Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Новини профорганізацій

На засідання на… велосипедах

Завзяті, спортивні й енергійні – це про наших молодих активістів. Без нас не проходять міські спортивні змагання, культурно-масові заходи. Втілюємо і власні цікаві задуми. Приміром, нещодавно вирішили на своєму прикладі показати, як треба дбати про здоров’я, і наступне засідання молодіжної ради запланували провести… у лісі, а дістатися туди – на велосипедах. Дуже допоміг нам в організації заходу голова профорганізації Ю.Кукса.
 
Read more...
 

Час добрих справ

Всеукраїнська благодійна акція «Протягни руку допомоги!», організатором якої виступила Молодіжна рада профспілки та яку присвячено Міжнародному дню захисту дітей, успішно фінішувала…
 
Цьогоріч Міжнародний день захисту дітей для багатьох із них був справді таким яскравим, що вони сонячний початок літа запам’ятають надовго. Адже у наших молодих профактивістів, як виявилося, дуже багата фантазія щодо організації та проведення заходів у рамках всеукраїнської волонтерської благодійної акції «Протягни руку допомоги!».

Молоді спілчани самі вирішували, які заходи проводитимуть 1 червня та напередодні дитячого свята. Але приємно відзначити, що хороші ініціативи завжди знаходять підтримку в профорганізаціях, тому молодим активістам профспілки залізничників і транспортних будівельників України вдалося втілити все задумане: по всіх регіонах здійснено низку різноманітних добрих справ.

Read more...
 

Отдыхаем в «Урзуфе»!

Здесь 29 мая уже открылся оздоровительный сезон для железнодорожников Донецкой магистрали и членов их семей. Завершающий, 8-й заезд состоится в начале сентября – и тоже двенадцатидневный.

Read more...
 

Нудьгувати не доведеться!

На дітей залiзничників Львівської магістралі вже чекають дитячі оздоровниці: закарпатська «Трембіта», трускавецьке «Джерело», олександрійський «Експрес» і «Чайка», що на чорноморському узбережжі.

Read more...
 

А вагон и ныне там?..

И принятые меры, и контроль за их выполнением – недостаточны. К такому выводу пришли члены президиума Одесского дорпрофсожа, обсуждая ход выполнения ранее принятого постановления «О состоянии содержания жилых (турных) вагонов производственно-бытового назначения в путевом хозяйстве».

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 19 - 27 of 409
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79