Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

ФПТУ довела недоцільність...

...прийняття проекту постанови Кабміну «Питання організації проведення психофізіологічної експертизи працівників, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки, та тих, що потребують професійного добору».

Про це йдеться у відповіді, що надійшла на адресу Федерації профспілок транспортників України та Міністерства інфраструктури за підписом в. о. Міністра охорони здоров’я Р.МОІСЕЕНКО.

Нагадуємо, що в травні минулого року Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов і керівники транспортних профспілок звернулися з відкритим листом до Прем’єр-міністра М.Азарова, Міністра інфраструктури Б.Колеснікова і керівництва Міністерства охорони здоров’я проти впровадження додаткових, необґрунтованих психофізіологічних експертиз для працівників транспорту.

ФПТУ та всеукраїнські транспортні профспілки ретельно проаналізували проект постанови Кабміну і категорично не підтримали його, адже державою вже забезпечено повноцінне виконання норм Закону України «Про охорону праці», тому у зверненні зауважили: «Є очевидним той факт, і профспілки в цьому переконані, що введення подібних норм, безумовно, призведе до необґрунтованих, а значить – незаконних звільнень транспортників та посилення соціальної напруги у трудових колективах».

Як повідомлено в офіційній відповіді, МОЗ України просить Кабмін «зняти це питання з контролю як таке, що не потребує додаткового законодавчого врегулювання».

Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79