Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Інформаційна робота профорганів
 
Kolazh_Visnykiv.jpg
 
Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України, профоргани всіх рівнів протягом 1997–2011 років продовжували послідовну роботу з реалізації Системи інформаційного забезпечення профспілкової діяльності.
26 липня 2012 року президією Ради профспілки затверджено Стандарт інформаційної діяльності профспілки – документ, який створює оптимальний комплекс інформаційних матеріалів, форм і методів роботи профорганізацій всіх рівнів в інформаційній сфері та визначає періодичність оновлення інформації.
Профспілка має розгалужену мережу профспілкових видань, бо лише таким чином створюється масова трибуна для широкого публічного обговорення поточних і перспективних питань, що хвилюють спілчан, а відтак відбувається формування свідомої причетності до профспілки.

СТАНДАРТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОФСПІЛКИ
 


О насущном...

Общение с людьми – необходимая составляющая профсоюзной работы. Ведь трудящимся важно вовремя получить актуальную информацию, ответы на волнующие их вопросы, быть, в конце концов, не только выслушанными, но и ощутить конкретную поддержку и помощь.

Read more...
 

Информация в действии...

Дебальцевский терком профсоюза всегда в курсе того, что происходит в первичках. Ведь в начале каждого месяца уже много лет подряд профкомы подробно информируют о проделанной работе: заседаниях и рассмотренных на них вопросах, проверках соблюдения трудового законодательства, встречах с работниками на их рабочих местах, ведении социального диалога с администрацией, обучении актива...

Read more...
 

Добрі справи – поза часом

Понад десять років комісію з організації оздоровлення та дозвілля дітей профкому Київського електровагоноремонтного заводу очолювала Н.Гладкочуб. Про її добрі справи і досі з вдячністю згадують і батьки, і діти, які вже за цей час встигли вирости і самі прийшли працювати на завод.

Read more...
 

Тираж «ВІСНИКА» - 200 тисяч

Передплатників у листопаді стане ще на 7500 більше, тобто тираж газети «ВІСНИК ПРОФСПІЛКИ» досягнув рекорду 2010 року – 199 тис.831 примірників.
 

Передплата–2011

На засіданні президії ухвалено постанову “Про передплату на газету “Вісник профспілки” на 2011 рік”.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>
Results 19 - 27 of 28
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Інформаційна робота профорганів
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79