Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Пенсійне забезпечення

Корисно знати: вивчаємо пенсійну реформу...

У зв’язку з прийняттям змін до пенсійного законодавства на прохання спілчан роз’яснюємо деякі аспекти. Пропонуємо вашій увазі матеріал, підготовлений правовим інспектором праці Ради профспілки Мариною АБРАМОВОЮ.

Read more...
 

Новини YouTube-каналу профспілки

На YouTube-каналі профспілки розміщено новий відеоролик із серії відеоматеріалів про діяльність Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль», створеного профспілкою залізничників і транспортних будівельників України у 2006 році. Про переваги й особливості недержавного пенсійного забезпечення розповідає експерт з пенсійних систем Олександр Ткач. Цього разу йдеться про види виплат, які здійснює ПНПФ «Магістраль».

 
 
 
 

Молодь обирає майбутнє

Роботі Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» було присвячено багато часу на засіданні молодіжної ради профспілки 1 березня 2017 року. Молоді залізничники отримали нагоду поставити запитання інвестиційному консультанту Олександру Ткачу і правовому інспектору праці Ради профспілки та секретарю Фонду Марині Абрамовій. Після завершення обговорення один з його активних учасників – старший інструктор з технічних засобів охорони Полтавського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця», голова молодіжної ради Полтавської територіальної профорганізації Павло Карачевцев виявив бажання укласти пенсійний контракт на свою користь…
Read more...
 

Звітуємо про роботу

На  засіданні президії Ради профспілки 22 лютого 2017 року розглянуто питання про підсумки роботи Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» за минулий рік та звіт компанії з управління активами «ОТП Капітал» про результати інвестиційної діяльності. Презентацію провели представники ТОВ «КУА ОТП КАПІТАЛ» – керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності Д.Шептицький, директор Н.Меженська та інвестиційний консультант О.Ткач (на знімку зліва направо).
 
PNPF_gigi.jpg
 
Доповідачі поінформували, що фактична дохідність Фонду у 2016 році сягнула 18,8 %, що на 6,4 % перевищує інфляцію за цей період.

 

Хто отримає другу, додаткову пенсію?

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Results 10 - 18 of 61
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78