Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Акції профспілки

Фотофакт

Профком вагонного депо Конотоп Південно-Західної залізниці провів ряд заходів до Всесвітнього дня дій за гідну працю.

Детальніше...
 

День конкретных действий

Выявлением и решением конкретных проблем работников отметили Всемирный день действий профсоюзов за достойный труд в профорганизациях структурных подразделений Южной магистрали.

Во всех первичках Харьковской территориальной профорганизации проведены собрания, встречи с профактивом, руководителями структурных подразделений и председателями профорганизаций, на которых обсуждены вопросы оплаты и условий труда, соблюдение трудовых прав, социальной защиты работников и выполнение условий колдоговоров.

Специалисты Харьковского теркома профсоюза совместно с председателями профорганизаций провели рейды, в ходе которых встретились на рабочих местах с работниками структурных подразделений, обсудили насущные проблемы и пути их решения.
 
Детальніше...
 

За гідну працю в Україні

7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок і профспілкових об'єднань у Будинку спілок провів Національний форум соціальних партнерів на тему «За гідну працю в Україні».
У роботі форуму взяли участь члени Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України від всеукраїнських профспілок і профспілкових об'єднань, урядової сторони, роботодавців, представники міжнародних організацій, Представництва МОП в Україні.

Детальніше...
 

Залізничникам – гідну працю

 ЗАЛІЗНИЧНИКАМ – ГІДНУ ПРАЦЮ!
 
WDDW.jpg
 
 Поняття “гідна праця” було розроблено і введено у вжиток Міжнародною організацією праці (МОП) у 1999 році, воно включає чотири складові: зайнятість, права, захист та діалог. 
 
Детальніше...
 

Профспілка взяла участь у соціальній акції

   Профспілка залізничників і транспортних будівельників України спільно із Всеукраїнським лікарським товариством та за підтримки Укрзалізниці провела 29 вересня з 9.00 до 12.00 на залізничних вокзалах України соціальну акцію „Здорове серце”, присвячену Всесвітньому дню серця. 
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>
Всього 37 - 41 з 41
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78