Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Новини профорганізацій

Репрезентативність і на регіональному рівні


Сумська територіальна профорганізація свідоцтво про репрезентативність отримала 23 січня – символічно, що саме в день 20-річчя профспілки. Вручаючи документ голові теркому М.Бєльській, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення (НСПП) в Сумській області О.Пирогов  зазначив, що наша організація отримує свідоцтво в п’ятірці перших в області, і побажав теркому профспілки і надалі бути надійним захисником трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан. А наступного дня представник НСПП був запрошений на засідання президії теркому, де поінформував присутніх про основні засади діяльності НСПП, зокрема щодо сприяння врегулюванню колективних трудових спорів, а також відповів на запитання.
 
Микола ГРИЦЕНКО, правовий інспектор праці
Ради профспілки на Південній залізниці
 

Сделано много, но не все...

К такому выводу пришли участники заседания президиума Одесского дорпрофсожа при рассмотрении комплекса вопросов, находящихся на контроле, в связи с подготовкой и работой в осенне-зимний период.

Read more...
 

Достучались!..

«Что делать? У нас на станции Попасная отключили отопление. Холодно и в конторе дистанции сигнализации и связи, общежитии строительно-монтажного эксплуатационного управления, пятиэтажном здании бывшего отделения дороги. Помогите!» – такое обращение пришло на сайт профсоюза от работников Попаснянской дистанции сигнализации и связи в январе...

Read more...
 

Расходы возмещены

В соответствии с дополнением к п. 3.23 дорожного колдоговора Донецкой магистрали при выполнении работ по подготовке вокзала Донецк к Евро-2012 и внедрению национального пассажирского транспортного железнодорожного коридора (скоростное движение) работники обеспечиваются бесплатным питанием.

Расходы на бесплатное спецпитание и его доставку отражаются в учете за счет прибыли дороги. Руководством луганских дистанций – пути, сигнализации и связи, лесозащитных насаждений – не было принято к исполнению данное дополнение к дорожному колдоговору о предоставлении дополнительной социальной льготы. Этот факт зафиксирован в ходе общественных проверок. В результате проведенной профкомами при поддержке теркома работы 89 работникам была возвращена разница в командировочных расходах на общую сумму 29,2 тыс. грн.

Николай САНЕЕВ,
председатель Луганской
территориальной профорганизации
 

Cвоими руками

В ноябре–декабре минувшего года обследовано состояние санитарно-бытовых помещений в структурных подразделениях службы пути Приднепровской магистрали.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 55 - 63 of 409
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79