Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Хроніка подій

2012

2012 рік

 

2011

2011 рік

17 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
 
17 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді щодо укладення Генеральної угоди на новий строк.
 
 
12 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді Укрзалізниці з питань проїзду у службових потребах залізничників та профспілкових працівників.

12 січня відбувся інформаційний день для профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь та виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці апарату Ради профспілки.
 
2012 рік
 
27 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні Наглядової ради проекту «Профілактика ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці».
 
22 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому було розглянуто, зокрема, питання про бюджет Фонду.
 
22 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді в Адміністрації Президента України з питань реформування фондів соціального страхування.
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Ради фізкультурно-спортивного товариства „Україна”.
 
21 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зборах молодих членів профспілки Інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці, на яких було створено молодіжну раду, обрано її голову та заступника.
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

20 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
 
19 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських  профспілок та профспілкових об’єднань.
 
15 грудня у Києві відбувся VI з’їзд профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
14 грудня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у виставці спецвзуття, організованій державним підприємством матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту “Укрзалізничпостач”.
 
13 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи з представників профспілок у правліннях фондів соціального страхування з питання шляхів реформування соціального страхування.
 
12 грудня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зібранні керівників репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань з розгляду питання щодо делегування їх представників до тристоронніх органів соціального діалогу на національному рівні: Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення та фондів соціального страхування. 
 
8 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Центральної комісії з реформування залізничного транспорту України.
 
6 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні профспілкової сторони робочої комісії з обговорення методики розрахунку мінімального рівня оплати праці.
 
25 листопада фахівці Ради профспілки взяли участь і виступили на семінарі для голів та скарбників первинних профорганізацій об’єднаної профорганізації управління промислових підприємств.
 
24 листопада відбулося засідання Ради профспілки та її президії.
 
17 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації метрополітенів України.

16 і 17 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 
15 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи з обговорення проекту Трудового кодексу, що відбулося у Міністерстві праці і соціальної політики. 
 
10 і 14 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань законодавчого та правового забезпечення діяльності Фонду.

10 листопада завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у зустрічі керівництва Укрзалізниці з профспілками, що діють в галузі, з питань організації праці поїзних бригад в умовах, пов’язаних з введенням нового графіку руху пасажирських поїздів.

10–11 листопада завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у тренінгу на тему “Організація участі членів профспілки в роботі профорганізації”, організованому фондом Ф.Еберта.
 
9–10 листопада Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.
 
8–9 листопада провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у міжнародній конференції “Нестандартні форми зайнятості і гідна праця: стратегія профспілок”, організованій фондом Ф.Еберта.
 
8 листопада Рада профспілки провела семінар для вперше обраних голів територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій та їх заступників.
 
7 листопада завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у „круглому столі” на тему „Угода про створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом: потенціал для розвитку української економіки та суспільства”.
 
3 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні президії профорганізації метрополітенів України.

3 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду загальнообов’язкового соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та “круглому столі” з розробки проекту Національної стратегії тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці.

3 листопада завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у “круглому столі” на тему “Оплата праці – українські реалії, новітні цілі, солідарні завдання”, організованому Федерацією профспілок України.

 
2 листопада підписано спільну постанову щодо продовження Галузевої угоди з Укрзалізницею на 2012 рік.
 
1 листопада відбувся інформаційний день для профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.
 
29 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок як член оргкомітету взяв участь у заключному турі огляду-конкурсу народної творчості працівників залізничного транспорту.
 
26–28 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у проведенні тренінгу в рамках проекту „Профілактика ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці”.

25 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у фаховій дискусії, що проводилася ФПУ, щодо мінімізації численних обмежень права на страйк та вдосконалення механізму вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

 
24 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду.

21 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

20 жовтня відбувся ІІІ Форум молоді профспілки.

20 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії всеукраїнських профспілок і профспілкових об’єднань з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на 2010–2012 роки та контролю за її виконанням.
 
17 жовтня представники профспілки взяли участь у всеукраїнській акції «Профспілки проти бідності», що проводилася з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю.
 
13–14 жовтня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко, провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова та провідний спеціаліст Краснолиманського теркому профспілки Т.Борисенко взяли участь у підсумковій конференції проекту з профспілкової модернізації та органайзингу.
 
12 жовтня – Голова профспілки В.Ткачов та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці
 
5–7 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова і представники дорпрофсожів взяли участь у семінарі-нараді Укрзалізниці на тему “Система оплати та мотивації до праці працівників залізничного транспорту”.
 
4 жовтня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників господарства інформаційних технологій.

4 жовтня проведено інформаційний день для організацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

 
3 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок, під час якого розглянуто питання “Про втручання органів влади у діяльність профспілок та необхідність консолідаційних дій”.

27 вересня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.
 
 
22 вересня відбулося спільне засідання президії Ради профспілки та Ради Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України. 
 
20–22 вересня завідувач відділу організаційної і масової роботи Ради профспілки О.Гнатюк взяв участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті», яку провело Головне пасажирське управління Укрзалізниці у Донецьку,  та виступив із доповіддю.
 
20 вересня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників промислових підприємств у новому складі.

20 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у нарадах Укрзалізниці з питання розгляду пропозицій Ради профспілки щодо можливості фінансування житлової програми працівників залізничного транспорту через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».
 
19 вересня під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака відбулося засідання комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

19 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у робочій зустрічі членів правлінь та наглядових рад фондів соціального страхування від профспілкової сторони з керівниками виконавчих дирекцій фондів. Розглянуто питання щодо параметрів бюджетних пропозицій фондів на 2012 рік відповідно до вимог Генеральної угоди.

19 вересня
заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок. Розглядалося, зокрема, питання про підсумки переговорів щодо встановлення мінімальної заробітної плати на 2012 рік і подальші дії з відстоювання профспілкової позиції з цього приводу.
 
15 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у нарадах Укрзалізниці з питання розгляду пропозицій Ради профспілки щодо можливості фінансування житлової програми працівників залізничного транспорту через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».
 
15 вересня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Одеської залізниці.
 
14 вересня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.
 
8 вересня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Донецької залізниці.

8–11 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, який є членом оргкомітету XVII Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяли участь в організації та проведенні всеукраїнських змагань. У Спартакіаді взяла участь збірна команда профспілки.

7–10 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у семінарі-нараді на тему “Колдоговірні відносини та соціальне партнерство як засіб захисту соціально-економічних та правових інтересів працівників, а також підвищення ефективності роботи профспілки”, організованому МКПЗ у Бішкеку (Киргизія), та презентував доповідь про роботу профспілки залізничників і транспортних будівельників України у цьому напрямі.
 
5 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зустрічі представників всеукраїнських профспілок з Головою Верховної Ради України В.Литвином. Підсумком зустрічі стала домовленість про регулярну співпрацю представників профспілок і керівництва парламенту та системну роботу на рівні профільних комітетів Верховної Ради.
 
30 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств: приміських пасажирських перевезень, локомотивного та колійного.
 
29 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств: інформаційних технологій, електрифікації та електропостачання, автоматики, телемеханіки та зв’язку.
 
26 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді, що відбулася в Мінінфраструктури, з обговорення проектів нормативно-правових актів, підготовлених Міністерством, зокрема законопроекту «Про національну комісію регулювання транспорту України».
 
26 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з підготовки та проведення XVII Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.
 
26 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників: медичних, навчальних закладів і служб перевезень та комерційної роботи.

 

22 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників: будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, вагонного і пасажирського господарств.

 
19 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у розгляді звернення члена профспілки (профорганізація локомотивного депо Основа Південної залізниці).
 
 
19 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні соціальної ради при Міністерстві інфраструктури. Затверджено її новий склад, до якого увійшли Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов і керівники транспортних профспілок.

19 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк був гостем студії у програмі “Магістраль”, що виходить на Першому національному телеканалі.

11 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітно-виборній молодіжній конференції дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.
 
9 серпня – перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Криворізької територіальної профорганізації.
 
5–7 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяли участь в організації і проведенні фінальних змагань IV Спартакіади залізничників України, що проходили у Красному Лимані.
 
2 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Ясинуватської територіальної профорганізації.
 
26 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації апарату Укрзалізниці.

22 липня відбулася презентація спільного проекту профспілки і МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» та підписано Меморандум про співпрацю в сфері профілактики ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці.

22 липня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у консультаціях представників Сторін, що відбулися у Мінсоцполітики. Обговорювалися, зокрема, питання про визначення величини прожиткового мінімуму та підготовку пропозицій щодо розміру мінімальної заробітної плати у 2012 році.
 
 
20 липня під час виїзного засідання президії Ради профспілки, що відбулося у Харкові, розглянуто, зокрема, стан виконання подань правових інспекторів праці Ради профспілки та роль профорганів у реалізації цих питань. Ухвалено також постанови щодо Галузевої угоди на наступний термін, відрахування залізницями коштів профспілковим комітетам за 2010–2011 роки, нагородження профпрацівників та активістів до Дня профспілки  участь збірної команди профспілки у фінальних змаганнях XVII всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту та з інших питань.
 
20 липня у Харкові відбулося виїзне засідання президії Ради профспілки. 
 
12 липня – завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній молодіжній конференції Донецької залізниці.

12 липня – заступник Голови профспілки В.Лесько у засіданні робочої комісії з підбиття підсумків виконання Генеральної угоди.

11 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у робочій зустрічі з керівництвом Головного управління медичних закладів Укрзалізниці і Всеукраїнського лікарського товариства з приводу співпраці, зокрема, організації акції „День здоров'я на залізничному транспорті”.
6 і 11 липня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях робочої групи з доопрацювання законопроектів з питань легалізації заробітної плати, що відбулося в Мінсоцполітики. Представники профспілок висловилися проти ряду положень, які погіршують становище людей порівняно з чинним трудовим законодавством.

6 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у розгляді за участі Генерального директора Укрзалізниці звернення начальника резерву провідників пасажирського вагонного депо Запоріжжя І.

6 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні постійної комісії з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду соціального страхування від нещасних  випадків на виробництві та професійних захворювань.
4 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді ФПУ, на якій розглянуто питання щодо покращання діяльності виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відносно забезпечення трудящих санаторно-курортними путівками; фінансування юнацько-спортивних шкіл.
30 червня – завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації П’ятихатської дистанції колії Придніпровської залізниці.
 24 червня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Розглядалися питання, пов’язані з реалізацією законодавства про збір та облік єдиного соціального внеску, впровадженням норм Закону «Про соціальний діалог в Україні» щодо порядку визначення та підтвердження репрезентативності сторін соціального діалогу, концептуальними підходами щодо підвищення ролі соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям у напрямку зменшення рівня бідності в Україні, проблемами неформальної зайнятості та заходами щодо легалізації трудових відносин і оплати праці тощо.
23 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перебував у відрядженні на Херсонському вузлі Одеської залізниці. Він взяв також участь у „Дні трудового права”, на якому були присутні працівники херсонських дистанції колії та будівельно-монтажного експлуатаційного управління. Правовий інспектор праці Ради профспілки наголосив на посиленні відстоювання профкомами трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан, а також надав усім бажаючим кваліфіковані юридичні консультації, зокрема, з питань залучення до робіт, не обумовлених трудовим договором, а також у вихідні дні, понаднормово тощо.
23 червня відбувся Міжнародний день дій залізничників МФТ.

23 червня завідувач організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у молодіжній звітно-виборній конференції Одеської дорожньої профорганізації.

23–24 червня головний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі „Досвід вагонного господарства Одеської залізниці щодо виконання заходів з охорони праці”.

22 червня Голова профспілки В.Ткачов погодив проект наказу Укрзалізниці «Про затвердження та введення в дію «Рекомендацій щодо розробки інструкцій з охорони праці для електромонтерів контактної мережі електрифікованих залізниць». Фахівці Ради профспілки, опрацювавши проект цього нормативного документа, надали ряд пропозицій. Зауваження було враховано.

21 червня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов, який очолює Всеукраїнський комітет членських організацій Міжнародної федерації транспортників та є членом Виконкому Європейської федерації транспортників, направив на адресу профспілки залізничників Чехії листа з приводу солідарної підтримки дій колег щодо відстоювання соціальної справедливості для трудящих.

16 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства в структурних підрозділах Криворізького вузла Придніпровської залізниці. 

16 червня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

16 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Прийнято рішення більше ніж із двадцяти питань, зокрема, про внесення змін до бюджету Фонду на 2011 рік, очікувані параметри бюджетної програми Фонду на 2012-й, надання соціальних послуг особам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку тощо.
 
15 червня відбулося розширене засідання профсекції працівників пасажирського господарства Ради профспілки.
15 червня Рада профспілки провела нараду з головами первинних та цехових профорганізацій, звільненими від основної діяльності, пасажирських вагонних депо та вагонних дільниць з питань реалізації наказу Укрзалізниці щодо затвердження Порядку використання автоматизованої системи формування поїзних бригад.
8-10 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у семінарі в рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.
9 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці. Серед інших розглянуто питання про стан роботи залізниць, надання допомоги важкохворим та немічним самотнім ветеранам галузі, а також фінансової допомоги в лікуванні пенсіонерів залізничного транспорту (щодо їхнього медичного страхування).

9 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні центральної комісії з реформування залізничного транспорту. Обговорено питання щодо внесення змін до Державної цільової програми реформування залізничного транспорту, а також розглянуто законопроект „Про особливості створення Державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування”.
 
7 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у конференціях УДЦТС „Ліски”: звітно-виборній профспілковій та колдоговірній.
7 червня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.
6 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення XVII всеукраїнської спартакіади працівників промислової сфери та транспорту. 
3 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці  директорів технікумів залізничного транспорту та начальників підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці. Напередодні, з 30 травня, у Державному економіко-технологічному університеті транспорту проводилося навчання з питань охорони праці.
3 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь в обговоренні проекту основних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2012 рік, яке відбулося в Мінекономіки за участі представників всеукраїнських профспілок.

2 і 6 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні. Розглядався, зокрема, проект «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів  сторін профспілок і роботодавців». Національній службі посередництва і примирення направлено погоджені пропозиції та зауваження. Проаналізовано також  виконання попереднього рішення від 23 травня п. р. з приводу позиції СПО стосовно приведення  у відповідність із Законом «Про соціальний діалог в Україні» законопроекту  щодо внесення  змін до деяких законодавчих актів. 
2 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і головний технічний інспектор праці В.Дорошенко взяли участь у нараді в Мінінфраструктури з приводу узгодження позиції щодо впровадження додаткової психофізіологічної експертизи для працівників транспорту
1–4 червня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов, завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок і представники дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі-нараді Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників “Пріоритетні напрями роботи профспілок у сучасних умовах”, що проходив у Бресті (Білорусь).
27 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді членів робочої комісії всеукраїнських профспілок щодо виконання п. 2.2  Генеральної угоди – щодо розміру заробітної плати не нижче фактичного прожиткового мінімуму за кожен місяць.
  
26 травня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Київського метрополітену.
26 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, під час якого розглянуто питання про внесення змін до Статуту Фонду та деяких постанов. 
25 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді ФПУ, на якій обговорено ефективність єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, підготовлено пропозиції для розгляду цього питання на слуханні у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та праці.
24–27 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у галузевому семінарі-нараді з охорони праці.
 
24 травня відбулося засідання Ради профспілки.

24 травня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у нараді Головного пасажирського управління Укрзалізниці з питань впровадження автоматизованих систем підбору та розстановки поїзних бригад.
23 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок.
19 травня Голова профспілки В.Ткачов виступив перед делегатами звітно-виборної конференції дорожньої профорганізації Львівської залізниці.

19 травня перший Голови профспілки М.Сінчак і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у зустрічі з керівництвом КЕВРЗ і профактивом заводу з приводу діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

19 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації дистанції колії Хутір-Михайлівський Південно-Західної залізниці.

13 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи Спільного представницького органу профспілок щодо виконання Генеральної угоди за перший квартал 2011 року.
27–28 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників, що проходила у Баку (Азербайджан).

21 квітня перший заступник голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції профорганізації Київського електровагоноремонтного заводу.

21 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у нараді Укрзалізниці з обговорення питання використання автоматизованої системи для формування поїзних бригад.

19 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
18 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь нараді Укрзалізниці з питань реформування соціальної сфери залізничного транспорту.
15 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у IV з’їзді фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.

14 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації моторвагонного депо Полтава Південної залізниці.

12 квітня проведено інформаційний день для організацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

12 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої перевірки знань при призначенні на посаду.
12 квітня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні “круглого столу” щодо позиції профспілок України стосовно політики МВФ, що проходило у приміщенні ФПУ.
11 квітня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок на національному рівні.
7–9 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у XVII з’їзді профспілки залізничників Угорщини.
7 квітня завідувачі відділів – фінансової роботи М.Шпота й організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк надали консультації профпрацівникам об’єднаного профспілкового комітету ДП “Укррефтранс”.

7 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у семінарі для працівників відділень “Експрес-банку” та профпрацівників з питань запровадження комплексної бонусної програми для членів профспілки.
Семінар, організований Радою профспілки, АБ “Експрес-банк” і маркетингово-інвестиційною компанією “НМТ груп”, проходив у Сімферополі.
5 квітня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції Рівненської територіальної профорганізації.

5 квітня заступник завідувача відділу організаційної та кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації станції Козятин І Південно-Західної залізниці.

31 березня відбулося засідання Ради профспілки та її президії.
30 березня Голова профспілки В.Ткачов і голови дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.
29 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої (при призначенні на посаду) перевірки знань з питань охорони праці.
29 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у тристоронній науково-практичній конференції з питань вдосконалення механізму колективно-договірного регулювання в Україні “Колективні договори та угоди як ефективна запорука конкурентоспроможності і соціального прогресу”, проведеній Кабінетом Міністрів України за участі Всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців та всеукраїнських профспілок і їх об’єднань.
28–29 березня – Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у з’їзді Російської профспілки залізничників і транспортних будівельників.
25 березня Голова Федерації профспілок транспортників України, лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Ткачов  взяв участь у зустрічі представників тристоронньої Національної ради при Президентові України  із Генеральним секретарем Міжнародної Асоціації соціально-економічних рад та подібних  інституцій (МАСЕРПІ) Патріком Вентуріні.
24 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан виконання умов колективного договору в ДП „Укррефтранс”.

24 березня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації станції Хутір-Михайлівський Південно-Західної залізниці, а також надала консультації профкому дистанції колії.

23–24 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у VI з’їзді Федерації професійних спілок України. На посаду Голови ФПУ на новий термін переобрано В.Хару.
18 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на зустрічі керівництва Міністерства інфраструктури з представниками профспілок.

18 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з керівництвом Львівської залізниці і спеціалістами дорпрофсожу з питань діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду “Магістраль”.
 
17 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у звітно-виборній профспілковій конференції з обговоренням підсумків виконання колдоговору у 2010 році ДП „Проектно-конструкторське технологічне бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті”.
 
15 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з медичного страхування працівників галузі. 
14–15 березня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський та заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко, представники дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі «Нетипові форми зайнятості в сучасних умовах ринку праці», що проходив у Харкові за підтримки фонду Ф.Еберта.
11 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у першому засіданні робочої комісії повноважних представників власників і профспілок щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2012 рік. Профспілкова сторона вважає за необхідне терміново розпочати переговори для своєчасного вироблення і подальшого врахування спільних домовленостей з цього принципового питання у проекті державного бюджету на наступний рік.
10 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді, що відбулася в Кабміні під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра соціальної політики С.Тігіпка з питань розміру мінімальної заробітної плати в бюджетній сфері.
9 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав консультації з питань проведення звітів і виборів у профорганізації дистанції колії Сарни Львівської залізниці.
3-4 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан охорони праці в структурних підрозділах Південної залізниці.

 
3 березня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарства будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, ВАТ “Мостобуд” і корпорацій “Укртрансбуд” та “Укрметротунельбуд”.

2 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з керівництвом і профактивом Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці щодо вступу працівників до Професійного недержавного пенсійного фонду “Магістраль”.

2 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборчій конференції профорганізації локомотивного депо Шепетівка Південно-Західної залізниці.
1 березня проведено інформаційний день для профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

1 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан охорони праці в Київському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні Південно-західної залізниці.

23–24 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан охорони праці у Львівському будівельному управлінні № 1, дистанції водопостачання, будівельному управлінні № 6 Львівської залізниці.
22–23 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у семінарі-нараді профспілок країн Центрально-Азіатського регіону, проведеному для представників галузевих профспілок – членських організацій МКПЗ.
18 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у заходах щодо навчання з питань охорони праці заступників начальника Південної залізниці та начальників служб цієї залізниці.
17–19 лютого заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у семінарі на тему “Досягнення рівності у профспілковій організації”, що проходив у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.

17 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки.

16 лютого Рада профспілки провела нараду з питань режиму праці та відпочинку працівників воєнізованої охорони залізничного транспорту за участі голів дорожніх профорганізацій, представників служб залізниць та начальників загонів воєнізованої охорони.

16 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя Українських залізниць.
 
15 лютого Голова профспілки В.Ткачов та його заступник В.Лесько взяли участь у пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням профспілкової сторони.
15 лютого під головуванням В.Ткачова відбулося засідання президії Ради Федерації профспілок транспортників України.
15 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників навчальних та медичних закладів, промислових підприємств.
14 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з підбиття підсумків галузевого змагання за 2010 рік.

10 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників вагонного господарства, служб перевезень і комерційної роботи, промислових підприємств.
9 лютого завідувач відділу організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи УЗ з удосконалення системи електронного нарахування заробітної плати локомотивним бригадам.

8 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств автоматики, телемеханіки та зв’язку, інформаційних технологій, електрифікації та електропостачання;

8 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у селекторній нараді Укрзалізниці з охорони праці.
8 лютого завідувач відділу охорони праці В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з перевірки знань з питань охорони праці.
4 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді з керівництвом і профактивом ДП „Укрзалізничпостач” щодо вступу працівників до Професійного недержавного пенсійного фонду „Магістраль”.
3 лютого завідувач відділу організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з соціальних питань.
3 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств – локомотивного, пасажирського та приміських пасажирських перевезень.
1 лютого проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.
29–31 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова і заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяли участь у семінарі курсу “Підготовка профспілкових викладачів” у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.

31 січня делегація від нашої профспілки під головуванням заступників Голови профспілки М.Сінчака та В.Леська взяла участь у громадському обговоренні проекту Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” за участі Віце-прем’єр-міністра України С.Тігіпка, представників Пенсійного фонду, керівників відомств.
27 січня відбулося засідання робочої групи з питань запровадження та розвитку комплексної бонусної програми для спілчан під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака.
21 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні спільної робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на 2010–2012 роки та контролю за її виконанням.
18 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
17 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак узяв участь у нараді, що відбулася у Федерації профспілок України, 18 січня – у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а 24 січня – у засіданні СПО профспілок з приводу законопроекту «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».
13 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні тристоронньої робочої групи з доопрацювання нової редакції Закону України „Про зайнятість населення”, а 17 січня – у засіданні робочої групи розділу „Соціальний захист працівників” Генеральної угоди на 2010–2012 роки.
13 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі віце-прем’єра С.Тігіпка з представниками недержавних пенсійних фондів (НПФ), страхових організацій, асоціацій адміністраторів НПФ України з питань пенсійного реформування, у тому числі запровадження другого рівня пенсійного страхування та розвитку третього рівня, тобто недержавного пенсійного страхування.
13 січня Голова профспілки В.Ткачов і його перший заступник М.Сінчак провели робочу зустріч з керівництвом страхової компанії «Європейське туристичне страхування» з метою поліпшення умов страхування від нещасних випадків на виробництві працівників – членів профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
12 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, взявши участь у семінарі з головами профкомів об’єднаної профорганізації ДП «Укррефтранс», звернув увагу присутніх на посилення соціального захисту працівників, приведення структури профорганізацій у відповідність до Статуту профспілки.
11 січня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у засіданні Спільного представницького органу (СПО) профспілок з обговорення законопроекту щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи. СПО всеукраїнських профспілок прийняв рішення не підтримувати даний законопроект як такий, що спрямований на порушення пенсійних прав громадян та вирішення проблем пенсійної системи за рахунок трудящих і пенсіонерів.
 

2010

2010 рік

21 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, де йшлося про перспективи роботи ДЮСШ у зв’язку з новим порядком їх фінансування, скликання IV з’їзду й обрання делегатів тощо.

21 грудня Рада профспілки провела інформаційний день для бухгалтерів профкомів прямого підпорядкування Раді профспілки.
20 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок і профоб’єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні.

17 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

17 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні постійної комісії з питань членства, страхових тарифів та бюджету правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
13 грудня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у нараді членів правлінь та наглядових рад фондів загальнообов’язкового державного страхування з питань роботи фондів в умовах запровадження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, посилення ролі профспілок у захисті інтересів застрахованих осіб.
13–17 грудня Рада профспілки провела навчання з питань охорони праці технічних інспекторів праці Ради профспілки та профспілкових працівників.

8 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак узяв участь у засіданні комісії з питань законодавчого та нормативно-правового забезпечення діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
25–26 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у семінарах курсу “Підготовка органайзерів”, що проходили у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.
 
25 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Правління Фонду ухвалило постанову, у якій, зокрема, з метою раціонального використання коштів затверджено граничний розмір витрат – до 19 грн. 50 коп. – на придбання в 2010 році одного дитячого новорічного подарунка для дітей застрахованих осіб. Крім того, у додатку до постанови «Програми відділень Фонду щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їхніх сімей на 2010 рік» вказано: на придбання новорічних подарунків витратити заплановано 88 064 тис. грн., що дасть можливість забезпечити подарунками близько 4 462 тис. дітлахів.
24–26 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив з доповіддю на V Міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті ЕКУЗТ–2010”, що проходила на Львівській залізниці.
30 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк на засіданні молодіжної ради Криворізької територіальної профорганізації висвітлив питання “Мотивація профспілкового членства серед молоді”.


23–24 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенкок, а також представники Львівського дорпрофсожу і Ясинуватського теркому профспілки взяли участь у міжнародній конференції, організованій фондом Ф.Еберта, на тему „Нетипові форми зайнятості в сучасних умовах розвитку ринку праці: на прикладі України та Білорусі”.

22 листопада завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у семінарі на тему “Організація орієнтованої на участь роботи на підприємстві та у профспілці”, що проходив під егідою фонду Ф.Еберта.
18 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засідання Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення.
17 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Про стан промислової безпеки та охорони праці».
16 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у нараді Укрзалізниці з питань оплати за роботу на снігоборотьбі.
12 листопада головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді Укрзалізниці на тему “Державний та відомчий нагляд за безпечною експлуатацією устаткування підвищеної небезпеки на залізничному транспорті, проведення технічного діагностування та технічних оглядів (опосвідчення) устаткування у світлі вимог законодавства України про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.
11 листопада на засіданні Ради Укрзалізниці прийнято рішення почати в 2010 році сплату пенсійних внесків на користь працівників господарств: колійного і електрифікації та електропостачання, а в подальшому – всіх працівників галузі за рахунок коштів, передбачених на ці цілі фінансовими планами залізниць і підприємств.
11 листопада відбулося засідання Ради Укрзалізниці, в якому взяли участь голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов та голови дорожніх профорганізацій. Рада профспілки провела презентацію Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль». Як відомо, у жовтні п. р. до Галузевої угоди внесено доповнення щодо започаткування з 2010 року поетапного запровадження недержавного пенсійного забезпечення залізничників через ПНПФ «Магістраль». 

11 листопада Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників господарства будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд.
  
10 листопада відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.
9–10 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства в моторвагонному депо Фастів Південно-Західної залізниці.
  
9 листопада Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників навчальних закладів.
9 листопада Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Ткачов підписав Генеральну угоду на 2010–2012 роки. 

5 листопада Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов привітав колектив Київського метрополітену з визначною подією – 50-річним ювілеєм.
4 листопада в Одесі відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня залізничника, у яких взяли участь Голова профспілки В.Ткачов, його перший заступник М.Сінчак та голови дорожніх профорганізацій.
4 листопада провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Спільного представницького органу.
2 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді членів Спільного представницького органу.
Обговорено рішення по проекту Генеральної угоди на новий строк та розглянуто питання про делегування повноважень щодо її підписання.
 
1–2 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у міжнародному семінарі “Вплив процесів реформування залізниць на соціальну політику, діяльність профспілок, їх структуру і можливості захисту інтересів залізничників”, що проходив за підтримки фонду ім. Ф.Еберта та Міжнародної конфедерації профспілок залізничників
У жовтні фахівцями Ради профспілки опрацьовано низку нормативних актів, зокрема погоджено проекти наказів Мінтрансзв’язку:
„Про затвердження Положення про систему управління безпекою руху поїздів у Державній адміністрації залізничного транспорту України”;
„Про затвердження Правил застосування засобів сигналізації та зв’язку на підприємствах міжгалузевого промислового транспорту України”.
  
28 жовтня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.
27–28 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді “Методи підвищення ефективності роботи зі створення здорових і безпечних умов праці в колійному господарстві залізничного транспорту”, що проводився Головним управлінняи колійного господарства Укрзалізниці на базі дистанції колії Волноваха Донецької залізниці.
26–27 жовтня в Одесі відбулося виїзне засідання професійної секції працівників служб перевезень та комерційної роботи Ради профспілки, у якому взяв участь і виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

25–26 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у Київській дистанції колії Південно-Західної залізниці.
25 жовтня спільною постановою Укрзалізниці і Ради профспілки внесено зміни до Галузевої угоди щодо надання службового житла залізничникам.
21 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Колегії Мінтрансзв’язку.

19–21 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько та завідувач відділу економічної роботи, організації праці та зарплати С.Анісімова взяли участь у семірі-нараді, проведеному Укрзалізницею на тему “Розширення сфери нормування праці та підвищення його ефективності, удосконалення системи оплати праці, оптимізація структур управління”.

12–14 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Куп’янського вузла Південної залізниці.

12 жовтня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

11–13 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці та зарплати А.Головач вивчала стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Козятинського вузла Південно-Західної залізниці.

7 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у Дарницькій дистанції колії Південно-Західної залізниці.

7 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у Національному форумі соціальних партнерів на тему “За гідну працю в Україні”, що проводився з ініціативи Федерації профспілок України. На адресу владних структур, організацій роботодавців ухвалено звернення з вимогою сконцентрувати зусилля на вирішенні проблем у сфері праці в Україні.

7 жовтня на засіданні колегіального органу Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України членом правління Фонду від профспілкової сторони затверджено першого заступника Голови профспілки М.Сінчака.

7–9 жовтня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у тренінгу з методики ведення переговорів.

6–8 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Конотопського вузла Південно-Західної залізниці.

6 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Львівської залізниці.

5–8 жовтня правовий інспектор праці ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Сімферопольського вузла Придніпровської залізниці.

5–6 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок та заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяли участь у міжнародній конференції “Спільні зусилля роботодавців і профспілок з організації професійного навчання і підвищення робочої кваліфікації: досвід Німеччини”, що проходила під егідою фонду ім. Ф.Еберта.

5 жовтня відбулося виїзне засідання президії Ради профспілки у Львові.

30 вересня і 1 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні Колегії державної санітарно-епідеміологічної служби на залізничному транспорті України.

29 вересня Рада профспілки провела засідання професійної секції медичних працівників.


29 вересня профспілка взяла участь у соціальній акції «Здорове серце», присвяченій Всесвітньому дню серця, що відбулася на залізничних вокзалах за участю Всеукраїнського лікарського товариства та за підтримки  Укрзалізниці.

27–29 вересня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у семінарі на тему “Досягнення рівності у профспілковій організації” у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.

27 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді з питань організації та здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за виконанням наказу Мінтрансзв’язку “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України” від 29.04.2010 р., № 240.

23–24 вересня завідувач відділу фінансової роботи М.Шпота та її заступник Т.Кулик взяли участь у семінарі-нараді фінансових працівників профорганізацій.

21–24 вересня в Одесі відбувся другий Міжнародний молодіжний форум профспілок залізничників країн СНД і Балтії. У роботі Форуму взяли участь завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи – О.Гнатюк та інформації – О.Артем’єва,  а також голова Молодіжної ради профспілки, інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці В.Коробенко і представники молодіжних рад профорганізацій структурних підрозділів залізниць.

21 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова і технічний інспектор праці Ради профспілки Г.Сергієнко взяли участь у семінарі для голів профорганізацій, які входять до складу об’єднаної профорганізації ДП „УПП” Укрзалізниці.

20 вересня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні тарифної комісії Укрзалізниці.

17–18 вересня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи  Я.Мальський взяли участь у семінарі Фонду імені Фрідріха Еберта «Активізація участі членів профспілок у профспілковому повсякденні». 

15 вересня завідувачі відділів: охорони праці – В.Дорошенко та соціально-трудових відносин і побутової роботи – О.Мушенок взяли участь у нараді Укрзалізниці щодо особливостей проведення медичних оглядів машиністів відповідно до наказу Мінтрансзв’язку від 29.04.2010 р., № 240.

14–15 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав досвід роботи об’єднаної профспілкової організації Львівської дирекції залізничних перевезень, а також профкомів львівських моторвагонного і пасажирського вагонного депо, дистанції колії Самбір.

14 вересня Голова профспілки, Голова ФПТУ В.Ткачов взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

13 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у позачерговому пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України, на якому йшлося про основні показники проекту Державного бюджету України на 2011 рік.

10 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у робочій зустрічі з віце-прем’єр-міністром України С.Тігіпком щодо посилення соціального захисту населення в умовах зростання тарифів на природній газ.

7 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні комісії з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

1 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк привітав з Днем знань студентів Державного економіко-технологічного університету транспорту, а також зустрівся з депутатом німецького парламенту Б.Кофнер.

30 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у тристоронній нараді на національному рівні щодо доцільності законодавчого посилення механізму нарахування компенсації працівникам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати заробітної плати.

27 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк відвідали з робочим візитом профорганізацію «Укррефтрансу».

26 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у зустрічі з керівниками центральних органів виконавчої влади, що відбулася у ФПУ.

26 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної комісії з підбиття підсумків виконання умов галузевого змагання за перше півріччя 2010 року колективами залізниць та їх структурними підрозділами.

26 серпня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників колійного господарства.

20 серпнязаступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у спільному засіданні, що відбулося в Мінпраці, з розгляду цього питання.

17 серпнязаступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді профспілкової Сторони робочої комісії повноважних представників власників та профспілок з ведення переговорів щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2011 рік.

16 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії Укрзалізниці з підбиття підсумків виконання умов галузевого змагання за І півріччя 2010 року. 

16 серпня відбулося засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

13 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати С.Анісімова взяли участь у нараді Укрзалізниці, під час якої розглядалося, зокрема, питання оптимізації структури управління.

9 серпня Голова профспілки В.Ткачов провів переговори з представниками страхової компанії «DEVK» щодо вдосконалення співпраці зі страхування членів профспілки від нещасних випадків на виробництві.

5–11 серпня делегація профспілки на чолі із заступником Голови профспілки В.Леськом взяла участь у Конгресі Міжнародної федерації транспортників.

3–6 і 10–11 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та його заступник Л.Нестеренко вивчали стан організаційної, кадрової та інформаційної роботи, відповідно, у профорганізаціях Здолбунівського і Тернопільського вузлів Львівської залізниці та Ужгородської територіальної профорганізації.

3 серпня проведено черговий інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

2 серпня відбулося засідання президії Ради профспілки.

2 серпня відбулося засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

29 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчали стан дотримання трудового законодавства та організації роботи профкому Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту України.

29 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчали стан дотримання трудового законодавства та організації роботи профкому Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту України.

28 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо взаємодії з профспілками, що діють у галузі.

28 липня відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака. 

28 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо взаємодії із профспілками, що діють у галузі.

27 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді за широкою схемою з розгляду стану охорони праці на підприємствах залізничного транспорту за шість місяців 2010 року.

26–30 липня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала стан організаційно-кадрової та інформаційної роботи у профорганізаціях Івано-Франківського та Чернівецького вузлів Львівської залізниці та Івано-Франківського теркому профспілки.

21–23 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у семінарі у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації «Юридична підтримка органайзингу в транснаціональних компаніях».

21–22 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства стосовно працюючих жінок у структурних підрозділах Полтавського вузла Південної залізниці.

19 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак узяв участь у засіданні Спільного представницького органу Всеукраїнських профспілок і профоб’єднань.

16, 19, 21, 26 і 27 липня завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок і Я.Мальський вивчали стан забезпечення форменим одягом працівників структурних підрозділів Придніпровської, Південної, Південно-Західної, Донецької та Одеської залізниць.

14–15 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала стан організації та оплати праці при роз’їзному характері роботи в структурних підрозділах Козятинського вузла Південно-Західної залізниці.

13–14 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі «Стратегічне планування і тайм-менеджмент».

13 липня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України.

13 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої (при призначенні на посаду) перевірки знань з охорони праці.

6 липня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

1 липня Голова профспілки В.Ткачов і голови дорпрофсожів взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

1 липня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні громадської ради при Мінтрансзв’язку.

1 липня Рада профспілки провела засідання секції працівників господарства автоматики, телемеханіки та зв’язку.

Протягом червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях робочої комісії профспілок та з фахівцями  Ради профспілки — у переговорах із укладання Генеральної угоди на 2010–2012 роки.

30 червня – 1 липня головний редактор газети, завідувач відділу інформації О.Артем’єва разом з провідним фахівцем відділу О.Романовою та представниками дорпрофсожів і теркомів взяла участь — у семінарі «Ефективна комунікація профспілки».

30 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з ведення колективних переговорів із підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

29–30 червня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у конференції міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації.

25 червня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні президії Ради ФПТУ й у зустрічі Міністра транспорту та зв’язку К.Єфименка з керівниками профспілок транспортників.

24 червня головний редактор газети, завідувач відділу інформації О.Артем’єва взяла участь в урочистостях з нагоди 100-річчя дорожньої газети «Львівський залізничник».

23–24 червня завідувач відділу С.Анісімова вивчала вивчала стан організації та оплати праці при роз’їзному характері роботи у структурних підрозділах Краснолиманського і Слов’янського вузлів Донецької магістралі.

17 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач вивчала стан організації та оплати праці при роз’їзному характері роботи у структурних підрозділах Харківського вузла Південної залізниці.

16–17 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Ковель Львівської залізниці.

11 червня – заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії всеукраїнських профспілок і профоб’єднань із ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк і контролю за її виконанням.
11 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці посадових осіб Донецької, Одеської, і Південно-Західної залізниць, а також підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці.

9 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

9–10 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала стан організації та оплати праці за умов роз’їзного характеру роботи у структурних підрозділах Криворізького вузла Придніпровської залізниці.

5 червня за підтримки Ради профспілки, дорпрофсожу Придніпровської залізниці, Кримського теркому профспілки та  міжнародного проекту USAID «Разом до здоров’я» відбувся другий профспілковий рок-фестиваль. В організації заходу взяв участь завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

3 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач перевіряла стан організації та оплати праці
у структурних підрозділах Херсонського вузла Одеської залізниці.

3 червня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників пасажирського господарства.

1 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні постійної комісії з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, а також разом із завідувачем відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімовою – у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо внесення змін до наказу № 40-Ц «Особливості регулювання робочого часу і часу відпочинку...».

Протягом місяця фахівці Ради профспілки брали участь у засіданнях робочих груп з підготовки відповідних розділів проекту Генеральної угоди на 2010—2012 роки.

21 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок.

20 травня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні Колегії Міністерства транспорту та зв’язку України.

17–19, 20–22 і 24–25 травня фахівці Ради профспілки та дорпрофсожу Львівської залізниці, Козятинського і Краснолиманського теркомів профспілки взяли участь у семінарах у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації: «Зовнішній органайзинг», «Внутрішній органайзинг», «Модернізація профспілок», «Органайзинг у транснаціональних компаніях».

13 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення, а 14 травня – у засіданні робочої комісії уповноважених представників Сторін з ведення переговорів щодо розмірів мінімальної заробітної плати на 2011 рік.

12 травня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

11–13 травня Рада профспілки спільно з профспілкою працівників енергетики і електротехнічної промисловості за підтримки Фонду Фрідріха Еберта провела семінар-тренінг «Напрацювання форм і методів протидії негативним соціальним наслідкам корпоратизації підприємств», у якому взяли участь Голова профспілки В.Ткачов, фахівці Ради профспілки, правові інспектори праці Ради профспілки на залізницях.

6 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду проекту Генеральної угоди на 2010-2012 рр.

30 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді Головного управління медичних закладів Укрзалізниці з планування спільних заходів до Дня матері.

29 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної комісії огляду-конкурсу на краще підприємство з охорони праці щодо підбиття підсумків за 2009 рік.

29 квітня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач взяла участь у нараді Укрзалізниці з питання перегляду проекту збірника «Типові норми часу на підготовку в рейс і обслуговування провідниками пасажирських вагонів».

29 квітня Рада профспілки провела засідання профсекцій працівників господарств:
- електрифікації та електропостачання;
- інформаційних технологій.

28 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з питань профілактики правопорушень.

27 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді Главку локомотивного господарства щодо приведення до належного стану будинків і кімнат відпочинку локомотивних бригад, а 28 квітня в рамках Всесвітнього дня охорони праці взяв участь у семінарі-нараді для спеціалістів з охорони праці структурних підрозділів Південно-Західної залізниці.

26 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок для ведення колективних переговорів з підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк, а 27 квітня —  у засіданні робочої групи з розроблення розділу «Соціальний захист працівників» проекту Генеральної угоди на новий термін.

26 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді Укрзалізниці щодо розв’язання проблемних питань галузі.

26–27 квітня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов очолив делегацію профспілки на засіданні секції залізничників Європейської федерації транспортників.

22 квітня відбулося засідання президії Ради профспілки.

19 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала досвід роботи профорганізації Київського метрополітену.

14–15 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала досвід роботи профорганізацій Козятинського вузла: вагонного і локомотивного депо, лінійних станцій, дирекції залізничних перевезень, а також теркому профспілки.

14 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у конференції трудового колективу Проектно-конструкторського технологічного бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті щодо підбиття підсумків виконання колективного договору у 2009 році, а також у профспілковій конференції.

14 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у 37-му засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників.

13 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан санітарно-побутових приміщень у Попаснянській (Донецька залізниця) дистанції колії.

13 квітня, у Міжнародний день дій залізничників, заступник Голови профспілки В.Лесько і фахівці апарату Ради профспілки провели зустріч з активом Попаснянського вузла Донецької залізниці і прийом членів профспілки.

13 квітня з нагоди Міжнародного дня єдиних дій залізничників на 196 вокзалах відбулася спільна акція профспілки залізничників і транспортних будівельників і Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Укрзалізниці і Всеукраїнського лікарського товариства.

8 квітня завідувачі відділів  О.Гнатюк і С.Іванський, а також провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у зустрічі щодо планування підсумкової конференції спільного проекту «Профілактика ВІЛ/СНІДу та туберкульозу на Донецькій залізниці» МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» і Ради профспілки.

6 і 8 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк перебував у профорганізаціях локомотивних депо Коростень і Київ-Пасажирський.

6 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан санітарно-побутових приміщень у дистанціях колії: Київській (Південно-Західна залізниця)

30–31 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання зміцнення єдності профспілки в локомотивному і вагонному депо Конотоп, у дистанції  сигналізації і зв’язку Бахмач, а також у Конотопському теркомі профспілки.

30 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді Укрзалізниці на тему „Організація безпечної експлуатації кисневих і газових балонів, ремонту та випробовування устаткування і апаратури для газополум’яної обробки металів”.
30 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії уповноважених представників сторін з ведення переговорів щодо розмірів мінімальної зарплати на 2011 рік.
26 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов і голови дорпрофсожів взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.
25–26 березня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у міжнародній конференції „Українсько-європейські відносини: роль громадянського суспільства. Зміни у промисловості та економічна криза в Україні”.
25 березня відбулася зустріч Голови профспілки В.Ткачова, його першого заступника М.Сінчака та голів дорожніх профорганізацій з Міністром транспорту та зв’язку К.Єфименком.
25 березня відбулося засідання Ради профспілки та її президії 
24 березня відбулося засідання ревізійної комісії профспілки.
19 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні наглядової ради міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».

19 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов виступив на зустрічі  Президента України В.Януковича з представниками профспілок і профоб’єднань, у якій взяли також участь його заступники М.Сінчак і В.Лесько, представники дорпрофсожів.

19 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у роботі конференції лікарняної каси Львівської залізниці.

18 і 22–24 березня правові інспектори праці Ради профспілки: М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у Жмеринській дистанції сигналізації та зв’язку, а М.Абрамова взяла участь у семінарі з проведення кампаній зовнішнього органайзингу.

17 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко  перевіряв стан будинків відпочинку локомотивних бригад у локомотивному депо Львів-Захід, на станції Івано-Франківськ (локомотивне депо Чернівці) Львівської залізниці і взяв участь у розширеній нараді державної санітарно-епідеміологічної служби на залізничному транспорті.

11 березня відбулися засідання профсекцій працівників господарств: локомотивного і приміських пасажирських перевезень. 

10–12 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан будинків відпочинку локомотивних бригад у депо Основа і Жовтень Південної залізниці.

10 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у спільному засіданні робочої групи повноважних представників Сторін власників і профспілок із ведення колективних переговорів щодо вироблення пропозицій із встановлення мінімальної заробітної плати на 2011 рік.

3–5 березня завідувач відділу міжнародних відносин С.Іванський взяв участь у семінарі «Планування і проведення кампаній» у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації. .

2–3 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання зміцнення єдності профспілки у первинних організаціях вагонної дільниці і локомотивного депо Жмеринка, а також у Жмеринському теркомі профспілки.

2 березня заступник Голови профспілки В.Лесько як член правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України взяв участь у його засіданні.

2 березня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

1–3 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Мушенок взяв участь у семінарі «Стратегії органайзингу» у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації.

26 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у роботі конференції трудового колективу Знам’янського загону воєнізованої охорони та виступив перед її делегатами.

25 лютого Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов обговорив із представником Міжнародної федерації транспортників у Росії і країнах СНД М.Ляховим низку актуальних питань профспілкової діяльності, зокрема, про участь у Міжнародному дні єдиних дій залізничників, який цього року проводиться 13 квітня під гаслом «Міцна профспілка – стійкий розвиток транспорту».

25 лютого Федерація профспілок транспортників України з ініціативи Всеукраїнської профспілки пілотів провела під головуванням В.Ткачова науково-практичну конференцію на тему «Відповідальність за злочини на транспорті».

24 лютого Голова профспілки В.Ткачов і директор Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» І.Єлєнєва підписали Меморандум про співпрацю в сфері охорони праці та здоров’я.

24 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної комісії Укрзалізниці з підбиття підсумків галузевого змагання за 2009 рік.

24 лютого відбулося засідання Молодіжної ради профспілки, на якому виступив Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов. Під час засідання розглянуто, зокрема, питання щодо результатів діяльності молодіжних рад дорпрофсожів за 2009 рік, заходів з виконання в 2010-му Програми підтримки молодих членів профспілки тощо.

19 лютого Рада профспілки провела навчальний семінар для фахівців апарату, представників дорпрофсожу Південно-Західної залізниці і Київського теркому, а також голів профкомів прямого підпорядкування Раді профспілки з питань користування системою «Ліга: Закон», під час якого досвідчені експерти відповіли на запитання та допомогли на практиці вирішити конкретні завдання.

19 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько працював у робочій групі профспілок з укладення Генеральної угоди на новий строк.

18 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні об’єднаного профкому ДП «Управління промислових підприємств» і виступив.

15 і 17 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у засіданні робочої групи щодо внесення доповнень до Наказу УЗ про «Особливості регулювання робочого часу і часу відпочинку...».

15 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зустрічі  з керівництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні з питань розвитку співпраці.

12 лютого завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи – О.Гнатюк і міжнародних зв’язків – С.Іванський обговорили план спільної роботи з представниками Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

11 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки.

5 лютого заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.

3–4 лютого Рада профспілки провела засідання профсекції працівників вагонного господарства на базі навчально-методичного центру Львівської залізниці, вагонних депо Клепарів і Дрогобич

2 лютого відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

28 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Ради Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України. 

28 січня завідувачі відділів Ради профспілки О.Гнатюк і С.Іванський взяли участь у дискусії „Зміцнення ролі та впливу профспілок у суспільстві”, організованій регіональним представництвом Фонду Фрідріха Еберта.

27 січня відбулося засідання президії Ради профспілки.

25 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні спільної робочої групи повноважних представників Сторін власників і профспілок з укладення Генеральної угоди на новий строк.

22 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак провів засідання комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи Ради профспілки.

19–22 січня представники теркомів, дорпрофсожів та апарату Ради профспілки взяли участь у навчальному семінарі „Методика підготовки та проведення профспілками акцій протесту”.

18–19 січня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у семінарі „Методика проведення гендерного аудиту”, що проводився у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації.

18 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив перед учасниками семінару профактиву Київської територіальної профорганізації.

11 січня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з питання внесення змін до збірника „Типові норми часу на підготовку у рейс і обслуговування провідниками на шляху прямування пасажирських вагонів” та обговорення наказу „Про організацію роботи поїзних бригад пасажирських поїздів”.

 

2009

2009 рік

22–25 грудня відбувалося навчання та перевірка знань з охорони праці технічних інспекторів праці Ради профспілки та представників теркомів з охорони праці.

22 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні ЦР ФСТ «Україна».

21 грудня Рада профспілки разом з міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» провели «круглий стіл» з питань профілактики туберкульозу в підрозділах залізничного транспорту. У засіданні взяли участь та виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, заступник директора МГО «Соціальні ініціативи...» Л.Бєломитцева, завідувач епідемічного відділу ЦСЕС на залізничному транспорті Т.Павловська, заступник головного лікаря дорожньої клінічної лікарні № 2 станції Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці С.Орел, представники ФПУ.

16–17 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок у складі робочої групи Укрзалізниці вивчав досвід запровадження на Львівській магістралі експерименту щодо додаткового медичного забезпечення залізничників через лікарняну касу.

17 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні молодіжної ради Кримського теркому профспілки.

16 грудня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов виступив на Всеукраїнському форумі залізничників.

10 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях: робочої комісії профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та контролю за її виконанням; профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради; а 11 грудня – у засіданні робочої комісії профспілок, на якому визначено позицію профспілок щодо виконання Генеральної угоди на 2008–2009 роки станом на 1 жовтня п. р., та спільному засіданні повноважних представників Сторін власників та профспілок з підбиття підсумків виконання Генеральної угоди на 2008–2009 роки станом на 1 жовтня п. р.

10 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив на конференції Жмеринської територіальної профорганізації.

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Results 10 - 13 of 13
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79