Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості

В Україні ця дата відзначається щороку, а в 2011-му профспілкову ініціативу підтримано на державному рівні. В організації і проведенні заходів під гаслом „Справедливість для всіх!” з вимогою надання гарантій справедливості шляхом забезпечення гідної зарплати, зайнятості і соціального захисту візьмуть участь усі ланки нашої профспілки.

Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов направив на адресу дорпрофсожів, теркомів, профкомів прямого підпорядкування Раді профспілки листа щодо активної участі в акції.

Лідер профспілки закликав колег забезпечити взаємодію з роботодавцями з метою сприяння економічному зростанню та соціальному розвитку, посилення соціальної відповідальності.

Також запропоновано організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу шляхом проведення прес-конференцій, видання газет і вісників, розповсюдження брошур, листівок, буклетів тощо.

На підприємствах і в структурних підрозділах відбудуться дні відкритих дверей і трудового права під гаслом „Право має кожний”. Профпрацівники надаватимуть спілчанам консультації та практичну допомогу з усього спектра соціально-економічних, правових і трудових питань.

Важливим результатом цього заходу, наголошено у листі, має стати активізація допомоги профспілкових організацій членам профспілки.

«Вісник профспілки», 10 лютого 2012 р.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості >> 20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79