Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Будні організацій

Вже четвертий рік у Щорській виконробській дільниці Конотопського будівельно-монтажного експлуатаційного управління цеховий комітет очолює майстер Тетяна Яворська. «Колектив у нас дружний, – розповідає вона. Тому протиріч, непорозумінь якихось просто немає. Якщо й виникають питання, намагаємося вирішувати на місці».


Серед важливих завдань голови цехкому, як і скрізь, є поліпшення умов праці. У Щорсі із цим все гаразд: є душ, лазня, добре облаштована побутова кімната. Але на виїзді, у відрядженнях, будівельникам доводиться скрутніше, хоча керівництво управління намагається зробити максимум можливого для їх роботи й відпочинку. Спецодягом, за словами Т.Яворської, дільниця забезпечена добре.


Не випадає з поля зору голови цехкому відпочинок дітей членів профспілки. Усі заявки в табори щороку задовольняються. Є в колективі й багатодітна родина – підсобного робітника М.Качури. Цехком йому допомагає.

А от найголовніша проблема сьогодні, як не дивно, транспортна. Щорська дільниця – велика, і якщо в напрямку Бахмача можна доїхати дизель-поїздом, то до Хоробичів українського дизель-поїзда немає, а з Корюківкою взагалі відсутнє пасажирське сполучення. «Не лише ми в такій ситуації, – продовжує Тетяна Яворська. – У дистанціях колії та сигналізації і зв’язку так само – добирайся на перегін, як можеш. Це ускладнює нашу роботу...»

Микола ПАЦАК, позаштатний кореспондент «ВІСНИКА»
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Будні організацій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78