Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

І знов завітав Святий Миколай

Вже майже десять років дорпрофсож Львівської магістралі дарує дітям залізничників з усіх куточків Західної України можливість відвідати Львів та побувати на виставі до дня Святого Миколая.
 
kroxi.jpg

Цьогорічні святкові дійства відбувалися в Палаці залізничників протягом тижня. «Дитячі» потяги щодня привозили до Львова майже по 3 тисячі дітей, а загалом казкові вистави відвідали понад 11 тисяч дітлахів. У фойє Палацу стояли імпровізовані хатинки, в яких діти отримували подарунки від Святого Миколая.

Створювали свято усією залізницею: до організації перевезень, супроводження та харчування дітей долучилися працівники дорпрофсожу та фахівці галузевих служб, співробітники транспортної міліції, медичний персонал та працівники відомчої воєнізованої охорони.

Щасливі очі дітей, їхні усміхнені обличчя та щирі слова подяки вкотре запевнили нас, що докладені дорослими зусилля не марні – малята щиро радіють святу і щороку чекають зустрічі зі Святим Миколаєм...

Артем КОРОЛЬКОВ, спеціаліст дорпрофсожу Львівської залізниці
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> І знов завітав Святий Миколай
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78