Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Хроніка подій

2018

26 липня відбувається засідання президії Ради профспілки (подробиці – у наступному номері «ВІСНИКА»).

23 липня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк обговорив з корпоративним секретарем М.Молнарем питання щодо подальшої роботи з Наглядовою радою ПАТ «Укрзалізниця» та організації зустрічі з її Головою — Ш.Аджунером.

18 липня завідувачі відділів фінансової та організаційної і кадрової роботи С.Прокоф’єва і О.Гнатюк, а також провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця», надали відповідну інформацію з напрямів діяльності та відповіли на запитання колег.

17 липня відбулась нарада голів первинок структурних підрозділів філії «Енергоремтранс» ПАТ «Укрзалізниця», дорожніх і територіальних профорганізацій з питання особливостей створення профорганізацій філії.

17 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради при міжнародній організації роботодавців «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

13 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Cпільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань стосовно проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».
 
9 липня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

6 липня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої обговорено порядок і строки виплати працівникам «13-ї» зарплати, хід оздоровчої кампанії та інші соціальні питання.

4–5 липня проведено виїзний День Ради профспілки на Жмеринському вузлі регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

3 липня
Рада профспілки провела інформаційний день для профактиву у форматі веб-конференції.

2–4 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова в Одеській дирекції залізничних перевезень та дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів і припортових станцій регіональної філії «Одеська залізниця» вивчала питання з оплати праці відповідно до введення в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

27–28 червня представники профспілки взяли участь в VII регіональній конференції, що проведено Міжнародною конфедерацією профспілок залізничників на тему «Захист профспілками трудових прав працівників транспорту» за участі делегацій профспілок та профоб’єднань з 11 країн, та 54-му засіданні Ради МКПЗ.

25–26 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у Дніпровському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

 
22 червня – провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні «круглого столу» з питань реформування законодавства у сфері оплати праці в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради з метою напрацювання сторонами соціального діалогу узгоджених пропозицій щодо подальших кроків у цьому напрямі.

21 червня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників відомчої воєнізованої охорони.

20 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь в установчому засіданні галузевої ради при міжнародній організації роботодавців «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та кваліфікацій у залізничній галузі

20–21 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна і на вокзалі Одеса-Головна регіональної філії «Одеська залізниця».

19 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь у зустрічі представників спільної комісії для ведення колективних переговорів з розгляду окремих проектів додатків до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

18–22 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова у Львівській і Рівненській дирекціях залізничних перевезень та виробничих підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця» вивчала питання з оплати праці відповідно до введення в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

15 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

15 червня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої обговорено порядок виплати працівникам   винагороди за підсумками роботи у 2017 році та інші соціально важливі питання.

14 червня – завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у зустрічі представників спільної комісії для ведення колективних переговорів з розгляду окремих проектів додатків до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

13–14 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Чернівці філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

13 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії з вирішення питань щодо надання працівникам, членам їхніх сімей та пенсіонерам Товариства матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

13 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у робочій зустрічі за участі заступника Міністра соціальної політики України М.Шамбіра з обговорення норм законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».

12–14 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у Харківському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».
 
 
30 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій» ПАТ «Укрзалізниця» з підсумків виконання колдоговору
в 2017 році.

30–31 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин роботи, законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору в пасажирському депо і на вокзалі Хмельницький регіональної філії «Південно-Західна залізниця».
 
30 травня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у конференції первинки апарату ПАТ «Укрзалізниця»

29 травня
завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у профспілкових зборах первинки філії «Відомча воєнізована охорона», 30 травня – у конференції первинки апарату ПАТ «Укрзалізниця».

29 травня Голова Федерації профспілок транспортників України (ФПТУ), Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі, що відбулась у Мінінфраструктури за участі Міністра В.Омеляна та представників профспілок, які діють на залізничному транспорті.

24 травня проведено засідання президії Ради профспілки.

23–24 травня завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у засіданні Виконкому Європейської федерації транспортників, що відбулось у Бухаресті (Румунія).

23 травня відбулась робоча зустріч керівників профспілки і голів дорожніх профорганізацій з очільником «Укрзалізниці» Є.Кравцовим та іншими представниками адміністрації.

22 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань, а також у спільній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, розподілу путівок і взаємодії між профорганізаціями, регіональними філіями, філіями.
 
21 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у спільній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, розподілу путівок та взаємодії між регіональною філією «Південно-Західна залізниця» і філією «Пасажирська компанія».

18 травня Рада профспілки провела урочисте зібрання з нагоди 100-річчя із дня утворення технічної інспекції праці профспілок.

17–18 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради із залізничного транспорту країн – учасниць Співдружності, що проходила у Бішкеку.

17 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колдоговору Товариства.

17 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань.

17 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітних зборах первинки філії «Медіацентр «Магістраль».

16–17 травня відбувся семінар для голів первинок об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія».

16–17 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітно-виборній конференції профорганізації філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

16 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.

16 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості і пенсійного забезпечення.
 
15 травня проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

15 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колдоговору Товариства.

14–16 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин, дотримання законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору у вагонній дільниці Запоріжжя і на вокзалі Дніпро філії «Пасажирська компанія».

14 травня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО профоб’єднань на національному рівні.

10 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітній конференції первинки Дарницького вагоноремонтного заводу.

8 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у консультаціях щодо прогнозу основних макроекономічних показників на 2019–2021 роки за участі першого заступника Міністра соціальної політики О.Крентовської та директора Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку Н.Горшкової.
 
7 травня Голова профспілки В.Бубняк, завідувачі відділів соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і фінансової роботи С.Прокоф’єва взяли участь у нараді з причетними фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з питань організації оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей.
 
3, 4 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у нараді з питань готовності до літнього сезону оздоровчих закладів, які знаходяться на утриманні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

26 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у селекторній нараді, яку провів в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов, та засіданні правління Товариства.

26 квітня Голова профспілки В.Бубняк виступив перед делегатами профспілкової конференції об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія», повідомив, зокрема, про ухвалену з адміністрацією спільну постанову щодо організації оздоровлення працівників ПАТ «Укрзалізниця» та їхніх дітей та відповів на запитання колег.

26 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої комісії представників сторін для ведення колективних переговорів та підготовки колдоговору Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

25–26 квітня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин, дотримання законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору у пасажирському вагонному депо та на вокзалі Суми філії «Пасажирська компанія».

25–26 квітня представники нашої профспілки взяли участь у заходах з нагоди 25-річчя міжнародної ініціативи «Постійна конференція профспілок залізничників Центральної і Східної Європи».


25 квітня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників локомотивного господарства за участі голів первинок щодо структурних перетворень в ПАТ «Укрзалізниця».

25 квітня Голова профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова з представниками ПАТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Донецька залізниця», Лиманського дорпрофсожу обговорили особливості організації та проведення літньої оздоровчої кампанії.

24–26 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Верхівцевському і Дніпровському підрозділах філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

20 квітня відбулось позачергове засідання президії Ради профспілки у режимі відеоконференції.

 
20 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова у рамках заходів СПО всеукраїнських об’єднань профспілок взяла участь в обговоренні питань, пов’язаних із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи (другого рівня), професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення.

20 квітня Голова профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді щодо запуску об’єктів оздоровлення регіональної філії «Донецька залізниця».

19–20 квітня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан організації обліку відпрацьованих годин роботи, законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору в пасажирському депо Маріуполь.

19 квітня
відбувся виїзний день Ради профспілки на Харківському вузлі регіональної філії «Південна залізниця».

18 квітня представники профспілки взяли участь у відео-нараді Міжнародної конфедерації профспілок залізничників з приводу проведення в МКПЗ 2018-го під гаслом «Рік молоді у профспілках залізничників».

18 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань.

17–18 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Полтавському підрозділі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

17 квітня
завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

16 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів і підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

12 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок з розгляду проекту наказу Мініінфраструктури «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».

12 квітня проведено засідання профсекції працівників вагонного господарства Ради профспілки.

12 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» О.Безпалько вивчали досвід роботи «Лікарняної каси» Львівської залізниці.

11–13 квітня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Київському підрозділі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

11–13 квітня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та голови молодіжних рад профорганізацій різних рівнів взяли участь у засіданні робочої групи з розробки та забезпечення впровадження єдиної політики роботи з молодими працівниками в ПАТ «Укрзалізниця».

 
6 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський     взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

5 квітня проведено засідання Ради профспілки, на якому підбито підсумки виконання Галузевої угоди за 2017 рік та розглянуто інші питання профспілкової діяльності.

5 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів для населення.

4 квітня відбулись засідання президії Ради профспілки і Ревізійної комісії Ради профспілки.

3 квітня Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у засіданні Ради Федерації профспілок транспортників України.
 
30 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб апарату ПАТ «Укрзалізниця».

29 березня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у звітній конференції об’єднаної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

28 березня делегація профспілки на чолі з Головою профспілки В.Бубняком взяла участь у міжнародному навчально-практичному семінарі «Адаптація профспілкової структури в умовах реформ галузі».

 
16 березня проведено засідання Молодіжної ради профспілки.

14–16 березня відбулась нарада фінансових працівників профорганізацій профспілки з питань організації, методології бухгалтерського обліку та введення оновленої облікової політики в профспілці.


13 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у нараді з координаторами проекту «Електронний профспілковий квиток».

6 березня відбулася нарада керівництва профспілки, голів дорожніх, територіальних профорганізацій із питань адаптації структури профспілки та її системи управління до перетворень в ПАТ «Укрзалізниця» (формування вертикально функціональних структур).

 
28 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту.
 
26 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

26 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді з обговорення проекту розпорядження Кабміну «Про схвалення Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року».

22 лютого відбулись засідання президії Ради профспілки і профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».

19 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

15 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулись засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

15 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні тристоронньої робочої групи з підготовки розділу Генеральної угоди «З питань оплати праці».

15 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій профспілковій конференції зі створення первинки філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця».

14–15 лютого проведено семінар-нараду головних правових і правових інспекторів праці Ради профспілки із залученням спеціалістів Академії праці, соціальних відносин і туризму.

14 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні профспілкової робочої групи з підготовки розділу Генеральної угоди «З питань оплати праці».
 
13 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

13 лютого завідувачі відділів фінансової роботи С.Прокоф’єва та організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь і виступили на семінарі для профактиву об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

8 лютого відбулось засідання методологічної ради профспілки з питання введення єдиної облікової політики у профспілці.

5–9 лютого Рада профспілки провела навчання і перевірку знань з питань охорони праці голів профорганізацій прямого підпорядкування.

7 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

2–3 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

2 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

2 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі для профактиву Сумської територіальної профорганізації щодо впровадження електронних членських квитків.

1 лютого відбулося засідання робочої групи з розробки Положення про оплату праці профспілкових працівників.

30 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді з узгодження позиції робочої групи з опрацювання коментарів Міжнародної конфедерації праці до проекту Трудового кодексу.

30 січня у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

26 січня головний технічний інспектор Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду підрозділу «Охорона та умови праці» проекту Генеральної угоди на 2018–2020 роки.

25 січня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у навчальному семінарі для голів та профактиву первинок Козятинської територіальної профорганізації. У своєму виступі він, зокрема, наголосив на підсумках правозахисної роботи профспілки в 2017 році та відповів за запитання колег.

25 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного профкому ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» і профспілковій конференції, на якій створено первинну профорганізацію ПРАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» з метою ведення колективно-договірної роботи, головою первинки обрано І.Категоренка.

24 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у робочій зустрічі членів СПО профоб’єднань. Розглянуто питання надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту.

24 січня головний технічний інспектор Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду підрозділу «Соціальний захист працюючих» проекту Генеральної угоди на 2018–2020 роки.
 
 
23 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції первинної профорганізації філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

23 січня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у робочій зустрічі з обговорення порядку проїзду залізничників за особистими потребами.
 
17 січня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та фахівці Ради взяли участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок первинних профорганізацій ПАТ «Укрзалізниця» з ведення колективних переговорів щодо укладення колдоговору Товариства.

16 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та його заступник Л.Нестеренко провели нараду із головами (заступниками голів) об’єднаних профорганізацій філій ПАТ «Укрзалізниця» з питань складання статистичного звіту.

12 січня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з питань надання працівникам Товариства, пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

12 січня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки – секретар ПНПФ «Магістраль» М.Абрамова, представники Адміністратора Фонду і фахівці ПАТ «Укрзалізниця» провели зустріч з обговорення актуальних питань діяльності ПНПФ «Магістраль».

11 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків стану безпеки руху в ПАТ «Укрзалізниця» у 2017 році.

11 січня відбулось засідання методологічної ради профспілки у форматі відеоконференції з розгляду питання єдиної облікової політики у профспілці.

11 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і провідний фахівець А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої групи з розробки проектів порядку проїзду залізничним транспортом за особистими потребами та порядку забезпечення форменим одягом працівників ПАТ «Укрзалізниця».
 
10 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, голови дорожніх профорганізацій та їх заступники, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з розробки порядку виділення путівок на оздоровлення та лікування в ПАТ «Укрзалізниця».

9 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з обговорення зауважень і пропозицій до законопроекту «Про колективні договори й угоди», що відбулося у Мінсоцполітики.

9 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з попередньої перевірки знань у посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці та пожежної безпеки.


 

2017

22 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь в установчій конференції первинної профорганізації філії «Пасажирська компанія».

20 грудня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у робочій зустрічі з обговорення порядку проїзду залізничників за особистими потребами.

18 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у спільному засіданні щодо опрацювання пропозицій і зауважень до законопроекту «Про колективні угоди та договори».

15 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді щодо обговорення проекту порядку оплати проїзду залізничників та профпрацівників у службових потребах.

 
14 грудня відбулось позачергове засідання президії Ради профспілки з приводу позиції профспілки щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів.

14 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді в Міністерстві інфраструктури під головуванням держсекретаря міністерства А.Галущака щодо обговорення проблем залізничної галузі, шляхів їх вирішення та пропозицій стосовно розвитку галузі.

11 грудня у рамках соціального діалогу відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка та очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова. Досягнуто домовленості про надання Раді профспілки проекту доопрацьованого Положення про оплату праці працівників ПАТ.

8 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь в узгоджувальній тристоронній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

6 грудня Голова профспілки взяв участь у V конгресі Міжнародної конфедерації залізничників і транспортних будівельників.

5 грудня у форматі веб-конференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

5 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи від профспілкової сторони щодо опрацювання розділу «Оплата праці» Генеральної угоди на 2018–2020 роки.

4 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у розширеному засіданні тристоронньої консультативної ради проекту МОП «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих».

4 грудня у форматі веб-конференції відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

1 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь в узгоджувальній тристоронній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді під головуванням першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економрозвитку і торгівлі України С.Кубіва з питань підготовки проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у робочій зустрічі з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим.

30 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у консультативній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

30 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні Центральної ради та позачерговому з’їзді фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

28 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, головний технічний інспектор праці В.Дорошенко та правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь та виступили на розширеному засіданні об’єднаного профкому Київського метрополітену.

28 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та соціальної підтримки працівникам та пенсіонерам.

24 листопада проведено нараду з реформування IT-вертикалі та вирішення соціальних питань працівників за участі керівництва департаменту з інформаційних технологій ПАТ «Укрзалізниця», профспілки і первинних профорганізацій 
 
23 листопада проведено засідання Ради профспілки та її президії.

21 листопада під час робочої зустрічі Голови профспілки В.Бубняка і в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова обговорено хід виконання Меморандуму від 31 жовтня п. р.

20 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

17 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

16 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

15 листопада Голова профспілки В.Бубняк і фахівці Ради взяли участь у семінарі для активу об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

10 листопада завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у відеоконференції з питань підготовки V Конгресу Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників, що пройде 6 грудня 2017 року.

9 листопада
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у заході з питань забезпечення житлом працівників ПАТ «Укрзалізниця» та перспектив будівництва житла.

9 листопада відбулось засідання методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності у профспілці щодо введення єдиної облікової політики у профспілці.

9 листопада заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

8–10 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк перевірив стан роботи з організаційно-кадрових та інформаційних питань у первинках коростенських будівельно-монтажного експлуатаційного управління, лінійних станцій, дистанції колії, локомотивного депо, територіальній профорганізації та провів зустріч з профактивом.
 
 
7 листопада у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

1 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки Положення про оплату праці.

31 жовтня – 1 листопада
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудових прав та соціальних гарантій працівників у сумських дирекції залізничних перевезень, дистанціях – електропостачання, сигналізації та зв’язку, колії регіональної філії «Південна залізниця».

31 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

31 жовтня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, результатом якої стало підписання Меморандуму.

30 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з використанням системи відеоконференцій профспілки з фахівцями дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій щодо впровадження проекту «Електронний квиток члена профспілки».

27 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

27 жовтня відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника О.Мушенка із заступником голови дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці О.Лозком, головою Київської територіальної профорганізації О.Бєліковим і членами президії теркому.

26–27 жовтня відбулися засідання Молодіжної ради профспілки та навчання профлідерів молодіжних рад усіх рівнів.

26 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні профкому філії «Дарницький вагоноремонтний завод».

 
25 жовтня у рамках спільного з МОП проекту відбувся заключний тренінг на тему «Удосконалення навичок проведення профілактичних заходів на робочих місцях щодо зменшення стигми та дискримінації  у зв’язку з ВІЛ», у якому взяли участь представники профспілки.

24 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці у рівненських будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні та дирекції залізничних перевезень.

24 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок  посадових окладів залізничників.

23–25 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання законодавства про працю у філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

23 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду через систему відеоконференцій профспілки з питань забезпечення спілчан новими електронними профспілковими квитками.

19–20 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності.

18–20 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колдоговором з питань охорони праці у філії «Дарницький вагоноремонтний завод».

18–19 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці у лиманських дистанції колії та вагонному депо.

18–19 жовтня проведено виїзний день Ради профспілки на Лиманському вузлі регіональної філії «Донецька залізниця».
 
 
17 жовтня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у зустрічі з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим.

12–13 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці в бахмацьких вагонному депо і колійній машинній станції

12 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підведення підсумків стану безпеки руху у структурі ПАТ «Укрзалізниця» за 9 місяців п. р.

12 жовтня проведено засідання професійних секцій працівників господарств:
електрифікації та електропостачання;
автоматики, телемеханіки та зв’язку.

11 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданнях президій дорпрофсожів Львівської залізниці і регіональної філії «Львівська залізниця».
 
10 жовтня відбулось засідання об’єднаного профкому філії «Пасажирська компанія», в якому взяли участь фахівці Ради профспілки.

5 жовтня відбулось засідання президії Ради профспілки.

 
3 жовтня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

29 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам.

28 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у переговорах з обговорення проекту нового колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

26 вересня відбулась установча конференція зі створення профспілкової організації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».
 
 
25 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у переговорах з обговорення проекту нового колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
22 вересня Голова профспілки В.Бубняк і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяли участь у розширеному засіданні робочої групи при Державній регуляторній службі України.
 
20 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі представників профспілок з експертами МОП щодо обговорення проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

20 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», а 21 вересня – у зустрічі керівників транспортних профспілок України з Генеральним секретарем МФТ  С.Коттоном, яка відбулась у Києві.

18 і 21 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у спільній зустрічі з обговорення питання удосконалення шляхів взаємодії ПАТ та профспілок, що діють у галузі, і розробки плану заходів для підняття заробітної плати залізничникам.

15 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова і провідний спеціаліст цього відділу О.Булавін взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання додатків до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

14 вересня під час робочих зустрічей лідера профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим і членом правління Ж.Марчеком обговорювались нагальні соціальні проблеми, зокрема, йшлося про зміст нового Меморандуму між товариством і профспілкою, робота над проектом якого триває.

13 вересня завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи — О.Гнатюк і фінансової роботи — С.Прокоф’єва взяли участь у конференції об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» і того ж дня О.Гнатюк — у зустрічі з керівництвом філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

12–14 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко разом з колегами з дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі-нараді з питань охорони праці, що провела «Укрзалізниця» на базі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

12 і 26 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь в установчих конференціях зі створення об’єднаних профорганізацій філій «Пасажирська компанія» та «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»  (стор. 1).

12 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

11 і 15 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні з обговорення пропозицій сторін роботодавців та органів виконавчої влади та визначення позиції СПО об’єднань профспілок щодо законопроекту «Про колективні договори та угоди».
 
5–6 вересня делегація профспілки на чолі з першим заступником Голови профспілки О.Мушенком взяла участь у міжнародному семінарі МКПЗ.

5 вересня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для профпрацівників та активістів з актуальних питань профспілкової діяльності.

30 серпня проведено позачергове засідання Ради профспілки та її президії.

29 серпня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка із головами дорожніх профорганізацій.

22 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у консультаціях зі стороною роботодавців щодо розміру тарифної ставки робітника небюджетної сфери на 2017 рік.

18 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

18 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Запорізького залізничного вузла щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

17 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах щодо укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

17 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у селекторній нараді, яку провів в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017–2018 років.

 
15 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Криворізького залізничного вузла щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

15 серпня Голова профспілки В.Бубняк і в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов провели робочу зустріч, на якій розглянули шляхи вирішення нагальних соціальних проблем.

11 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у представленні віце-прем’єр-міністром В.Кістіоном колективу залізничників тимчасового виконувача обов’язків Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова.

11 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи з розгляду проектів нормативних документів, які будуть додатками до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

10 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Центр охорони здоров’я».

9 серпня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у зустрічі сторін профспілок із експертами МОП з обговорення питань щодо дотримання міжнародних трудових норм.

9 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Одеської дорожньої профорганізації щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

6 серпня відзначено День профспілки під гаслом «Єдність, солідарність, справедливість!»

4–6 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь в організації та проведенні фінального етапу змагань Х Спартакіади залізничників.
 
3 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у зустрічі з профактивом Конотопської територіальної профорганізації.
 
2 серпня відбулись робочі зустрічі лідера профспілки В.Бубняка з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном і членом правління Товариства Ж.Марчеком. Обговорювались питання щодо вирішення проблем, пов’язаних із проведенням оздоровчої кампанії 2017 року, зокрема  їх фінансовою складовою.
 
1 серпня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для профспілкових працівників та активістів з актуальних питань профспілкової діяльності.
 
1 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
27 липня відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
26 липня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч з головами дорожніх профорганізацій, під час якої обговорено актуальні питання профспілкової діяльності.
 
26 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу апарату управління ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 липня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Херсонської територіальної профорганізації щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

19 липня відбулось засідання методологічної ради профспілки.

19 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради профспілки взяли участь у засіданні робочої групи з розгляду проектів нормативних документів з оплати праці, які будуть додатками до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

18 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Дніпропетровського залізничного вузла щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

18 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 липня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у тренінгу «Імплементація актів права ЄС у сфері залізничного транспорту», що проводився Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту.

17 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу об’єднаної профорганізації Київського метрополітену з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності.

13 липня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників колійного господарства.

13 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

13 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Полтавської територіальної профорганізації щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

12 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

11–12 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання законодавства про працю у філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

11 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у семінарі-нараді з питань нормування праці, що проводився філією «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

10 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу об’єднаної профорганізації Київського метрополітену з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності.

4–5 липня члени методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності у профспілці взяли участь у семінарі Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників.
 
 
11 липня відбулось засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

4 липня Рада профспілки провела інформаційний день для профспілкових працівників та активістів з актуальних питань діяльності

3 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

30 червня під час робочої зустрічі лідера профспілки В.Бубняка та Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна обговорено низку першочергових соціальних питань. Йшлося про виконання домовленостей про виплату працівникам «13-ї» зарплати – винагороди за підсумками роботи в 2016 році. Розглянуто також хід виконання окремих пунктів Меморандуму та Протоколу, зокрема стосовно подальшого розвитку Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» та реалізації інших соціальних ініціатив профспілки.

29 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у консультаційній нараді членів Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Обговорювались питання про урядовий проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018–2020 роки та пропозиції профспілок; законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (реєстр. № 6614 від 22.06.2017 р.); законопроект «Про колективні угоди та договори», підготовлений тристоронньою робочою групою, та ін.

29 червня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із головами дорожніх профорганізацій. Розглянуто актуальні питання профспілкової діяльності та вирішення нагальних проблем сьогодення.
 
21 червня проведено засідання методологічної ради головних бухгалтерів дорпрофсожів.

20–22 червня відбулось засідання координаційної ради голів первинних профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

20–21 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду залізничників у службових та особистих потребах дорожньої профорганізації Південної залізниці та Панютинського вагоноремонтного заводу.
 
15 червня відбулось засідання професійної секції працівників господарства приміських пасажирських перевезень Ради профспілки.

15 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду у службових та особистих потребах залізничників Одеської дорожньої профорганізації.

14–15 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчали стан додержання законодавства про працю та зобов’язань за колективним договором з охорони праці в Дніпровському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

14 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

12–13 червня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан додержання зобов’язань за колективним договором з охорони праці в Київському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

12–13 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання законодавства про працю в Одеському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

9 червня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном, членами правління Ж.Марчеком і С.Михальчуком, на якій було обговорено шляхи вирішення проблем організації дитячого оздоровлення у 2017 році.

9 червня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні постійно діючої тристоронньої робочої групи з проведення консультацій на всіх стадіях бюджетного процесу з обговорення проекту Основних напрямків бюджетної політики на 2018–2020 роки.

8–9 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду залізничників у службових та особистих потребах у Лиманській дорожній профорганізації.

8 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного профкому Київського метрополітену.

7 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

7 червня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Центр ремонту та експлуатації колійних машин».

6 червня проведено інформаційний день для профактиву у форматі відеоконференції, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та фахівці Ради.

2 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питання щодо надання працівникам і пенсіонерам, членам їхніх сімей соціальної підтримки та матеріальної допомоги.

31 травня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей у філіях «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Українська залізнична швидкісна компанія» та «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

30 травня відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
30 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 травня завідувачі відділів організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у звітних конференціях профорганізацій філій «Дарницький вагоноремонтний завод», «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзаліниця».
 
24–26 травня делегація профспілки взяла участь у роботі V Конгресу ЄФТ.

24 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

23 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради разом з профільними спеціалістами ПАТ «Укрзалізниця» обговорили розбіжності проекту нового колективного договору Товариства.

22 травня лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун під час робочої зустрічі у рамках соціального діалогу обговорили хід виконання Меморандуму про взаєморозуміння та протоколу робочої зустрічі, а також розглянули інші актуальні питання.

18 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці ПАТ «Укрзалізниця».

17–18 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у XII міжнародній науково-практичній конференції на тему «Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті».

17 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції з обговоренням підсумків виконання умов колдоговору первинної профорганізації філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій».

17 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки системи управління охороною праці ПАТ «Укрзалізниця».

17 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітній конференції первинки філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

16 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань і профспілок.

16 травня лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун під час робочої зустрічі у рамках соціального діалогу обговорили хід виконання Меморандуму про взаєморозуміння та протоколу робочої зустрічі, а також розглянули інші актуальні питання.
 
16 травня проведено семінар для правових інспекторів праці Ради профспілки.

15 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності в Київській територіальній профорганізації.

11 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітній конференції первинної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

11 травня відбулось засідання професійної секції працівників будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Ради профспілки.

10 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків роботи з безпеки руху за чотири місяці п. р.

3 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у обговоренні проекту Порядку забезпечення жилими приміщеннями працівників ПАТ «Укрзалізниця».

3 травня у Раді профспілки проведено зустріч із профпрацівниками та головами первинок дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці щодо реформування структури галузі.

27 квітня перший заступник голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяли участь у переговорах з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

27 квітня проведено зустріч з головами профорганізацій метрополітенів щодо укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

25 квітня
проведено засідання координаційної ради голів первинних профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

25 квітня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників локомотивного господарства ПАТ «Укрзалізниця».

24–25 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей, проїзду у службових та особистих потребах на Стрийському вагоноремонтному заводі та у виробничих підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця».

24 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» із попередньої перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки посадових осіб при призначенні на посаду.

20 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності у Фастівському моторвагонному депо.

20 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у форумі «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури», що проводився ПАТ «Укрзалізниця» у Харкові.

18 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності в Київській дирекції залізничних перевезень.

13 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки.

12–14 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін вивчала ефективність застосування у структурних підрозділах Конотопського вузла доплат, надбавок, інших компенсаційних виплат, передбачених законодавством та локальними нормативними актами.

12 квітня відбувся виїзний день Ради профспілки на Криворізькому вузлі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

12 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

11 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

11 квітня радник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.
 
 
10–11 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала ефективність застосування у структурних підрозділах Криворізького вузла доплат, надбавок, інших компенсаційних виплат, передбачених законодавством та локальними нормативними актами.

6 квітня відбулося розширене засідання професійної секції працівників пасажирського господарства Ради профспілки за участі голів первинних профорганізацій.

6 квітня представники профспілки на чолі із першим заступником Голови профспілки О.Мушенком взяли участь у засіданні спільної робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ  «Укрзалізниця».

5 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4–5 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, що проходило у Мінську.

4 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Центр охорони здоров’я».

4 квітня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради.

30 березня відбулось засідання Ради профспілки та її президії.

 
29 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувачі відділів економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

28 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 березня в режимі відеоконференції відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

23 березня відбувся виїзний день Ради профспілки на Помічнянському вузлі регіональної філії «Одеська залізниця».

23 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки проекту Положення про оплату праці.

22 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

22 березня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у публічній дискусії на тему «Чи можливі в Україні страйки?», проведеній за сприяння фонду ім. Ф.Еберта.

21 березня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном, на якій обговорювалися питання виконання протоколу зустрічі 2 лютого п. р., Меморандуму між профспілкою та «Укрзалізницею», інші проблеми соціального захисту залізничників.

 
20 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувачі відділів економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

16 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і провідний фахівець інформаційного відділу О.Романова взяли участь у зборах трудового колективу Українського центру механізації колійних робіт.
 
 
13 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова, провідний фахівець відділу соціально трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у робочій зустрічі з представниками ПАТ «Укрзалізниця» щодо внесення змін до колдоговорів усіх рівнів про заміну показника мінімальної заробітної плати.

13 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у зустрічі СПО об’єднань всеукраїнських профспілок щодо обговорення проекту Трудового кодексу України.

9 березня відбулася зустріч віце-прем’єр-міністра України С.Кубіва з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», в якій взяв участь Голова профспілки В.Бубняк. Розглядалися питання щодо підвищення тарифів на залізничні перевезення та затвердження проекту фінансового плану Товариства на 2017 рік  (стор. 1).

9 березня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання за відповідними напрямками діяльності у профорганізації філії «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» ПАТ «Укрзалізниця».

2–3 березня
відбулось засідання методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності Ради профспілки  (стор. 3).

2 березня лідер профспілки В.Бубняк та очільник «Укрзалізниці» В.Балчун розглянули хід виконання Меморандуму, укладеному між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою 27 грудня 2016 року, протоколу зустрічі представників сторін соціального діалогу, що відбулась 2 лютого п. р., та обговорили інші актуальні питання.

2 березня Рада профспілки провела інформаційний день для голів організацій прямого підпорядкування.

1 березня відбулось засідання Молодіжної ради профспілки.

1 і 9 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

28 лютого члени Молодіжної ради профспілки взяли участь у семінарі спільного проекту Міжнародної організації праці та нашої профспілки.
 
 
28 лютого радник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

24 лютого завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк  взяв участь у конференції трудового колективу філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

23–24 лютого
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, фахівці Ради та представники дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданнях робочої групи з розгляду проекту нового Положення про оплату праці, що відбулись в «Укрзалізниці».

22 лютого відбулось засідання президії Ради профспілки .

22 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 лютого
проведено засідання профсекції працівників вагонного господарства .

13 лютого Голова профспілки В.Бубняк спрямував листа Прем’єр-міністру В.Гройсману, у якому наголошено про підтримку «Укрзалізниці» у питанні підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення, а 22 лютого з цього приводу президія Ради профспілки ухвалила Звернення на адресу владних структур і засобів масової інформації .

10 лютого Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок під час зустрічі з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчеком і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е.Ступаком розглянули питання виконання пункту Меморандуму від 27 грудня 2016 року щодо підвищення на 50 % тарифних ставок і посадових окладів працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що розташовані у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються або залучаються для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

7 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Ради Федерації профспілок транспортників України.

7 лютого лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун обговорили питання щодо формування та узгодження протоколу зустрічі представників профспілки та адміністрації, яка відбулась 2 лютого п. р. Ці та інші питання розглядались також під час зустрічей В.Бубняка 14 лютого – з  в. о. Голови правління ПАТ І.Василевським і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е.Ступаком і 15 лютого – з членами правління ПАТ С.Михальчуком і О.Бужором.
 
31 січня–1 лютого  і  7–8 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін і завідувач цього відділу С.Анісімова вивчали питання ефективності застосування систем матеріального заохочення працівників, відповідно, у регіональних філіях ПАТ – у структурних підрозділах Одеського і Лиманського регіонів залізниць.

30 січня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчих зборах зі створення первинної профорганізації апарату філії «Відомча воєнізована охорона» ПАТ «Укрзалізниця».
 
 
26 січня, відбулась зустріч Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном. Повторно обговорено питання неприпустимості скорочення чисельності працівників, встановлення неповного робочого часу або надання відпусток без збереження заробітної плати, спричинених суттєвим і, згідно з аналізом профспілки, необґрунтованим зменшенням порівняно з минулим роком тимчасових контрольних завдань з праці на 2017-й.

25 січня під час зустрічі Голови профспілки В.Бубняка з членом правління ПАТ «Українська залізниця» Р.Пашкевічем і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е. Ступаком розглянуто питання щодо підвищення на 50 % посадових окладів і тарифних ставок працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що розташовані у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються (залучаються) для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

24 січня відбулось урочисте зібрання, присвячене 25-річчю створення профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні. У зустрічі взяли участь члени оргкомітету і комісії з підготовки Установчого (першого) з’їзду та Статуту профспілки, інші ветерани профспілкового руху. Прийнято Звернення до спілчан.

19 січня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка і першого заступника Міністра інфраструктури, Голови наглядової ради «Укрзалізниці» Є.Кравцова. Йшлося про включення до проекту консолідованого фінансового плану ПАТ на 2017 рік видатків на виконання зобов’язань за чинною Галузевою угодою, що передбачалось у проекті фінплану, наданому Міністерству  «Укрзалізницею».

18 і 25 січня під час зустрічей лідера профспілки В.Бубняка з очільником «Укрзалізниці» В.Балчуном розглядались актуальні питання.

17-18 січня Голова профспілки В. Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ Укрзалізниця.
 
 
12 січня під час зустрічі Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна і Голови профспілки В.Бубняка розглянуто актуальні проблеми соціальної спрямованості. Йшлося, зокрема, про виконання Меморандуму від 27 грудня 2016 року та перспективи погодження проекту фінансового плану ПАТ на 2017 рік. За підсумками зустрічі підписано та спрямовано на адресу Міністра інфраструктури В.Омеляна спільного листа проти зменшення у проекті фінплану «Укрзалізниці» на 2017 рік витрат на відрахування профкомам і фінансову допомогу оздоровчим та спортивно-культурним закладам.

11–12 січня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ.

6 січня за ініціативи Ради профспілки відбулася зустріч Міністра інфраструктури В.Омеляна та Голови профспілки В.Бубняка.

4 січня під час робочої зустрічі лідер профспілки В.Бубняк обговорив з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» І.Василевським питання, пов’язані із забезпеченням виконання чинних Галузевої угоди та колективних договорів. За результатами зустрічі було підписано відповідну телеграму. 

 

2016

2016 рік

27 грудня – перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Галузевої угоди на новий строк щодо визначення розміру тарифної ставки робітника І розряду на 2017 рік відповідно до п. 2.4 Генеральної угоди.

27 грудня
підписано Меморандум про взаєморозуміння між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою.

21 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у черговому засіданні центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

20 грудня
завідувач та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко взяли участь у засіданні третьої консультативної ради проекту МОП «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні» з підбиття проміжних підсумків і планів на 2017-й.
 
20 грудня у форматі відеоконференції Рада профспілки провела нараду для завідувачів оргвідділів дорожніх комітетів профспілки з питань взаємодії з Національною службою посередництва і примирення щодо підтвердження репрезентативності профспілки та її організаційних структур.
 
29 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у робочій зустрічі щодо визначення розміру тарифної ставки робітника І розряду підприємств, організацій небюджетної сфери на 2017 рік, що проходила в Мінсоцполітики.

29 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи СПО всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.

28 листопада Рада профспілки спільно з Міжнародною організацією праці провела вебінар для членів молодіжних рад усіх рівнів на тему «Роль профспілки у профілактиці ВІЛ на робочому місці» через систему відеоконференцій профспілки.

24 листопада проведено засідання Ради профспілки, її президії та профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».

16 листопада відбулось урочисте засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль», у якому взяли участь і виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник М.Сінчак та правовий інспектор праці Ради профспілки – секретар ПНПФ «Магістраль» М.Абрамова.

16 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування.

15 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

 
9 листопада Голова профспілки В.Бубняк зустрівся з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном для обговорення актуальних питань.

8 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

3 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення переговорів з укладення Генеральної угоди на новий термін та контролю за її виконанням.
 
2 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

1–2 листопада в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки А.Єрмоленко і завідувач відділу організаційно-кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у тренінгу в рамках міжнародного проекту МОП праці для голів молодіжних рад дорожніх і територіальних профорганізацій

1 листопада проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, у якому взяли участь і виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок та фахівці Ради.

31 жовтня фахівці Ради профспілки вивчали стан дотримання трудового законодавства в об’єднаній профорганізації ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве промислове підприємство залізничного транспорту».

27 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин А.Єрмоленко взяли участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки положення «Про забезпечення житлом залізничників».

26–27 жовтня
Рада профспілки провела семінар для профспілкових фінансових працівників.

25 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

21 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі для голів первинних профорганізацій та молодіжних рад підрозділів Запорізького регіону з актуальних питань профспілкової діяльності.

20 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південної залізниці.
 
 
19–20 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко разом із технічними інспекторами праці в дорожніх профорганізаціях взяли участь у семінарі-нараді з питань охорони праці, що проводився ПАТ «Укрзалізниця» у регіональній філії «Львівська залізниця».

19 жовтня у Києві проведено V Форум молоді профспілки.

19 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

19 жовтня відбулось засідання першої і четвертої робочих груп з розробки розділів колдоговору ПАТ «Укрзалізниця» за участі заступника Голови профспілки О.Мушенка та представників нашої профспілки.

18 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністром України В.Гройсманом з керівниками профспілок та профоб’єднань України.

17 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі Міністра інфраструктури В.Омеляна, його першого заступника Є.Кравцова з керівниками профспілок транспортників.

12 жовтня в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні «круглого столу», на якому презентовано видання «Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації», що проходило за сприяння Представництва Фонду Ф.Еберта.

11 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у відкритті проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» та тристоронньому семінарі з питань соціального діалогу щодо інспекції праці.

10 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО профспілок на національному рівні.

 
7 жовтня з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю на полтавському залізничному вузлі регіональної філії «Південна залізниця» відбувся виїзний день Ради профспілки на чолі із Головою профспілки В.Бубняком, його першим заступником М.Сінчаком та за участі фахівців Ради.

6 жовтня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка і першого заступника Міністра інфраструктури, голови наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова з питань розвитку соціального діалогу.

4 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 жовтня відбулася семінар-нарада і засідання голів профорганізацій промислових підприємств ПАТ «Укрзалізниця».
 
4 жовтня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки за безпосередньої участі профспілкових працівників та активістів первинок Київської територіальної профорганізації.

29–30 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.

29 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Київ-Дніпровського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

29 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок, в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко, голова Конотопської територіальної профорганізації В.Шмаглій та завідувач відділу соціально-економічних відносин Одеського дорпрофсожу О.Манахов взяли участь у засіданні третьої спільної робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
28 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив із доповіддю на міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту на залізничному транспорті», проведеній ПАТ «Укрзалізниця» у Запоріжжі.

27 вересня Голова профспілки взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

27 вересня проведено засідання професійних секцій Ради профспілки працівників:
- колійного господарства;
- відомчої воєнізованої охорони;
- будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.

23 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

23 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач і провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова й О.Булавін взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту корпоративної системи оплати праці ПАТ «Укрзалізниця».

23 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів тренінг для голів молодіжних рад щодо запровадження електронного членського квитка.

22 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

22 вересня у рамках переговорів з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» фахівці Ради профспілки та дорпрофсожів на чолі із заступником Голови профспілки О.Мушенком взяли участь у зустрічі представників сторін щодо уточнення узгоджених на попередніх засіданнях позицій.

21 вересня відбулось засідання президії Ради профспілки.
 
 
19 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

16 вересня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у профспілковій конференції первинної профорганізації філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» та в установчих зборах первинної профорганізації апарату філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту».

15 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.

15 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у робочій нараді, що проводилась Мінсоцполітики, щодо праці осіб, які здобувають обов’язкову освіту.
 
14 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції Одеської дорожньої профорганізації.

9 вересня відбулося організаційне засідання у новому складі професійної секції працівників господарства автоматики телемеханіки та зв’язку Ради профспілки.

8–11 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок і в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко у складі оргкомітету взяли участь у проведенні ХХІ Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту.
 
8 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції Лиманської дорожньої профорганізації.

7 вересня проведено організаційні засідання у новому складі професійних секцій Ради профспілки працівників господарств:
- приміських перевезень;
- служб перевезень та комерційної роботи;
- електрифікації та електропостачання.

6 вересня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.

6 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

6 вересня пройшло засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи, під час якого розглянуто проект доповнень і змін до Статуту профспілки.
 
2 вересня у форматі відеоконференції відбулося засідання Ради профспілки та її президії з розгляду проекту змін та доповнень до Статуту профспілки і ситуації, що склалася у дорожній профорганізації Львівської залізниці.
 
22 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у заході для профактиву Харківської територіальної профорганізації та первинок регіону з приводу розширення соціального проекту профспілки – впровадження електронного членського квитка.
 
19 серпня Голова профспілки В.Бубняк під час зустрічі з членом правління Ж.Марчеком обговорили питання виплати працівникам винагороди за підсумками роботи у 2015 році.

19 серпня проведено зустріч із активістами профорганізацій пілотного регіону з впровадження електронного членського квитка, на якій виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

17 серпня відбулося засідання президії Ради профспілки у форматі відеоконференції з обговорення проблеми щодо виплати «13-ї» зарплати.

17 серпня Голова профспілки В.Бубняк спрямував на адресу Голови правління ПАТ «Українська залізниця» В.Балчуна листа з обґрунтованою аргументацією виплати працівникам у ІІІ кварталі п. р. винагороди за підсумками роботи за 2015 рік.

17 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на семінарі для профактиву первинної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».
 
16 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 серпня заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок провели зустріч з активом профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

15 серпня Голова профспілки В.Бубняк і його заступник О.Мушенок провели зустріч з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчеком, на якій обговорили питання виплати «13-ї» зарплати, проекту колективного договору, втручання керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» в діяльність дорожньої профорганізації тощо.

10 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у консультаціях, які проходили у Львові за участі голів дорожньої і територіальних профорганізацій з метою збереження єдності дорожньої профорганізації.

5–7 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок у складі оргкомітету взяв участь в організації та проведенні фінального етапу змагань ІХ Спартакіади залізничників, присвяченої 70-річчю з дня народження Героя України Г.Кірпи, що проходив у Харкові.
 
4 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь і виступила на семінарі для профпрацівників та активістів Конотопського регіону.

2 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

2 серпня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили фахівці Ради профспілки.

28 липня проведено засідання президії Ради профспілки.

 
27 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зборах профорганізації філії «Центр транспортної логістики» щодо створення молодіжної ради та виборів її голови.

26 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборних зборах первинної профорганізації Київського електротехнічного заводу «Транссигнал».

22 липня на засіданні президії Ради профспілки розглянуто проект Меморандуму про взаєморозуміння між профспілкою та ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

22 липня у приміщенні Ради профспілки Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчун і Голова профспілки В.Бубняк підписали Меморандум про взаєморозуміння.

21 липня Голова профспілки В.Бубняк і його заступник О.Мушенок зустрілися з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном для обговорення підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

20 липня відбулася зустріч представників профспілки з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця», у ході якої обговорено питання підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

19 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі представників профспілок транспортників з керівництвом Міністерства інфраструктури В.Омеляном.

19 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

19 липня Голова профспілки В.Бубняк обговорив питання підвищення заробітної плати з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном.

19 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

18 липня лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк від імені президії Ради профспілки звернувся до Голови правління В.Балчуна із заявою з приводу підвищення заробітної плати всім залізничникам.
 
 
18 липня відбулося засідання президії Ради профспілки у режимі відеоконференції щодо проекту тарифних сіток (годинних тарифних ставок) для оплати праці робітників та схем посадових окладів працівників для оплати праці керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців регіональних філій та філій ПАТ «Укрзалізниця».

12 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Київського теркому профспілки.

8 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації Центру транспортного сервісу «Ліски».

8 липня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк разом із партнерами обговорили хід обміну електронних профспілкових квитків.

7 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

7 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі з навчання профпрацівників та активу дорожньої профорганізації Південної залізниці.

6 липня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнському марші протесту профспілок у зв'язку із шоковим підвищенням цін на газ для населення, електроенергію і тарифів на житлово-комунальні послуги, гарячу воду та опалення.

5 липня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

5 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у семінарі, присвяченому затвердженню плану заходів щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК) в Україні на 2016–2020 роки.

5 липня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова обговорили питання підвищення зарплати залізничникам із представниками ПАТ «Укрзалізниця».

1 липня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зустрічі тристоронньої консультативної ради проекту Міжнародної організації праці щодо захисту робітників від неприйнятних форм праці в Україні та презентував діяльність нашої профспілки за темами обговорення – в аспекті гендерної політики, дискримінації працюючих у зв’язку з ВІЛ.

30 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі з представниками Міжнародної федерації транспортників і Міжнародної організації праці.

23 червня відбулось засідання першої робочої групи з розробки розділів колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

23 червня заступник завідувача відділу організаційної та кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції Київської дирекції залізничних перевезень.

22–24 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колективними договорами з питань охорони праці у структурних підрозділах вагонного господарства регіональної філії «Львівська залізниця».

22 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі представників профспілок транспортників із заступником Міністра інфраструктури Д.Роменським.
 
 
16 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

16 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

16 червня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Жельком Марчеком.

15 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Рівненського теркому профспілки.

14–16 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колективним договором з питань охорони праці у структурних підрозділах вагонного господарства регіональної філії «Південна залізниця».

9 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

7–9 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колективним договором з питань охорони праці у структурних підрозділах вагонного господарства регіональної філії «Придніпровська залізниця».
 
7 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Київського метрополітену.
 
7 червня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради
 
6 червня відбулась чергова робоча зустріч Голови правління ПАТ В.Балчуна і Голови профспілки В.Бубняка, у ході якої обговорено низку актуальних проблем.

6 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.
 
31 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборних зборах первинної профорганізації філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця».
 
31 травня відбулось засідання президії Ради профспілки.
 
27 травня Голова профспілки В.Бубняк під час зустрічі із в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Жураківським обговорили питання проведення звітно-виборної кампанії у профспілці згідно з чинним законодавством.
 
26 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на засіданні Ужгородського теркому профспілки.

26 травня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

26 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь і виступили у звітно-виборній конференції профорганізації Дарницького вагоноремонтного заводу.

26 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь і виступили у звітно-виборній конференції профорганізації апарату Укрзалізниці.

24 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації редакції галузевої газети «Магістраль».

23 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії виробничої сфери щодо узгодження розміру мінімальної заробітної плати.
 
 
20 травня відбулась нарада з головами профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки та Київського залізничного вузла щодо забезпечення спілчан електронними профспілковими квитками.

20 травня проведено нараду з головами первинок підрозділів філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії, у якій взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

20 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії виробничої сфери щодо узгодження розміру мінімальної заробітної плати.

19 травня відбулося третє засідання першої робочої групи з обговорення розділів проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця» за участі профспілкової сторони.

18 травня відбулась установча конференція зі створення об’єднаної профорганізацій філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин», у якій взяв участь і виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

18–19 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у 64-му засіданні Ради із залізничного транспорту держав – учасниць Співдружності.
 
 
17 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна з представниками профспілок, що діють у галузі.

17 травня проведено нараду з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії.

17 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у структурних підрозділах Запорізького вузла.

17 травня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

17 травня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступив Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.
 
13 травня у форматі відеоконференції проведено засідання президії Ради профспілки і профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».
 
12 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у структурних підрозділах Шевченківського залізничного вузла регіональної філії «Одеська залізниця».

11 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Львівської залізниці.
 
28 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки Л.Нестеренко взяла участь і виступила на установчій конференції зі створення первинної профорганізації у філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця».

28 квітня у рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці відбувся виїзний День Ради профспілки на станції Житомир. Перший заступник Голови профспілки М.Сінчак провів зустріч із профактивом Коростенської територіальної профорганізації.

27 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організацій праці і зарплати О.Булавін взяли участь у нараді з представниками ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення заробітної плати працівникам.

27 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції первинної профорганізації Центру транспортного сервісу «Ліски».

27 квітня перший заступник Голови профспілки взяв участь і виступив на установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.
 
21 квітня в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації проектно-конструкторського технологічного бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті та виступив перед її делегатами.

21 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Головного інформаційно-обчислювального центру ПАТ «Укрзалізниця».

20 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у V з’їзді фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

20 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації Київського електровагоноремонтного заводу та виступив перед її делегатами.

20–21 квітня головний правовий інспектор Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства на станціях Здолбунів, Рівне та у Рівненській дирекції залізничних перевезень.

19 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі членів робочої групи комітету Верховної Ради з експертами МОП щодо рекомендацій до проекту Трудового кодексу України.

19 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у звітно-виборній конференції Івано-Франківської територіальної профорганізації та виступив перед її делегатами.

18 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у робочій зустрічі комітету Верховної Ради з питань соціальної політики за участі представників Міжнародної організації праці, Адміністрації Президента, Кабміну, інших органів державної влади, всеукраїнських об’єднань профспілок, на якій було представлено коментарі МОП до проекту Трудового кодексу України.

18 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки програми підтримки працівників ПАТ «Укрзалізниця», які постраждали від нещасного випадку на виробництві та в ході бойових дій в зоні АТО.
 
15 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації «Укррефтрансу».

15 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

14 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

14 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Центру охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

13 квітня
відбулося засідання представників «Укрзалізниці» та спільного представницького органу профорганізацій для проведення консультацій  щодо підвищення заробітної плати працівникам ПАТ.

13 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

13 квітня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у Полтавській дирекції залізничних перевезень.

12 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

12 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Рівненської територіальної профорганізації.

11 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з попередньої перевірки знань з охорони праці та пожежної безпеки при призначенні на посаду.

11 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

 
8 квітня відбулась нарада для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки та первинок Київського залізничного вузла щодо запровадження електронних профспілкових квитків.
 
7 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки програми підтримки працівників ПАТ «Укрзалізниця», які постраждали від нещасного випадку на виробництві та в ході бойових дій в зоні АТО
 
7 квітня відбулось засідання Ради профспілки.

7 квітня головний технічний інспектор праці ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з попередньої перевірки знань з охорони праці та пожежної безпеки при призначенні на посаду.

5–6 квітня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи у складі представників пасажирського господарства регіональних філій з метою розробки єдиного стандарту послуг для пасажирів поїздів.

5 квітня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили заступники Голови профспілки М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.

5 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України

5 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи С.Анісімова й О.Булавін перевірили стан дотримання трудового законодавства та Галузевої угоди з питань організації і оплати праці в "Укррефтрансі".

1 квітня відбулось друге засідання четвертої робочої групи з розробки розділів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» за участі профспілкової сторони.

31 березня відбулась перша робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка та новопризначеного в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова.

31 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.
 
30 березня відбулось засідання президії Ради профспілки.

29 березня проведено нараду з головами дорожніх профорганізацій з актуальних питань діяльності профспілки.

29 березня відбулась нарада із завідувачами фінансових відділів дорожніх комітетів профспілки залізниць з питань узгодження змін та доповнень до Статуту профспілки щодо фінансових питань.
 
 
24 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у VII з’їзді Федерації профспілок України.

23 березня керівництво профспілки провело зустріч з профспілковим активом дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

23 березня відбулось засідання комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи Ради профспілки.
 
 
22 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.
 
18 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні «круглого столу» профільного комітету Верховної Ради з обговорення проекту закону України «Про залізничний транспорт».

18 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з попередньої перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки при призначенні на посаду.
 
18 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

17 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у прес-конференції в «УНІАН» на тему «Генеральна угода – камінь спотикання чи нова якість трудових відносин? Позиція профспілок».

16 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко та в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у нараді з розгляду питання медичних оглядів працівників залізничного транспорту.

16 і 17 березня відбулися робочі зустрічі в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» О.Завгороднього і Голови профспілки В.Бубняка, під час яких розглянуто низку актуальних питань, зокрема, про підвищення заробітної плати залізничникам.

15 березня у форматі відеоконференції проведено нараду для всіх структур профспілки з питань укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», змін та доповнень до Статуту профспілки, розвитку соціальних ініціатив профспілки, на якій доповіли заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок.
 
 
14 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні.

11 березня під головуванням Голови профспілки В.Бубняка відбулась нарада за участі голів дорожніх профорганізацій, Голови ФПТУ В.Ткачова, на якій обговорено актуальні питання профспілкової діяльності.

10 березня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з проведення професійного відбору кандидатів на посаду начальника поїзда.

10 березня відбулось друге засідання третьої робочої групи з обговорення розділів проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

10 березня завідувач відділу фінансової роботи С.Прокоф’єва взяла участь у семінарі з фінансових питань для профактиву Львівської залізниці.

10 березня голова Молодіжної ради профспілки, інженер-технолог філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця» І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у загальних зборах Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України.

3 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Громадської ради при Мінінфраструктури.

3 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

1 березня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступив Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.

1 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у розширеній підсумковій нараді ПАТ «Укрзалізниця».

1 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

29 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», а також зустрівся з в. о. голови правління О.Завгороднім.

25 лютого відбулось засідання президії Ради профспілки.

25 лютого відбулось засідання другої робочої групи з обговорення розділів проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

25 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

24 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Ради ФПТУ.
 
 
22 лютого відбулася зустріч першого заступника Голови профспілки М.Сінчака, правового інспектора праці Ради профспілки, секретаря ПНПФ «Магістраль» М.Абрамової з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим та фінансовим директором товариства О.Бужором за участі директора компанії «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку» Ю.Буркова щодо подальшого розвитку ПНПФ «Магістраль».1
 
8 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 лютого проведено підсумкові засідання професійних секцій Ради профспілки – працівників пасажирського господарства, медичних працівників, відомчої воєнізованої охорони.

18 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь в засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу.

18 лютого відбулось друге засідання першої робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
12 лютого відбулось засідання четвертої робочої групи  з обговорення розділів проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
12 лютого головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з проведення професійного відбору начальників поїздів.
 
11 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

11 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь в засіданнях робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу.

11 лютого відбулись підсумкові засідання професійних секцій Ради профспілки – працівників господарств: інформаційних технологій; автоматики, телемеханіки та зв’язку; електрифікації та електропостачання.
 
9 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 
8 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи СПО профоб’єднань на національному рівні щодо доопрацювання законопроекту «Про колективні договори і угоди».
 
5 лютого відбулось засідання третьої робочої групи з обговорення розділів проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» – соціальні гарантії та пільги. 
 
4 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

3 лютого відбулись засідання професійних секцій Ради профспілки – працівників господарств приміських пасажирських перевезень, локомотивного і колійного.

2 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

2 лютого проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступник О.Мушенок, фахівці Ради.

2 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у роботі постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з перевірки знань з охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб.

28 січня Голова профспілки В.Бубняк і його перший заступник М.Сінчак беруть участь в установчій конференції зі створення дорожньої і первинної профорганізації регіональної філії «Донецька залізниця» у Красному Лимані.

28 січня проведено засідання другої робочої групи з обговорення розділів проектів колдоговору ПАТ «Укрзалізниця»: робочий час та час відпочинку, оплата та нормування праці, матеріальне стимулювання, нагороди та заохочення.

28 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 
27 січня проведено засідання першої робочої групи з обговорення розділів проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця»: основні поняття, загальні положення, гарантії профспілкової діяльності, заключні положення, сфера та строк дії колдоговору, трудові відносини, забезпечення зайнятості, організація навчання, зобов’язання профспілок, контроль за виконанням колдоговору.
 
26 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 
21 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.

21 січня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників:
• вагонного господарства;
• служб перевезень і комерційної роботи;
• будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.

20 січня в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв  участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проекту закону «Про колективні договори і угоди».

20 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії з погодження проекту наказу Мінінфраструктури щодо порядку формування тарифів на послуги метрополітену.

 
18 січня Голова профспілки, Голова СПО первинних профорганізацій «Українська залізниця» В.Бубняк провів нараду з питань укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» з керівниками Вільної профспілки машиністів України С.Каріковим та Вільної профспілки залізничників України В.Козельським. У заході взяли участь заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок.

14 січня Голова профспілки В.Бубняк і його перший заступник М.Сінчак взяли участь у зустрічі з членом правління ПАТ «Українська залізниця» О.Маріною щодо ведення переговорів з укладення колективного договору.

 

2015

2015 рік


Протягом грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брали участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.

29 грудня вийшов друком спецвипуск «ВІСНИКА», в якому на 12 сторінках опубліковано порівняльну таблицю щодо двох проектів колективного договору – СПО профорганізацій та керівництва ПАТ «Українська залізниця».

28 грудня відбулась відеонарада з питань організації виконання постанови президії Ради профспілки від 25.11.2015 р. «Про підбиття підсумків роботи професійних секцій Ради профспілки за період з 2011 року по 2015 рік».

24 грудня заступники Голови профспілки М.Сінчак та О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у консультаційній зустрічі з представниками ПАТ «Українська залізниця» з обговорення колективного договору Товариства і ведення соціального діалогу.

23 грудня інженер ГІОЦ Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у засіданні молодіжної комісії МКПЗ, що проходила у форматі відеоконференції.

22 грудня
перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні президії та Ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

22 грудня у режимі відеоконференції відбулося засідання профсекції працівників господарства інформаційних технологій Ради профспілки.

21 грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок разом із представниками ПАТ «Українська залізниця» взяв участь у зустрічі з президентом ПАТ «Київстар» П.Чернишовим, на якій йшлося про досвід трансформації цієї компанії, що може стати в пригоді залізничникам.

17 грудня під час розширеної наради у режимі відеоконференції обговорено проект колдоговору ПАТ «Укрзалізниця», запропонований Товариством.

15 грудня відбулось перше засідання сторін соціального діалогу і переговори щодо проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця», у якому взяли участь представники нашої профспілки на чолі з Головою профспілки і СПО профорганізацій ПАТ «Українська залізниця» В.Бубняком.
 

9–10 грудня проведено День Ради профспілки на Харківському залізничному вузлі Південної магістралі.

8 грудня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці  з проведення другого етапу професійного відбору начальників поїздів.

8 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 

4 грудня Голова профспілки В.Бубняк привітав трудовий колектив Одеської залізниці з 150-річним ювілеєм,  взявши участь в урочистостях з цієї нагоди.

2 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у з’їзді роботодавців України.

2 грудня голова профсекції пасажирського господарства Ради профспілки, голова профорганізації пасажирського вагонного депо Дніпропетровськ К.Желізняк взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з проведення ІІ етапу професійного відбору начальників поїздів.

1 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Громадської ради при Міністерстві інфраструктури.

1 грудня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки , на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок ті фахівці Ради.

1 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у Всеукраїнських зборах голів первинних профорганізацій за участі представників Адміністрації Президента.

27 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

26 листопада відбулось засідання Ради профспілки.

25 листопада відбулось засідання президії Ради профспілки.

20 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у нараді членів експертної комісії профспілкової сторони з проведення науково-громадської експертизи для визначення прожиткового мінімуму, а також у засіданні цієї комісії.

16 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

13 листопада у режимі відеоконференції відбулося засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

12 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи щодо внесення пропозицій профспілкової сторони до Трудового кодексу України.

12 листопада в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з професійного відбору кандидатів на посаду начальника поїзда (пасажирського).

10 листопада проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок, фахівці Ради.

10 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

9 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

5 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з обговорення Трудового кодексу.

4 листопада Голова СПО первинних профорганізацій ПАТ «Українська залізниця», Голова профспілки В.Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» О.Завгороднього офіційного листа та проект колективного договору ПАТ «Українська залізниця», розроблений СПО.

2 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у нараді членів експертної комісії профспілкової сторони з проведення науково-громадської експертизи набору продуктів харчування, непродовольчих товарів  та послуг для визначення прожиткового мінімуму, а також у засіданні експертної комісії.

29 жовтня відбулась чергова зустріч представників Спільного представницького органу первинних профорганізацій всеукраїнських репрезентативних профспілок, що діють на залізничному транспорті, для ведення переговорів щодо укладання колективного договору.

27 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

27 жовтня у режимі відеоконференції відбулося перше засідання Спільного представницького органу первинних профорганізацій всеукраїнських репрезентативних профспілок, що діють на залізничному транспорті, для ведення переговорів щодо укладання колективного договору товариства за участі лідерів профспілок: залізничників і транспортних будівельників України – В. Бубняка, Вільної профспілки залізничників України – В.Козельського і заступника голови Вільної профспілки машиністів України С.Левенця.

26 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у другому засіданні правління ПАТ «Українська залізниця», на якому розглядались першочергові питання порядку денного, зокрема, затвердження структури філій, а також обговорено проблему, пов’язану з долею оздоровчих закладів, які знаходяться на балансі залізниць.

21 жовтня голови первинних профорганізацій ПАТ «Укрзалізниця» – профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк, вільної профспілки машиністів України С.Каріков, вільної профспілки залізничників України В.Козельський підписали угоду про створення Спільного представницького органу первинних профспілкових організацій з ведення колективних переговорів щодо укладення колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

21 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у першому засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

19 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО профспілок на національному рівні.

15 жовтня відбулась нарада Голови профспілки В.Бубняка, його заступників М.Сінчака й О.Мушенка з представниками Вільної профспілки машиністів і Вільної профспілки залізничників, на якій обговорювалися питання укладання колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

13 жовтня розпочалися заходи у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту», присвяченої 110-річчю профспілкового руху на залізницях України.

12 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи СПО щодо внесення змін до законів України «Про транспорт» і «Про порядок вирішення колективних трудових спорів та конфліктів» з приводу реалізації права на страйк. 

 

7 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у громадських слуханнях «Профспілкові ініціативи з новітньої політики оплати праці в контексті євроінтеграції».

 

7 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у семінарі-нараді та виїзному засіданні профсекції працівників промислових підприємств Ради профспілки, що проведено у Львові з нагоди Тижня дій МФТ і Всесвітнього дня дій за гідну працю.

 

7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, на залізничному вузлі Котовськ Одеської залізниці відбулися заходи у рамках виїзного Дня Ради профспілки на чолі з Головою профспілки В.Бубняком та його першим заступником М.Сінчаком.

6 жовтня проведено організаційну конференцію зі створення первинки ПАТ «Українська залізниця».

 

30 вересня – 1 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у колійних машинних станціях Іларіонове та П’ятихатки.

30 вересня Рада профспілки провела вебінар для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів та відповідальних осіб за напрямом роботи від дорожніх, територіальних і об’єднаних комітетів профспілки через систему відеоконференцій щодо колдоговірного регулювання соціально-трудових відносин; загальними засадами законодавства та Галузевої угоди; веденням соціального діалогу на всіх рівнях діяльності профспілкових органів.

 

29 вересня1 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у Міжнародному семінарі МКПЗ, МФТ та МОП «Створення профспілкових організацій в транснаціональних компаніях і приватних підприємствах».


29 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у семінарі на тему: «Практичне врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) в Україні. Медіація у трудових відносинах».

29 вересня – 2 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту на залізничному транспорті».

 

24 вересня у Чернігові відбулось виїзне засідання президії Ради профспілки.

 

23 вересня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок взяли участь у нараді з представниками Вільної профспілки машиністів України С.Каріковим і Вільної профспілки залізничників України В.Козельським щодо створення спільного представницького органу профспілок для ведення переговорів з укладання колективного договору з ПАТ «Українська залізниця».

 

22 вересня відбулася нарада щодо укладання колективних договорів ПАТ «Українська залізниця», у якій взяли участь директор з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці О.Маріна, керівники департаментів, Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, представники інших профспілок, що діють у галузі.

22 вересня Голова профспілки В.Бубняк, його застуники М.Сінчак та О.Мушенок взяли участь у зустрічі голови комісії з реорганізації – в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднього з представниками профспілок, що діють у залізничній галузі.

22 вересня головний технічний інспектор праці В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці посадових осіб Укрзалізниці.

21 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

16–18 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у семінарі на тему: «Результати виконання Програми реформування залізничного транспорту. Підходи та основні пріоритети щодо подальшого реформування галузі».

15 вересня відбулась нарада щодо порядку укладання колективних договорів ПАТ «Українська залізниця», в якій взяли участь заступники Голови профспілки М.Сінчак та О.Мушенок, а також представники Укрзалізниці й інших профспілок, що діють у галузі.

11 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій зустрічі керівників профоб’єднань – суб’єктів СПО профспілок, на якій, зокрема, обговорювалися питання, що плануються до розгляду на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради, а також йшлося про підготовчу роботу щодо участі представників профспілок у виборах до складу Української частини Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС. 

9 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Спільного представницького органу профспілок з підготовки законодавчих пропозицій  щодо реалізації права на страйк.

8 вересня відбулася чергова робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою комісії з реорганізації – в. о. генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднім, на якій обговорено нагальні соціальні питання.

8 вересня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник М.Сінчак, фахівці Ради.

8 вересня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника М.Сінчака з керівниками Вільної профспілки машиністів України С.Каріковим і Вільної профспілки залізничників України В.Козельським. Обговорено питання проведення ІІ з’їзду залізничників України. Лідери профспілок галузі визначили свої позиції щодо укладання колективного договору ПАТ «Українська залізниця» та необхідності створення Спільного представницького органу профспілок.

8 вересня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи профспілкової сторони з опрацювання проекту  сформованих наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг для основних соціальних і демографічних груп населення.

3–6 вересня збірна команда профспілки, сформована із спортсменів із Південної залізниці, взяла участь у фінальних змаганнях ХХ Всеукраїнської спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту, що проходили у Коблевому на Миколаївщині.

3 вересня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії з ведення колективних переговорів і підготовки пропозицій щодо встановлення мінімальної зарплати на 2016 рік.

3 вересня в Одесі відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка з Генеральним секретарем Міжнародної федерації транспортників С.Коттоном. Обговорено актуальні питання діяльності профспілки і у рамках Міжнародної федерації транспортників визначено подальші кроки щодо спільної роботи і співпраці. Нагадаємо, що профспілка залізничників і транспортних будівельників України є членом Міжнародної федерації транспортників з листопада 1996 року.

2 і 8 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з організації та підведення підсумків галузевого змагання трудових колективів підприємств і закладів залізничного транспорту, підпорядкованих Укрзалізниці та структурних підрозділів залізниць України.

2 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комітету з залізничного транспорту Громадської ради при Міністерстві інфраструктури, а 3 вересня – у засіданні самої  Громадської ради. Обговорено питання акціонування залізничної галузі.

26 серпня Рада профспілки провела вебінар для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів у форматі відеоконференції з питань обліку й оплати праці, а також учасників поінформовано про програму «Молодіжний працівник». 
 
20 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок і головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяли участь у нараді з обговорення проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на страйк», що проходила у Мінінфраструктури.

19 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття», що відбулося у Мінсоцполітики.
 
18, 25–27 серпня фахівці відділів організаційної і кадрової роботи та інформації вивчали за компетенцією стан роботи у первинках Київської, Коростенської та Жмеринської територіальних профорганізацій.

17 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів презентацію соціальних проектів профспілки для керівників вищої і середньої ланки вагонної дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

13 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок, головний правовий інспектор праці М.Бєльченко, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова, провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої комісії з розгляду змін та доповнень до Галузевої угоди.

13 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з утворення АТ «Українська залізниця», що проходило в Мінінфраструктури.

12 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів презентацію нового проекту «Контакт-центр», який реалізується Радою профспілки спільно з Центром соціальних послуг, для колективу управління статистики Укрзалізниці.

 
 
13 серпня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з організації та проведення конкурсу дитячих малюнків.

6 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці, під час якого серед інших важливих тем обговорено низку соціальних питань.

6 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні  міжвідомчої комісії з утворення ПАТ «Українська залізниця». Підписано зведений передавальний акт оцінки майна, що передається до статутного капіталу Акціонерного товариства.

4, 6, 10–13 фахівці відділів організаційної і кадрової роботи та інформації вивчали за компетенцією стан роботи у первинках Київської, Коростенської та Жмеринської територіальних профорганізацій.

4 серпня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

4 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи Спільного представницького органу профоб’єднань з підготовки законодавчих ініціатив щодо реалізації права на страйк.

30 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк виступив перед працівниками апарату Козятинського теркому, головами та активом первинок, поінформувавши їх про вирішення Радою профспілки актуальних питань, реалізацію соціальних програм і нові проекти профспілки, відповів на запитання учасників.
 
30 липня завідувачі відділів – економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та фінансової роботи М.Шпота взяли участь у семінарі для активу Конотопської територіальної профорганізації. 
 
23 липня проведено засідання президії Ради профспілки

23 липня Голова профспілки В.Бубняк і голови дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

23 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до законодавства стосовно зняття обмежень права на страйк.

21 липня відбулася робоча зустріч в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднього і Голови профспілки В.Бубняка, на якій обговорено ряд актуальних питань, зокрема, про виконання протоколу щодо реалізації вимог профспілки до Укрзалізниці, проведення  другого з’їзду залізничників, недостатню забезпеченість працівників якісними спецодягом та іншими ЗІЗ тощо.

21 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у першій нараді робочої комісії Укрзалізниці для розгляду пропозицій Ради профспілки щодо внесення змін і доповнень до Галузевої угоди.
 
16 липня у форматі відеоконференції відбулася нарада для всіх структур профспілки з актуальних питань організаційної роботи. 
 
14 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб Укрзалізниці.

9 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у Львівській дистанції електропостачання Львівської залізниці.

8–9 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання трудового законодавства у Дарницькій дистанції електропостачання Південно-Західної залізниці.

8, 15, 21–23, 22 липня фахівці відділів організаційної і кадрової роботи та інформації вивчали стан роботи за компетенцією, відповідно, в профорганізації вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський, первинках Конотопської територіальної профорганізації та Київському теркомі профспілки.


7 липня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк та його заступник М.Сінчак, фахівці Ради.
 
6 липня керівництво профспілки провело зустріч з активом Київської територіальної профорганізації.
 
3 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Пенсійного фонду України.
 
3 липня за ініціативи Голови профспілки В.Бубняка відбулась робоча зустріч з в. о. Генерального директора Укрзалізниці М.Бланком.

2 липня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнській акції протесту – мітингу і пікетуванні Верховної Ради України на підтримку прийняття соціально важливих законів.

2 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Колегії Міністерства інфраструктури.

1–2 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко брав участь у виставці літнього спецодягу та спецвзуття, що закуповується для залізничників.

1–2 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на вокзалі та станції Херсон Одеської залізниці.

30 червня–1 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті», що відбулася в Одесі.

30 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій зустрічі представників Спільного представницького органу профспілок та профоб’єднань з Головою Верховної Ради України В.Гройсманом.

30 червня проведено вебінар для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів з питань профспілкової роботи, а також пенсійного законодавства України, діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» і участі молоді в його розвитку.

26 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки ХХ Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, що відбуватиметься у вересні п. р.

24 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з питань об’єктивності проведення розслідувань за фактами порушень трудової та виконавчої дисципліни працівниками поїзних бригад.
 
24 червня відбувся виїзний День Ради профспілки на вузлі Чернівці Львівської залізниці.

23–25 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан дотримання законодавства про охорону праці у Королевському та Кам’янецькому кар’єроуправлінні.

23 червня Голова  профспілки В.Бубняк направив офіційного листа до Прем’єр-міністра А.Яценюка з приводу державної підтримки галузі.
 
22 червня проведено нараду керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій у форматі відеоконференції.
 
18 червня інженер-технолог ГІОЦ Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у засіданні Громадської ради при Мінмолодьспорту.
 
18 червня відбулась робоча зустріч заступника Міністра інфраструктури М.Снітка, Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника М.Сінчака щодо виконання вимог профспілки до Уряду.
 
17 червня – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан дотримання законодавства про охорону праці у Знам’янському кар’єроуправлінні.
 
16 червня Голова профспілки В.Бубняк провів переговори з в. о. Генерального директора Укрзалізниці М.Бланком щодо виконання вимог профспілки до Укрзалізниці та вирішення багатьох нагальних проблем.

16 червня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнській акції протесту щодо припинення та відміни антисоціальних ініціатив Уряду.
 
15–19 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у тренінгу в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник», що реалізується Мінмолодьспорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
 
15–16 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у структурних підрозділах Харківського залізничного вузла.
 
11 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав стан роботи з організаційно-кадрових питань у профорганізації Українського центру механізації колійних робіт.
 
10 червня проведено засідання двох профсекцій Ради профспілки – працівників господарств приміських пасажирських перевезень і локомотивного, що відбулись у форматі відеоконференції.

9–10 червня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін вивчали стан оплати праці на Стрийському вагоноремонтному заводі.

9–10 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на запорізьких станції, вокзалі й дистанції електропостачання.

9 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав стан роботи з організаційно-кадрових питань у профорганізації Українського центру обслуговування пасажирів.

9 червня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак й О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді з розгляду вимог профспілки до Укрзалізниці та Уряду, що відбулась за участі керівництва Мініфраструктури та Укрзалізниці.

5 червня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у робочій зустрічі представників СПО профспілок з депутатами парламентської фракції «Батьківщина».

4–5 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан дотримання законодавства про охорону праці на Новомосковському шпалопросочувальному заводі.

4 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав стан роботи з організаційно-кадрових питань у профорганізації «Київметробуду» та надав практичну допомогу.

3 червня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнській акції протесту на підтримку вимог колективного трудового спору профспілок  з Урядом і роботодавцями.

2 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді СПО щодо проведення акції протесту.

2 червня Рада профспілки провела інформаційний день для всіх структур профспілки у форматі відеоконференції. Перед колегами виступили заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок та фахівці Ради.

28 травня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із профактивом дорожньої організації Південно-Західної залізниці.

28 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітній та конференції трудового колективу Української залізничної швидкісної компанії.

28 травня Рада профспілки провела вебінар для голів молодіжних рад на тему: «Основи правових знань. Нормативно-правова база діяльності профспілки. Роль профкомів у вирішенні індивідуальних трудових спорів», на якому виступив головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко.

27 травня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у нараді з питань виконання вимог профспілки до Уряду й Укрзалізниці за участі керівництва Міністерства й Укрзалізниці.
 

21 травня відбулося засідання президії Ради профспілки. 

19 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді в Мінінфраструктури з опрацювання зауважень до проекту Статуту ПАТ «Українська залізниця».

19 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко провів вебінар для голів молодіжних рад на тему: «Основи правових знань. Нормативно-правова база діяльності профспілки. Роль профкомів у вирішенні індивідуальних трудових спорів».

18 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії Мінінфраструктури з розгляду нового законопроекту «Про залізничний транспорт України».

18 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України, що відбулось у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

15–16 травня правовий інспектор праці М.Абрамова взяла участь у засіданнях робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України, що відбулись у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

13 і 14 травня фахівці відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко вивчали стан організації медичного обслуговування і надання послуг у медзакладах Південної та Львівської залізниць.

7 травня – завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко вивчали стан організації медичного обслуговування і надання медичних послуг у вузловій лікарнях станції Дарниця Південно-Західної залізниці. 

6 травня – завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко вивчали стан організації медичного обслуговування і надання медичних послуг у дорожніх клінічних лікарнях Південно-Західної залізниці.

29–30 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан організації медичного обслуговування і надання медичних послуг у дорожній клінічній лікарні Одеської залізниці.

29 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі з активом дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.

29 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан забезпечення форменим одягом працівників Одеської дирекції залізничних перевезень.

29 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання схем організації передрейсових, післярейсових та періодичних медоглядів працівників залізничної галузі.

29 квітня Рада профспілки провела вебінар через систему відеоконференції для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів.

29 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Трудового кодексу України.

27 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у консультаціях в рамках спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів та підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк. 

27–28 квітня проведено День Ради профспілки на залізничних вузлах Вінниця, Хмельницький, Жмеринка Південно-Західної магістралі.
Проведено низку заходів, під час яких вивчено роботу первинок структурних підрозділів і надано профкомам практичну допомогу, організовано прийом членів спілчан. Відбулася також зустріч Голови профспілки В.Бубняка, його першого заступника М.Сінчака та фахівців апарату Ради із профактивом Жмеринської територіальної профорганізації.

24 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у розширеному засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий термін.

24 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі з профактивом дорожньої профорганізації Південної залізниці.

23 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи Мінінфраструктури з питань передачі цілісних майнових комплексів Донецької залізниці та переведення працівників до складу Південної та Придніпровської залізниць.

23 квітня інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у загальних зборах громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України.

23 квітня Рада профспілки провела засідання профсекцій працівників пасажирського та вагонного господарств, які транслювалися також у режимі відеоконференції.

22 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні робочої групи Міністерства інфраструктури з підготовки нового законопроекту «Про залізничний транспорт» і вніс відповідні пропозиції.

15 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Одеського дорпрофсожу і зустрівся з профактивом.

15 квітня у режимі відеоконференції відбулося засідання профсекції працівників господарства інформаційних технологій Ради профспілки.

14 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з підготовки проекту рекомендацій учасників «круглого столу» на тему «Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати», що проводився Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості й пенсійного забезпечення.

8 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак  взяв участь у комісії Мінінфраструктури з розгляду нового законопроекту «Про залізничний транспорт України».


8 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради вивчали стан організації, оплати та умови праці в оборотному депо Миронівка локомотивного депо Козятин Південно-Західної залізниці.

7 квітня інформаційний день із використанням системи відеоконференції проведено для всіх структур профспілки. Перед колегами виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок та фахівці Ради.

6 квітня Рада профспілки провела перший вебінар для голів молодіжних рад усіх рівнів з використанням системи відеоконференцій.

6 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін перевірили стан оплати праці на Дарницькому вагоноремонтному заводі.

1 квітня Голова профспілки В.Бубняк надіслав листа в. о. Генерального директора Укрзалізниці М.Бланку з приводу пропозицій учасників засідання Ради профспілки 26 березня щодо внесення змін та доповнень до чинної Галузевої угоди.
 

1 квітня Голова Федерації профспілок транспортників України В.Ткачов і Голова профспілки В.Бубняк взяли участь у зустрічі Міністра інфраструктури А.Пивоварського з керівниками профорганізацій транспортної галузі.

31 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у консультативній зустрічі керівництва Державної інспекції України з питань праці з представниками галузевих профспілок.

31 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії  з організації та підведення підсумків галузевого змагання трудових колективів підприємств і закладів залізничного транспорту, підпорядкованих Укрзалізниці, та структурних підрозділів залізниць України про виконання умов галузевого змагання за 2014 рік.

27 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до розділу «Соціальний діалог» проекту Генеральної угоди на новий строк.

26 березня відбулись засідання Ради профспілки, президії Ради профспілки , Молодіжної ради профспілки.

25 березня відбулось засідання Ревізійної комісії Ради профспілки.

25 березня Голова ФПТУ і профспілки В.Ткачов провів нараду з актуальних питань діяльності профспілки за участі голів дорожніх профорганізацій.

24–27 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і технічний інспектор праці Ради профспілки В.Бубняк взяли участь у навчанні за програмою підготовки членів ради недержавних пенсійних фондів.

18 березня відбулась ІІІ конференція Федерації профспілок транспортників України.

17 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці посадових осіб Укрзалізниці.

17 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у нараді керівників всеукраїнських профоб’єднань.

11–12 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у семінарі-нараді для голів дорожніх профорганізацій з актуальних питань організації літнього відпочинку і оздоровлення.
 

11 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Трудового кодексу України.

5 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко надав практичну допомогу працівнику Жмеринської вагонної дільниці Південно-Західної залізниці щодо розслідування нещасного випадку на виробництві.

4 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до розділу «Соціальний діалог» проекту Генеральної угоди на новий строк.

4 березня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні профспілкової робочої групи з опрацювання розділу «Оплата праці» проекту Генеральної угоди на новий строк.

3 березня вперше проведено інформаційний день із використанням системи відеоконференції для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

26 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки. 

25 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії щодо переговорів про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2016 рік.

24 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

24 лютого провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у благодійній акції «Читай на здоров’я», яка пройшла у дитячому відділенні дорожньої лікарні Південно-Західної залізниці за підтримки нашої профспілки.
 

19 лютого відбулося підписання меморандуму між профспілкою і ТОВ «Центр соціальних послуг» про співробітництво у сфері забезпечення наших спілчан можливістю користування додатковими соціальними послугами.

18 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

17 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у круглому столі «Врегулювання конфліктів на ринку праці України в умовах євроінтеграції: нова модель вирішення трудових спорів та перспективи її впровадження».

13 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

12 лютого провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України.

11 лютого провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у конференції трудового колективу Шевченківської вагонної дільниці Одеської залізниці.

5 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у спільному засіданні СПО об’єднань профспілок та президії ФПУ з питань виконання вимог профспілки, резолюції акції протесту 23 грудня 2014 року.

5 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки Я.Мальський взяв участь у нараді Укрзалізниці щодо медичного обслуговування та страхування працівників залізничного транспорту.

4 лютого відбувся виїзний день Ради профспілки на залізничному вузлі П’ятихатки Придніпровської магістралі.

3 лютого проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

31 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В. Ткачов узяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В.Кириленка з питань функціонування та подальшого фінансування відомчих медичних закладів залізничного транспорту.

28 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зустрічі міністрів інфраструктури А.Пивоварського та охорони здоров’я О.Квіташвілі, на якій разом із заступниками міністрів і начальниками департаментів міністерств та Укрзалізниці обговорено нагальні проблеми медичних закладів залізничного транспорту.

27 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у зустрічі з міністром інфраструктури А.Пивоварським.

26 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у нараді керівників профоб’єднань щодо визначення квот у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

26 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у нараді із заступником міністра інфраструктури В.Кавою.

26 січня проведено відео-нараду для дорожніх, територіальних та об’єднаних комітетів профспілки щодо проекту положення про корпоративну систему оплати та мотивації праці.

23 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і представники страхової компанії «Альфа-страхування» і ТОВ «Центр соціальних послуг» підбили підсумки акції «Різдвяний подарунок» і визначили переможця.

22 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

20 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з попередньої перевірки знань з питань охорони праці при призначенні на посаду керівників структурних підрозділів залізниць.

15 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

15 січня відбулася нарада щодо підготовки до запровадження електронного профспілкового квитка, у якій взяли участь перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, завідувачі причетних відділів Ради профспілки та представники організацій-партнерів.

 

2014

2014 рік

30 грудня відбулася зустріч Голови профспілки В.Ткачова і його заступника М.Сінчака із заступником міністра інфраструктури О.Кавою, на якій було обговорено питання збереження галузевих медичних закладів та неможливості приватизації об’єктів залізничного транспорту.
 
25 грудня Рада профспілки провела відеонаради щодо складання та аналізу профспілкової статистичної звітності за 2014 рік та реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки у 2015 році.

23 грудня профспілка залізничників і транспортних будівельників України взяла участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок у зв’язку з наступом Уряду на конституційні права працюючих при формуванні Держбюджету на 2015 рік.

22 грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді в Мінсоцполітики з обговорення проекту Трудового кодексу України.

18 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді керівництва Укрзалізниці.

 
16 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО щодо розділу «Оплата праці» Генеральної угоди на новий строк.

15 грудня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у зустрічі Міністра молоді та спорту України з лідерами молодіжної та дитячої громадськості.

15 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді в Мінсоцполітики щодо проекту Трудового кодексу України.

12 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

11 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив у засіданні комісії з організаційно-масової роботи дорпрофсожу Південно-Західної залізниці.
 
 
9 грудня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

9 грудня технічний інспектор праці Ради профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему «Трудові і соціально-економічні права в Україні: стан дотримання, гарантії та захист» з нагоди Всесвітнього дня прав людини.

 
8 грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Спільного представницького органу об’єднань профспілок.
 
5 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з підготовки питання на засідання СПО профспілок щодо створення робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу.  

4 грудня Рада профспілки провела вебінар (онлайн-семінар з використанням системи відеоконференції) для профпрацівників та активістів на тему «Директиви Євросоюзу щодо залізничного транспорту».

1 грудня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи Сторони профспілок з ведення колективних переговорів, укладання Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.

27 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему «Новації, виклики та негативи у розділі Заробітна плата проекту Трудового кодексу».

27 листопада відбулося засідання Ради профспілки та її президії.

24 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні уповноважених представників для підготовки консолідованої позиції щодо проекту Трудового кодексу України.

19 листопада завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський і А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої групи сторони профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.
 
18 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи сторони профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.

19 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак у режимі відеоконференції виступив перед колегами під час засідання президії Одеського дорпрофсожу.

21 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні уповноважених представників для підготовки консолідованої позиції щодо проекту Трудового кодексу України.
 
 
11 листопада проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

10–13 листопада провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі комісії щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Південно-Західної залізниці.

7 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань регіонального розвитку.

7 листопада завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь в установчих зборах Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що передбачено відповідними статтями Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.
 
6 листопада відбулися засідання професійних секцій медичних працівників; служб перевезень і комерційної роботи.

6 листопада Рада профспілки провела засідання Молодіжної ради профспілки.

6 листопада головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь в оперативній нараді Укрзалізниці з питань забезпечення працівників структурних підрозділів залізниць спецвзуттям відповідно до нагальної потреби.

5 листопада завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Данько вивчали стан організації і оплати праці у Дарницькому підрозділі воєнізованої охорони.

5–6 листопада
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Харківській дирекції залізничних перевезень, на станції Харків-Сортувальний, в дистанції електропостачання Основа.

29–30 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько вивчала стан організації і оплати праці у Мукачівському підрозділі воєнізованої охорони.

29 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.
 
27 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді Укрзалізниці з питань узгодження закупівлі спецвзуття за проведеними «Укрзалізничпостач» конкурсними торгами.

23 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників господарств електрифікації та електропостачання; навчальних закладів; відомчої воєнізованої охорони; вагонного господарства.

22 жовтня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Данько взяли участь у  засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради з розробки концепції реформування оплати праці.

20–21 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства в дніпропетровських дирекції залізничних перевезень і дистанції електропостачання.

16 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників господарств – колійного; автоматики, телемеханіки та зв’язку.

16 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько вивчала стан організації і оплати праці в Харківському підрозділі воєнізованої охорони.

14–15 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Придніпровської магістралі.

 
 
9 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників господарств – локомотивного, приміських пасажирських перевезень, промислових підприємств.

9 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді керівників репрезентативних профоб’єднань з питання щодо подальших дій профспілок.
 

8 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді керівників репрезентативних профоб’єднань з питання щодо подальших дій профспілок.

7–8 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова вивчала стан організації і оплати праці у Знам’янському підрозділі воєнізованої охорони.

7 жовтня керівники профспілки, голови дорожніх, територіальних, об’єднаних та профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки взяли участь у Всеукраїнському форумі профспілок щодо дій профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації.

6–9 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Придніпровської магістралі.

2 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки до Всеукраїнського форуму профспілок.

2 жовтня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств:
пасажирського, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, інформаційних технологій;

1–2 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень, на станції і вокзалі.

1–2 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова перевіряла стан дотримання трудового законодавства в Київській дирекції залізничних перевезень.

29–30 вересня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Рівненській дирекції, на вокзалі і станції.

25–26 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у роботі організаційного комітету конкурсу професійної майстерності оглядачів вагонів, що проходив у вагонному депо Котовськ Одеської залізниці.

24–25 вересня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Конотопській дирекції залізничних перевезень, на станції і вокзалі.

23–25 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті» в якості головуючого тематичним напрямком «Менеджмент персоналу пасажирського сектора залізничного транспорту» і виступив з доповіддю.

17–18 вересня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко у складі комісії Укрзалізниці взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Південної магістралі.

15 вересня
головний правовий і правовий інспектори праці Ради профспілки М.Бєльченко і М.Абрамова взяли участь у нараді з питання відпрацювання порядку продовження трудових відносин з працівниками Державної адміністрації залізничного транспорту України на момент утворення АТ залізничного транспорту загального користування.
 
 
11 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з утворення АТ «Українська залізниця». Схвалено зведені акти майна підприємств і установ залізничного транспорту.

10 вересня – провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Кривий Ріг.

10 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної ради Фізкультурно-спортивного товариства «Україна», на якому розглянуто питання про ситуацію, що склалася в результаті обвального скорочення фінансування й повного припинення надання фінансової підтримки регіональним організаціям товариства за рахунок коштів Держбюджету, та подальші дії щодо збереження структури товариства і виконання статутних завдань.

9 вересня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

4 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у засіданні СПО профспілок.

3–4 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у структурних підрозділах Львівського та Івано-Франківського вузлів.

2 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

2 вересня
заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні комісії зі створення АТ «Українська залізниця» і робочої групи Укрзалізниці з організації роботи стосовно розгляду питання утримання чисельності працюючих відповідно до обсягів виконуваних робіт.

29 серпня
завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, а також у структурних підрозділах вузла Одеса-Сортувальна – локомотивному депо, дистанціях колії та енергопостачання.

 
11 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з утворення АТ «Українська залізниця». Схвалено зведені акти майна підприємств і установ залізничного транспорту.

10 вересня – провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Кривий Ріг.

10 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної ради Фізкультурно-спортивного товариства «Україна», на якому розглянуто питання про ситуацію, що склалася в результаті обвального скорочення фінансування й повного припинення надання фінансової підтримки регіональним організаціям товариства за рахунок коштів Держбюджету, та подальші дії щодо збереження структури товариства і виконання статутних завдань.

9 вересня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

4 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у засіданні СПО профспілок.

3–4 вересня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у структурних підрозділах Львівського та Івано-Франківського вузлів.

2 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні комісії зі створення АТ «Українська залізниця» і робочої групи Укрзалізниці з організації роботи стосовно розгляду питання утримання чисельності працюючих відповідно до обсягів виконуваних робіт.

2 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

29 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, а також у структурних підрозділах вузла Одеса-Сортувальна – локомотивному депо, дистанціях колії та енергопостачання.
 
27–28 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у структурних підрозділах Жмеринського та Хмельницького залізничних вузлів Південно-Західної магістралі.

26–29 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський у складі комісії Укрзалізниці взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Одеської магістралі.

18–22 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань у первинках, підпорядкованих Одеській дорожній профорганізації та об’єднаному профкому Одеської дирекції залізничних перевезень.

18 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні спільної робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з підбиття підсумків виконання положень Генеральної угоди станом на 1 липня 2014 року.

10–15 серпня делегація профспілки на чолі з Головою Федерації профспілок транспортників України, Головою профспілки В.Ткачовим взяла участь у 43-му Конгресі МФТ, що проходив у Софії (Болгарія).

11–14 серпня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала роботу з організаційно-кадрових питань у профорганізаціях структурних підрозділів Шевченківського регіону Одеської залізниці.
 
 
8 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

7 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у першому засіданні антикризової робочої групи.

7 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи Національної тристоронньої соціально-економічної ради з підготовки проекту концепції реформування оплати.

7 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні спільної робочої комісії сторін соціального діалогу з ведення переговорів і підготовки пропозицій щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік.

5 серпня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

4–8 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань у структурних підрозділах Знам’янського регіону.
 
 
29 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні профспілкової сторони правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

29 липня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

24 липня відбулося засідання президії Ради профспілки.

21–22 липня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко у складі відповідної комісії Укрзалізниці брав участь у проведенні перевірки Львівської залізниці щодо визначення приналежності оздоровчих закладів залізничного транспорту України.

17 липня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданнях профспілкової сторони  Національної тристоронньої соціально-економічної ради та цієї ради.

17 липня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у Колегії Міністерства інфраструктури.

16 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

15 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні профспілкової сторони правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

14–15 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства в Запорізькому моторвагонному депо Придніпровської залізниці.

14 липня завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і А.Єрмоленко взяли участь у нараді Укрзалізниці стосовно актуалізації інформації щодо власників оздоровчих закладів залізничного транспорту України.

14 липня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Данько взяла участь у нараді тристоронньої робочої групи з напрацювання проекту Концепції реформування оплати праці від профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

11 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

 
9 липня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко відвідали первинну профорганізацію Розрахункового центру Міністерства інфраструктури, де надали консультації з основ профспілкової роботи і презентували соціальні проекти профспілки.

8 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльчекно перевірив стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Здолбунів Львівської залізниці.

7 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань законодавчого та нормативно-правового забезпечення діяльності Фонду.

4 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак провів консультаційну зустріч з першим заступником Генерального директора Укрзалізниці М.Бланком, під час якої обговорено актуальні питання сьогодення.

3 липня для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки в Українській залізничній швидкісній компанії відбувся виїзний інформаційний день, на якому виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і директор УЗШК Л.Лобойко.

1–3 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у семінарі Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників (МКПЗ) на тему: «Роль профспілок у забезпеченні охорони праці, здоров’я і безпеки руху на залізничному транспорті країн СНД і Балтії».

25 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив перед головами молодіжних рад дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки – учасниками семінару-тренінгу.

 
25–27 червня пройшов навчальний Форум молоді профспілки для голів молодіжних рад дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки на станції Бугаз Одеської залізниці.
 
24 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевірив стан охорони праці у Жмеринській механізованій дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт Південно-Західної залізниці.
 
19 червня відбулося перше засідання робочої групи, створеної Укрзалізницею, для розгляду питання утримання чисельності працюючих відповідно до виконуваних робіт за участі заступника Голови профспілки О.Мушенка та завідувача відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімової.
 
19 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Урядового комітету, де розглядалося питання про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

18–19 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Одеса-Застава І.

18 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевірив стан охорони праці на державному підприємстві «Вінницятрансприлад».

17 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення методики формування прожиткового мінімуму.

13 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні громадської ради при державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті.
 
12 червня заступник Голови профспілки О.Мушенок і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

11 червня проведено нараду керівництва профспілки, голів дорожніх профорганізацій із Генеральним директором Укрзалізниці з обговорення проблемних питань.

6 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Урядового комітету, де розглядалося питання про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».
 
4–5 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Львівській механізованій дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт.

4 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

4 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей із порушеннями психофізичного розвитку».

4 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Данько взяла участь у засіданні робочої комісії повноважних представників профспілкової сторони з ведення колективних переговорів щодо встановлення розміру мінімальної зарплати на 2015 рік.

3–6 червня представники Молодіжної ради профспілки на чолі зі своїм лідером – інженером-технологом ГІОЦ Укрзалізниці І.Ов’єдо Альмуедо взяли участь у IV Міжнародному молодіжному форумі  профспілок залізничників.

3 червня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки. Перед колегами виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

30 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

28–29 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонних депо Основа і Люботин Південної залізниці.
 
26 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

22 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак  взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.
 
21 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці в Полтавській механізованій дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт.

15 травня відбулося виїзне засідання президії Ради профспілки у Запоріжжі.

15 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення методики формування прожиткового мінімуму.

14 травня головний правовий інспектор праці М.Бєльченко розглядав колективне звернення працівників Київ-Дніпровського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту з приводу порушення їх трудових прав.

14 травня у Бердянську відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій з представниками облдержадміністрації, міської влади та оздоровчих закладів Азовського узбережжя.

14 травня відбулися нарада керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій з питань організації оздоровлення.
 
13 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданнях робочої комісії профспілок та спільної робочої комісії повноважних представників сторін власників і профспілок з підбиття підсумків виконання положень Генеральної угоди на 2010–2012 роки.

5 травня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав у структурних підрозділах Львівського вузла стан забезпечення проїзду працівників залізничного транспорту в службових цілях.
 
30 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у черговому засіданні комісії Головного управління майнових та земельних ресурсів Укрзалізниці.

29 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов разом з Генеральним директором Укрзалізниці Б.Остапюком взяли участь у нараді, яку провів Міністр інфраструктури М.Бурбак.

29 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді взяв участь у зібранні репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок.

29 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Укрзалізниці у зв’язку зі скасуванням наказу № 185-Ц.

29 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкому вагонної дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відбувся День Ради профспілки на Фастівському вузлі Південно-Західної магістралі за участі фахівців апарату Ради профспілки на чолі з першим заступником Голови Ради профспілки М.Сінчаком.

25 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у селекторній нараді Укрзалізниці з розгляду результатів роботи з охорони праці за три місяці.

25 квітня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у Пенізевицькому кар’єроуправлінні.

 
24 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко надала практичну допомогу профкому пасажирського вагонного депо Чернівці Львівської залізниці.

24 квітня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкому пасажирської вагонної дільниці Суми Південної магістралі та взяв участь і виступив у звітній конференції профорганізації.

23 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради з підготовки проекту Концепції реформування оплати праці в Україні.

23 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкомам Полтавської вагонної дільниці Південної магістралі та її Кременчуцького підрозділу.

22 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкомам Харківської вагонної дільниці і пасажирського вагонного депо Харків-Сортувальний Південної залізниці.
 
17 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь в семінарі «Інноваційні підходи в навчанні профспілкових кадрів та активу», організованому Фондом Ф.Еберта.

17 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у розширеному засіданні колегії ФПУ з реалізації програми «За якісне і доступне обслуговування» за участі членів СПО профспілок та Мінрегіонполітики.

17 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії Головного управління майнових та земельних ресурсів Укрзалізниці.

15 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зустрічі Генерального директора Укрзалізниці Б.Остапюка з керівництвом ветеранських організацій галузі і залізниць.
 
 
15 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Данько перевірили стан оплати праці у вагонній дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

15 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко надала практичну допомогу профкому пасажирського вагонного депо Кривий Ріг Придніпровської магістралі.

10 квітня
відбувся День Ради профспілки на Херсонському і Миколаївському вузлах Одеської залізниці.

10 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко надала практичну допомогу профкому пасажирського вагонного депо ім. Т.Шевченка Одеської залізниці. 
 
8 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Укрзалізниці щодо оздоровчих закладів.

7 квітня Голова профспілки В.Ткачов і його заступник О.Мушенок взяли участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

4 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у зустрічі СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні з представниками Мінфіну з обговорення проекту основних напрямків бюджетної політики на 2015 рік та змін до законодавства.
 
 
3 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко перевірила роботу щодо зміцнення єдності профспілки профорганізацій: Жмеринської вагонної дільниці Південно-Західної залізниці.
 
1–3 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова й О.Данько перевірили стан оплати праці у вагонних дільницях Хмельницький і Жмеринка Південно-Західної залізниці.
 
27 березня відбулися конференція профспілки, засідання Ради профспілки та її президії.

27 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив під час семінару для голів молодіжних рад профорганізацій Київського залізничного вузла.

26 березня відбулося засідання Ревізійної комісії профспілки.

19 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова перевірила стан дотримання трудового законодавства при наданні відпусток без збереження заробітної плати та запровадження неповного робочого часу працівників станцій Київ-Пасажирський і Дарниця Південно-Західної залізниці.

17–19 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив дотримання трудових прав працівників на Криворізькому й Шевченківському залізничних вузлах Придніпровської й Одеської залізниць при наданні відпусток без збереження заробітної плати та запровадження неповного робочого часу.

13 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Громадської ради при Міністерстві інфраструктури за участі Міністра М.Бурбака.

6 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у зустрічі представників профоб’єднань з міністром соціальної політики України Л.Денисовою.
 
4 березня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки. Перед колегами виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради профспілки.

27 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки, на якому обговорено підсумки роботи правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки у 2013 році і статистичний звіт профспілки.
 
17 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок з розгляду виконання Генеральної угоди за 2013 рік.
 
12 лютого заступники Голови профспілки та фахівці Ради взяли участь у нараді Укрзалізниці з розгляду пропозицій профспілки щодо соціальних гарантій та пільг працівникам вагонних компаній, які планується створити найближчим часом.

10 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок з ведення переговорів щодо укладення Генеральної угоди.

7 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

6 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік. 
 
4 лютого відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак та фахівці Ради профспілки.

22 січня заступник Голови профспілки і фахівці Ради профспілки взяли участь у нараді з розгляду пропозицій профспілки щодо соціальних гарантій та пільг працівникам вагонних компаній, які планується створити найближчим часом.
 
 
16 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства при запровадженні неповного робочого часу у структурних підрозділах Львівської залізниці.
 
16 січня відбувся семінар-нарада відповідальних осіб за здійснення заходів щодо недержавного галузевого пенсійного фонду «Магістраль» на залізницях, у дорожніх і територіальних комітетах профспілки, а також молодіжних лідерів і профактиву.

15 січня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи спільного представницького органу профспілок щодо напрацювання варіанту законодавчих змін до Закону «Про прожитковий мінімум».

14 січня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у семінарі «Нові підходи в політиці подолання бідності в Україні», що проводився Комітетом з питань соціальної політики та праці Верховної Ради України.

10 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді з питань інвестування внесків недержавного пенсійного фонду «Магістраль», що проходила під головуванням заступника Генерального директора Укрзалізниці О.Сліпченка за участі представників компанії з управління активами «Аструм Управління Активами».

10 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді з питань удосконалення системи соціального страхування.
 
 
 
Далее...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 9 з 10

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 30.01.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78