Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Інформаційні дні

У рамках Дня соціальної справедливості теркомами профспілки та деякими профкомами структурних підрозділів Одеської залізниці проведено інформаційні дні з профактивом.

У низці структурних підрозділів технічна інспекція праці Ради профспілки під час зустрічей з працівниками провела інформаційно-роз'яснювальну роботу і надала консультації з актуальних питань. Приміром, спільно з адміністрацією Одеської дирекції залізничних перевезень було вирішено питання щодо оплати рахунків для придбання молока або інших рівноцінних продуктів операторам котельної на твердому паливі і електрозварникові станції Одеса-Застава 1.

За участю правового інспектора праці Ради профспілки на залізниці Л.Карпенка проведено „День трудового права” на станції Жовтнева. Консультації з правових і соціально-економічних питань отримали понад 100 спілчан.

ПРЕС-ЦЕНТР Одеського дорпрофсожу
«Вісник профспілки», 9 березня 2012 р.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості >> Інформаційні дні
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79