Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Галузеві документи

Наказ № 14 від 6 січня 2021 р. про затвердження професійного стандарту «Електромонтер з обслуговування підстанції» (розробник: всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України»)

 

Наказ № 285-21 від 21 липня 2021 р. про затвердження професійного стандарту «Електромеханік дільниці з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування» (розробники: АТ «Укрзалізниця» та організація роботодавців «Галузеве о

 

Наказ № 1869 від 23 вересня 2020 р. про затвердження професійного стандарту «Електрозварник ручного зварювання» (розробник: всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України»)

 

Наказ № 2059 від 19 жовтня 2020 р. про затвердження професійного стандарту «Електрогазозварник» (розробник: всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України»)

 

Наказ № 2185 від 29 жовтня 2020 р. про затвердження професійного стандарту «Газорізальник» (розробник: всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України»)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Всього 37 - 45 з 63
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Документи >> Галузеві документи
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79