Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Пенсійне забезпечення

Второе дыхание для второй пенсии: следующий шаг – за работниками (газета «Магістраль» № 4 (1890) від 22–28.01.2014 р.)

В последние дни прошлого года железнодорожники, сами того не подозревая, стали участниками профессионального негосударственного пенсионного фонда (далее – ПНПФ) «Магистраль». На каждого работника был открыт индивидуальный пенсионный счет в фонде, на который работодатель (железная дорога) перечислил определенную сумму. В общей сложности между людьми было распределено 18 млн грн (по 3 млн грн на каждую дорогу). 

 

Детальніше...
 

Проведено семінар-нараду щодо діяльності галузевого недержавного пенсійного фонду «Магістраль»

Радою профспілки спільно з Укрзалізницею з метою залучення працівників галузі до формування власної недержавної пенсії організовано та проведено 16 січня семінар-нараду для відповідальних осіб за здійснення заходів щодо розвитку галузевого пенсійного фонду «Магістраль» на залізницях, у дорожніх і територіальних комітетах профспілки, а також молодіжних лідерів і профактиву.

Детальніше...
 

Програму недержавного пенсійного забезпечення залізничників закріплено у Галузевій угоді

postanova_16_12_2013.jpg 
З метою розвитку та регулювання правовідносин, пов'язаних із впровадженням недержавного пенсійного забезпечення у залізничній галузі Державна адміністрація залізничного транспорту України і Рада профспілки залізничників і транспортнихбудівельників України вирішилиp здійснювати недержавне пенсійне забезпечення залізничників через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» відповідно до «Програми недержавного пенсійного забезпечення залізничників», яка стала додатком № 4 до Галузевої угоди.
Детальніше...
 

Ваша будущая пенсия

О том, что такое негосударственный пенсионный фонд, как регламентируется его деятельность и благодаря чему гарантируется выплата пенсии, читателям «ВІСНИКА» рассказывает наш внештатный корреспондент, директор департамента пенсионных фондов КУА «Аструм Управление Активами» Александр ТКАЧ:

Детальніше...
 

Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» — ЗАЛІЗНИЧНИКАМ — ДРУГУ ПЕНСІЮ

«ВІСНИК» продовжує публікувати огляд соціальних проектів, які втілюються в життя за ініціативою і силами профспілки залізничників і транспортних будівельників. Наразі – розповідь про непросту, але вкрай важливу програму недержавного пенсійного забезпечення. Втілення проекту у тому вигляді, який пропонує профспілка, дозволить українським залізничникам у питанні пенсійного забезпечення піднятися на один рівень з їх закордонними колегами. Адже мета профспілкової ініціативи проста – забезпечити працівникам галузі додатковий гарантований прибуток у літньому віці. Тим більше, що держава визнала свою існуючу систему пенсійного забезпечення неефективною і пропонує громадянам самим заздалегідь подбати про свою старість – пенсійна реформа, яка наразі провадиться в Україні, передбачає створення недержавних пенсійних фондів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>
Всього 46 - 54 з 63
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78