Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю

 WDDWsmall.jpg15 жовтня 2014 р. під стінами Кабміну відбувся кількатисячний мітинг всеукраїнських профспілок

Попереджувальна акція протесту організована СПО всеукраїнських профспілок і профоб’єднань напередодні Міжнародного дня боротьби з бідністю, що відзначається у світі 17 жовтня. У мітингу та пікетуванні Кабінету Міністрів України взяли також участь близько 400 членів профспілки залізничників і транспортних будівельників України зі своїми прапорами, транспарантами та іншою атрибутикою фото   Мітинг і пікетування проведено на підтримку вимог до Уряду з питань захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників, ухвалених учасниками Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини» 7 жовтня 2014 року
 
 

Всеукраїнський форум профспілок відбувся у Всесвітній день дій за гідну працю

7 жовтня 2014 року у форумі , ініційованому Спільним представницьким органом профспілок, взяли участь представники всеукраїнських профспілок і профоб’єднань, громадських організацій і громадських рад при міністерствах, науковці, представники СПО роботодавців.  Профспілку залізничників і транспортних будівельників України представляла делегація на чолі з першим заступником Голови профспілки М.Сінчаком.

 

7 жовтня — Всесвітній день дій за гідну працю

«Під гаслом «2014: справедливість для трудящих – справедливе рішення проблеми зміни клімату» проходитиме цьогоріч Всесвітній день дій за гідну працю.

Read more...
 

«Тиждень дій» під егідою МФТ проводитиметься 6—12 жовтня 2014 року

Безпека руху на залізничному транспорті – пріоритет для залізничників Міжнародної федерації транспортників (МФТ), тож протягом багатьох років «День дій» проходив під гаслом «Головне – безпека!». Беручи до уваги виклики часу, що стоять перед нашою державою, а також потреби залізничників України, цьогорічні міжнародні заходи в рамках «Тижня дій МФТ» також буде проведено за традиційною тематикою.

Read more...
 

Солідарна профспілкова акція – «Тиждень дій залізничників МФТ» 7–13 жовтня 2013 року

Наша профспілка щороку активно долучається до проведення солідарної акції Міжнародної федерації транспортників. Цього року вона розпочалась у Всесвітній день дій профспілок за гідну працю і тривала тиждень під гаслами: «За гідну працю!» та «Головне – безпека!».
 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Results 1 - 9 of 11
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78