профспілки, засідання якої відбувалися протягом двох днів 6 і 7 липня, організацію та проведення акції протесту (пікетування) будівлі АТ «Укрзалізниця» скасовано, оскільки керівництво Товариства виконало взяті на себе зобов’язання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 червня 2021 року. 
 
Щодо переговорів стосовно наступного етапу підвищення в цьому році, як передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння, підписаного 30 березня п. р. між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою, інформуватимемо окремо. 
 
Ми вдячні Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» за підтримку профспілки й активну участь щодо захисту соціально-економічних прав працівників.
 

Акція протесту профспілки - 8 липня 2021 року біля головного офісу Укрзалізниці

_1.jpg
 

Профспілка звернулась за міжнародною підтримкою


Детальніше...
 

Залізничники прийдуть під будівлю Укрзалізниці запитати очільника Товариства про обіцяне підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам


Детальніше...
 

Чого варті запевнення очільника Укрзалізниці, якщо зобов’язання перед залізничниками не виконано!


Детальніше...
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 8 липня 2021 р.
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79