Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Хроніка подій

2009

2009 рік

22–25 грудня відбувалося навчання та перевірка знань з охорони праці технічних інспекторів праці Ради профспілки та представників теркомів з охорони праці.

22 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні ЦР ФСТ «Україна».

21 грудня Рада профспілки разом з міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» провели «круглий стіл» з питань профілактики туберкульозу в підрозділах залізничного транспорту. У засіданні взяли участь та виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, заступник директора МГО «Соціальні ініціативи...» Л.Бєломитцева, завідувач епідемічного відділу ЦСЕС на залізничному транспорті Т.Павловська, заступник головного лікаря дорожньої клінічної лікарні № 2 станції Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці С.Орел, представники ФПУ.

16–17 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок у складі робочої групи Укрзалізниці вивчав досвід запровадження на Львівській магістралі експерименту щодо додаткового медичного забезпечення залізничників через лікарняну касу.

17 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні молодіжної ради Кримського теркому профспілки.

16 грудня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов виступив на Всеукраїнському форумі залізничників.

10 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях: робочої комісії профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та контролю за її виконанням; профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради; а 11 грудня – у засіданні робочої комісії профспілок, на якому визначено позицію профспілок щодо виконання Генеральної угоди на 2008–2009 роки станом на 1 жовтня п. р., та спільному засіданні повноважних представників Сторін власників та профспілок з підбиття підсумків виконання Генеральної угоди на 2008–2009 роки станом на 1 жовтня п. р.

10 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив на конференції Жмеринської територіальної профорганізації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Всього 10 - 10 з 10

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 27.11.2018 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78