Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

15 грудня відбувся VI з'їзд профспілки. Головою профспілки знову обрано Вадима Ткачова

zb.jpg200 обраних на форум делегатів представляють понад півмільйона спілчан.

У звітній доповіді про діяльність Ради профспілки у 2007-2011 роках лідер профспілки Вадим Ткачов зауважив, що ефективна робота дає позитивні результати. Активні дії із захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів працівників - найвагоміший доказ дієвості профорганізації будь-якого рівня. На разі галузь реформується, і виникають нові проблеми. "Ми бачимо шляхи їх подолання", - зазначив В. Ткачов.

Кроком у перед є продовження дії чинної галузевої угоди на 2012 рік. Тож, завдяки конструктивному соціальному діалогу збережено вагомий соціальний пакет. Слід також зазначити, що протягом цього п'ятиріччя вдалося певною мірою примножити досягнутий рівень галузевих пільг та соціальних гарантій, адже було внесено 25 змін і доповнень, спрямованих на підвищення соціального захисту працівників і пенсіонерів.

Серед завдань на наступний період роботи з’їзд визначив збереження існуючих соціальних пільг і гарантій для працівників.

У роботі VI з'їзду взяли участь представники структур, із якими профспілка веде соціальний діалог, зокрема Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. Керівник галузі виступив перед делегатами.

У роботі форуму також взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Володимир Корнієнко, начальники шести залізниць України. 

За останні пять років було достатньо досягнень спрямованих на користь спільчан.

Тарифні ставки та посадові оклади залізничників за цей підвищувпались 14 разів, а середня заробітна плата зросла більше ніж у 2 рази.

Неважаючи на фінансово-економічну кризу в 2009-2010 роках, значне падіння обсягів залізничних перевезень у галузі вдалося не допустити зниження заробітної плати.

За звітний період темпи зростання зарплати перевищили рівень інфляції на споживчому ринку на 36%.

З метою додаткового соціального захисту профспілка застрахувала з 2010 року всіх спільчан-працівників від нещасних випадків на виробництві. За цей час сума виплачених постраждалим страхових коштів становить 860,5 тис. грн.

VI з’їзд профспілки вирішив звернутися до Президента України Віктора Януковича про збереження у підпорядкуванні Мінінфраструктури навчальних закладів залізничного транспорту. На думку делегатів, доцільність функціонування єдиної нерозривної системи „навчальні заклади-виробництво” підтверджується досвідом роботи залізниць не лише України, а й Німеччини, Франції, Іспанії.

Делегати VI з’їзду вирішили надіслати Президенту України Віктору Януковичу звернення щодо перенесення святкування Дня залізничника на першу неділю серпня. Останнім часом це питання активно обговорювалося у трудових колективах залізниць.

На з'їзді першим заступником Голови профспілки обрано Михайла Сінчака, заступником Голови профспілки - Василя Леська. Головою Ревізійної комісії профспілки обрано Степанію Семак.

Підтверджено повноваження членів Ради профспілки та її президії, затверджено склад Ревізійної комісії профспілки.

Внесено зміни до Статуту профспілки та до Положення про ревізійні комісії профспілки.

На з'їзді були присутні представники всеукраїнських профспілок і профоб'єднань транспортників, колеги з профспілок залізничників країн близького та далекого зарубіжжя, які дали схвальну оцінку діяльності профспілки залізничників і транспортних будівельників України, передусім за вирішення питань соціально-економічного захисту у співпраці із Укрзалізницею та Міністерством інфраструктури.

Детальніше про роботу VI з’їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників України - у номері газети "Вісник профспілки", який вийде 29 грудня п. р. З фотоматеріалами з'їзду можна ознаймитися на нашому форумі.

(Фото з сайта Укрзалізниці)

Відділ інформації Ради профспілки

 

 

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78