Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Оздоровчий 2011-й...

Основна частка в оздоровленні працівників магістралі та членів їхніх родин припала на відомчі пансіонати «Львівський залізничник», що в Криму, та «Галичина» (у Херсонській області).

Для збільшення числа відпочивальників у літній період профкоми додатково придбавали також путівки на базу відпочинку «Прибій» у м. Саки. Ефективну роботу в цьому напрямі провели профкоми пасажирського вагонного депо Львів, локомотивного депо Здолбунів, Львівської дистанції електропостачання та об’єднаного профкому Львівської дирекції.

Загалом за оздоровчий період з травня по грудень минулого року відпочили понад 6 тис. працівників та членів їхніх сімей, що на 1123 особи більше, ніж у 2010 році.

З ініціативи дорпрофсожу та за підтримки керівництва залізниці протягом року безкоштовно оздоровлено 28 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та 11 працівників структурних підрозділів – переможців галузевого змагання. Восени за путівками на пільгових умовах оздоровлено 273 пенсіонерів, а влітку було організовано безкоштовний відпочинок трьох багатодітних сімей.

На жаль, не всі мають можливість піти у відпустку влітку. Проте це не причина нехтувати оздоровленням. Завдяки активній роботі профорганізацій все популярнішим стає відпочинок у жовтні–грудні. Відпочивальники мають змогу отримувати безкоштовно фізіотерапевтичні процедури, відвідувати басейн та насолоджуватися пішохідними екскурсіями по мальовничих місцях Судакського району. Добре спрацювали у питанні забезпечення путівками на цей період профкоми інформаційно-обчислювального центру, локомотивного і вагонного депо Ковель та інші.

Ніна ЖИВКО, провідний спеціаліст відділу соцзахисту, праці та зарплати дорпрофсожу Львівської залізниці
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Оздоровчий 2011-й...
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78