Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Раді профспілки відповідають…

Міністерство інфраструктури на виконання доручення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова (№ 4575/0/1-12 від 01.02.2012 р.) розглянуло звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників щодо збереження вищих навчальних закладів залізничного транспорту у сфері управління Мінінфраструктури та повідомляє…


У цілому Міністерство підтримує пропозицію VI з'їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників щодо перебування вищих навчальних закладів залізничного спрямування у сфері управління Мінінфраструктури, зазначено у відповіді за підписом першого заступника Міністра Костянтина Єфименка.

Так, під час підготовки МОНмолодьспорту розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р., № 1191 «Деякі питання управління вищими навчальними закладами» Мінінфраструктури не підтримало пропозицію передачі вищих навчальних закладів залізничного спрямування до сфери управління МОНмолодьспорту.

Разом з тим, на жаль, думку Мінінфраструктури не було враховано.

МОНмолодьспорту у своєму листі до Мінінфраструктури наполягає на тому факті, що передача до сфери його управління відомчих вищих навчальних закладів змінює лише суб'єкт управління та фінансування, а співпраця галузевих, у тому числі транспортної галузі, підприємств, установ, організацій та закладів освіти, надасть змогу підвищити якість підготовки кадрів для всіх галузей економіки, йдеться у листі на адресу Ради профспілки першого заступника Міністра інфраструктури Костянтина Єфименка.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Інтерактивна частина >> Пошук
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79