Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

„Вісник профспілки: 2007–2011. Підсумки п’ятиріччя

Фактично профспілкова газета є презентацією результатів щоденної роботи профорганів усіх рівнів. З її сторінок спілчани дізнаються, які саме проблеми стоять наразі перед профспілкою і яким чином вони вирішуються.

Варто також зважати на те, що „ВІСНИК” є другим, після профспілкового квитка, матеріальним свідченням членства у профспілці, адже спілчани безкоштовно отримують газету. „ВІСНИК” пройшов випробування часом – виходить безперервно протягом 15 років, у тому числі 5 років – у статусі самостійного періодичного видання.

Позитивну оцінку тому, як профспілкова газета розвивається і вдосконалюється, дають читачі, адже її тираж постійно зростає: якщо в 2007 році він становив 109 тис., то в 2011-му досягнув позначки в 231 тис. примірників. Тож наш «ВІСНИК» залишається наймасовішим періодичним виданням на профспілковому просторі України.
 
Передплатна кампанія щороку проходить організовано й активно.

Чимало профорганізацій оформлюють адресну передплату видання для спілчан. Профспілкова газета надходить до профкомів, залізничних бібліотек, будинків відпочинку локомотивних бригад, гуртожитків, кімнат приймання їжі, а також на адресу керівників-господарників і фахівців-виробничників структурних підрозділів залізниць. Адже ми прагнемо, щоб наші соціальні партнери були поінформовані про проблеми, що турбують спілчан, а також про кроки на їх розв’язання, позицію профспілки з тих чи інших актуальних питань.

Проте кількість передплачених примірників зазвичай значно перевищує передплату, здійснену безпосередньо профорганізаціями для наших спілчан, тобто газета користується попитом і у сторонніх організацій та читачів. Одним з останніх цікавих прикладів є звернення на адресу ДП „Преса” від Баварської Національної бібліотеки (Німеччина), яка зацікавлена у передплаті нашої газети для забезпечення професійних інтересів своїх читачів.

Тож набутий за роки творчої праці досвід дозволяє стверджувати, що у профорганізаціях «ВІСНИК» сприймається як джерело об’єктивної й оперативної інформації про багатовекторну діяльність Ради профспілки і профорганів усіх рівнів. Про це свідчать дзвінки, поштові та електронні листи, а також читацькі конференції, що проводяться у трудових колективах.

Дописувачами газети є профпрацівники, профактивісти, позаштатні та громадські кореспонденти, інші активні автори та постійні читачі.

Удосконалюються дизайн і поліграфічне виконання, а весь комплекс робіт з підготовки кожного номера газети до друку професійно здійснюється безпосередньо у відділі інформації Ради профспілки. «ВІСНИК» друкується двома фарбами, ставши дійсно привабливим виданням із власним стилем.

Завдяки багатьом факторам – поширенню розгалуженої мережі профспілкових інформаційних вісників, творчому підходу до підготовки матеріалів з боку фахівців Ради профспілки, дорпрофсожів, теркомів і профкомів первинних організацій, цілеспрямованій роботі щодо створення надійної та творчої команди позаштатних і громадських кореспондентів, інших активних авторів – поліпшується змістовність номерів. У газеті постійно з’являються нові рубрики, цікаві публікації, збагачується редакційна пошта.
 
Приміром, у рубриці «Трибуна «ВІСНИКА»: Я так думаю» профпрацівники й активісти мають можливість висловити власні погляди на проблеми і досягнення профспілки, а різноманітні матеріали, що надходять до «Території позитиву», присвячені цікавим і яскравим моментам профспілкового життя, творчим здобуткам та ініціативам наших талановитих спілчан. Рубрика „Профспілка допомогла” знайомить читачів з конкретними фактами захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан. «ВІСНИК» регулярно інформує читачів про зміни в законодавстві України, а завдяки рубрикам „Запитуєте – відповідаємо”, «Роз’яснюємо, консультуємо…» читачі дізнаються, як правильно діяти у тій чи іншій ситуації, отримати професійну пораду і корисну інформацію з питань охорони, організації та оплати праці, правових, фінансових, соціально-економічних тощо.

Не боїться газета „гострих” тем чи дискусій: тож у рубриці „Перехрестя думок”, приміром, друкувалися полярні погляди на ту чи іншу проблему.

Традиційні рубрики також наповнюються змістовною інформацією, яка є цікавою для читачів.

На сторінках «Вісника» широко висвітлюються масові заходи профспілки.

Особлива увага приділялася головним темам: у 2007–2008 роках – це контроль за використанням і оплатою робочого часу; у 2009-му – робота первинних профорганізацій (Радою профспілки проведено конкурс на найкращі публікації у ЗМІ про діяльність первинок), у 2010-му – забезпечення трудових прав і соціальних гарантій жінок, у 2011-му – звіти і вибори у профспілці.
 
  flag.jpg
2011-й: молодіжна рада первинки лінійних станцій
Козятинської дирекції залізничних перевезень
на чолі зі своїм лідером Анатолієм ЛОБКОМ

Фото Олександра БАРДА,
позаштатного кореспондента „ВІСНИКА”

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Газета "Вісник профспілки" >> „Вісник профспілки: 2007–2011. Підсумки п’ятиріччя
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79