Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Є в первинці активісти

Два роки тому профком Київського рейкозварювального поїзда (КРЗП) очолив старший майстер цеху пересувних рейкозварювальних машин Володимир Волосюк (на знімку в центрі). На профобліку близько 130 спілчан, які працюють у трьох цехах, більшість – вахтовим методом. Зібрати всіх на загальні збори, звичайно, важко. Це, безперечно, ускладнює роботу первинки, проте профком через своїх активістів завжди інформує спілчан про всі заходи і новини.

Специфіка роботи цехів різна, та однаково актуальним для всіх працівників є забезпечення спецодягом, миючими засобами, сигнальними жилетами, іншими індивідуальними засобами безпеки, такими, скажімо, як захисні окуляри чи респіратори, не кажучи вже про рукавиці. Дрібниць в охороні праці не буває, тому профком докладає зусиль, аби ці проблеми вирішувалися своєчасно та якісно.

Діяльність бригад пересувних рейкозварювальних машин проходить переважно на лінії, людям доводиться тижнями мешкати в турних вагонах. Звичайно, облаштування гідних побутових умов у турних вагонах – це окрема проблема і для керівництва підрозділу, і для профкому. Проте умови для відпочинку після напруженої праці цілком задовільні. Працівники мешкають у одно- та двомісних купе, до їхніх послуг холодильник, плита для приготування їжі, телевізор. Перед кожним виїздом вагони забезпечуються водою та вугіллям. Щоправда, якість вугілля, наголошує В.Волосюк, не завжди належна.
 
Виробничий графік потребує від старшого майстра щотижневих виїздів на лінію з контрольними перевірками. Звичайно, не лише виробничими проблемами переймається він під час таких виїздів. Голова профкому інформує спілчан про профспілкові новини, цікавиться виробничим побутом, дотриманням норм охорони праці.

Певна річ, самому профлідеру, до того ж незвільненому, з таким обсягом профспілкових турбот не впоратися, тим паче, коли більшість спілчан постійно перебувають у різних місцях. Та є у Володимира Волосюка надійні помічники, на яких завжди можна покластися. Приміром, бригадир КРЗП, токар Володимир Богдан і майстер Козятинського цеху Анатолій Коренюк. Вони завжди готові допомогти в організації будь-якого заходу – чи то екскурсія історичними місцями, чи надання матеріальної допомоги спілчанам, чи вирішення питання їхнього оздоровлення.
 
shest.jpg

Анатолій РОМАНОВ, кореспондент газети «Рабочее слово», позаштатний кореспондент «ВІСНИКА»
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Є в первинці активісти
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78