Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Робота з молоддю
 


Про пріоритети…

Під час засідання Молодіжної ради профспілки, яке відбулось 16 березня 2018 року у розширеному форматі, його учасники обговорили, перш за все, питання, що сьогодні, на їхню думку, найважливіші для вирішення. Йшлося насамперед про гідну оплату праці, надійний соціальний захист, у тому числі забезпечення житлом тощо, що є переконливою мотивацією для сумлінної та ефективної роботи на залізничному транспорті.
Детальніше...
 

Спільний семінар для молодіжних лідерів профспілки

У рамках спільного проекту Міжнародної організації праці (МОП) та профспілки залізничників і транспортних будівельників України тренери зі складу членів молодіжних рад дорожніх і територіальних профорганізацій 28 лютого 2017 року взяли участь у практичному семінарі за результатами тренінгу «Зменшення стигми та дискримінації на робочому місці у зв’язку з реальним та приписуваним ВІЛ-статусом».

Детальніше...
 

КОНЦЕПЦІЯ УТВОРЕННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ YouTube-КАНАЛУ ПРОФСПІЛКИ

 

Про затвердження Концепції утворення та організації роботи youtube-каналу профспілки

 

Відбулось засідання молодіжної ради профспілки

1 березня 2017, проведено чергове засідання молодіжної ради профспілки, у якому взяли участь Голова профспілки Вадим Бубняк та його перший заступник Олександр Мушенок.
Обговорено питання щодо ролі молодіжних рад усіх рівнів у реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки на 2017–2021 роки, їх участі у звітній кампанії, що проходить у первинках цьогоріч, популяризації та розвитку інноваційних соціальних проектів профспілки, заходах, які вживаються для створення та подальшого розвитку youtube-каналу профспілки, удосконалення комунікації між лідерами молодіжних рад профорганів усіх рівнів тощо.
Детальніше...
 

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МОЛОДИХ ЧЛЕНІВ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ЗАЛІЗНИЧКІВ І ТРАНСПОРТНИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ, НА 2017-2021 РОКИ

 

Обучение с перспективой

Молодые профактивисты – члены молодежных советов дорожной профорганизации Приднепровской магистрали приняли участие в семинаре, который проходил в начале 2015 года на базе зонального учебно-методического центра профсоюзов.

Детальніше...
 

Активізуємо роботу

Зі звітів за друге півріччя 2014-го і планів на 2015 рік розпочалося засідання Молодіжної ради профспілки 26 березня. Його учасники поділилися досвідом реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки, організації різноманітних заходів, співпраці з профорганами та керівництвом структурних підрозділів, благодійними і громадськими організаціями.
 
Детальніше...
 

Радяться з молоддю

У березні 2015 року на першому засіданні сформованої Міністерством молоді та спорту робочої групи з удосконалення нормативно-правової бази з питань сприяння зайнятості молоді визначено основні пріоритети та напрямки роботи зі створення на законодавчому рівні максимально сприятливих умов для працевлаштування та забезпечення зайнятості молоді, адаптування законодавства до європейських стандартів.
Ухвалено рішення про визначення існуючих проблем молоді під час навчання, працевлаштування та професійного розвитку та розробку пропозицій щодо можливих шляхів їх розв’язання. Від нашої профспілки до складу цієї робочої групи входить правовий інспектор праці Ради профспілки на Придніпровській залізниці Олексій СЕМЕРУНЬ.

Відділ інформації Ради профспілки
 

«День донора» у Конотопі

Активісти молодіжної ради Конотопської територіальної профорганізації 28 січня п. р. долучилися до акції зі збору крові «День донора», проведеної відділковою лікарнею станції Конотоп Південно-Західної залізниці. У нелегкий для країни час, віддаючи частинку крові, кожен з нас може допомогти тим, хто цього потребує.

Тетяна МАЙСТРЕНКО, економіст локомотивного депо Конотоп, голова молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці
 

Будем на связи!

На заседании молодежного совета Знаменской территориальной профорганизации, которое состоялось в конце минувшего года, молодежные лидеры обсудили перспективы работы, наметили план действий в условиях реформирования железнодорожной отрасли, уделив особое внимание организации эффективного коммуникационного развития.

Детальніше...
 

Сучасні підходи – на користь

Шевченківський терком все частіше використовує переваги відеозв’язку для залучення активу до профспілкових заходів. Так, підсумки виконання програми підтримки молодих спілчан у минулому році було підбито на засіданні теркому у форматі відеоконференції з Черкаським, Корсунським, Христинівським та Гайворонським вузлами.

Детальніше...
 

С пополнением!

Профком Бахмачской дистанции сигнализации и связи Юго-Западной железной дороги и молодежный совет первички, поддерживая добрую традицию, основанную в 2014 году, поздравили двух молодых работников с пополнением в семьях.
Подарки столяру А.Колодий и электромонтеру СЦБ О.Руденко вручила электромонтер, председатель молодежного совета О.Губарь, искренне пожелав всего наилучшего родителям и детишкам.

Александр ДЕМЧЕНКО, старший электромеханик, председатель профорганизации Бахмачской дистанции сигнализации и связи
 

Подвели итоги работы

Президиум Краснолиманского теркома профсоюза подвел итоги работы молодежных советов первичек региона в рамках смотра-конкурса на лучший молодежный совет первичной, территориальной профорганизаций в 2014 году. Победителю – молодежному совету локомотивного депо Славянск вручена почетная грамота и премия, а конкурсная работа направлена для участия в смотре-конкурсе дорпрофсожа.

Юлия САВОСТЕНОК, ведущий специалист Краснолиманского теркома профсоюза

 

Сторінками молодіжної історії

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України видала друком книгу «10 років молодіжному руху профспілки».

Детальніше...
 

С пользой для дела

Актуальные для молодых железнодорожников темы рассмотрены на заседании молодежного совета дорожной профорганизации Приднепровской магистрали: обеспечение жильем и повышение заработной платы, перспективы карьерного роста, защита трудовых прав и интересов членов профсоюза, а также нормы колдоговора, касающиеся молодежи.

Детальніше...
 

Безпека заради життя

За інціативою Молодіжної ради профспілки на залізницях відбулась акція «Безпека заради життя», присвячена Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом, що проводиться щорічно 1 грудня. У її реалізації взяли участь молодіжні ради дорожніх, територіальних і первинних профорганізацій.

Детальніше...
 

Совет и любовь!

Красивая традиция родилась четыре года назад в профорганизации аппарата Криворожской дирекции железнодорожных перевозок при участии молодежного совета: поздравлять коллег, объединившихся узами брака, специальным памятным знаком.

 

Детальніше...
 

Молодість майстерності не завада

Максим Мірошниченко, як і його батько, обрав професію залізничника і після закінчення технікуму в 2011-му влаштувався в локомотивне депо Щорс Південно-Західної залізниці на посаду слюсаря з ремонту рухомого складу.
 
Детальніше...
 

Десять років потому…

Засіданням, що відбулось 6 листопада, завершився значний етап роботи Молодіжної ради профспілки, адже десять років тому, у 2004-му, відбулось її перше зібрання. З того часу в профспілці зародився справжній молодіжний рух.

Детальніше...
 

Смотрим вперед

Молодежные советы первичек структурных подразделений Волновахского узла Донецкой магистрали проанализировали свою работу за 10 лет и решили провести к юбилею конкурс «Даешь, жд-молодежь!».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 25 з 49
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Організаційна робота >> Робота з молоддю
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79