Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Свідоцтво про репрезентативність
Репрезентативність підтверджено
 
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вчергове підтвердила свою репрезентативність. Відповідне свідоцтво надано профспілці 28 грудня 2021 року за підписом Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса.
У свідоцтві зазначено, що профспілка підтвердила репрезентативність на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.
Вперше наша профспілка довела свою репрезентативність у 2011 році, коли держава висунула відповідні вимоги.
Нагадаємо, що згідно з Законом „Про соціальний діалог в Україні”, суб’єкти соціального діалогу мають бути репрезентативними, тобто відповідати певним критеріям, якими є, зокрема, легалізація та статус, загальна чисельність членів, галузева та територіальна розгалуженість. Закон висуває конкретні вимоги до профорганізацій для участі у соціальному діалогу на різних рівнях.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників не лише відповідає вимогам нормативних документів, але й справою довела свою спроможність цивілізованого і професійного ведення соціального діалогу, активного та принципового захисту інтересів спілчан.
 
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Про нас >> Свідоцтво про репрезентативність
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79