Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Умови — лише на вимогу?!

Неприємно здивовані були представники профкому Хутір-Михайлівської дистанції колії Південно-Західної залізниці, а також заступник начальника дистанції з кадрів і соціальних питань С.Шкатула і начальник сектора охорони праці О.Сурай результатами перевірки санітарно-побутових умов проживання і відпочинку працівників, які знаходилися у відрядженні в Київській дистанції колії...

У вагонi проживання колійників на станції Тетерів були відсутні бодай елементарні санітарно-побутові умови, такі, приміром, як туалет. Працівники не могли навіть умитися – на умивальнику… не було крана. Тож про душ монтери, незважаючи на важку і брудну роботу, і не мріяли. Не забезпечено і доставку питної води. Працівникам доводилося просити воду у місцевих жителів, а якщо ті не пускали до своїх колодязів, купувати її за власні добові в магазині… На «самозабезпечення» залишила приймаюча сторона й опалення вагона: монтери колії після важкого трудового дня самі збирали дрова в околицях. А потім буквально видиралися з ними до вагона, адже трап для підйому також не було передбачено.


Дійшло до абсурду: забезпечивши колійників холодильником, електрочайником, мікрохвильовою піччю, «забули» підвести до вагона… електропостачання!


З’ясувалося також, що хутір-михайлівці з початку відрядження не бачили нормального харчування. Приміром, у день перевірки вони стали до роботи, навіть не попивши гарячого чаю, а про повноцінні сніданок і вечерю вже третій день свого перебування у відрядженні лише мріяли…


Обурившись таким ставленням до своїх працівників, адміністрація і профком Хутір-Михайлівської дистанції колії одразу звернулися до керівництва Київської дистанції. Варто зазначити, що реакція була оперативною: того ж вечора 28 березня працівники отримали повноцінну вечерю, а санітарно-побутові умови у вагоні значно поліпшилися – підключено електропостачання, з’явилася вода і дрова, встановлено трап, туалет.


Виходить, що умови – лише на вимогу?! Ось така вона, правда життя…


Марина ДЕМЧЕНКО, голова профорганізації Хутір-Михайлівської дистанції колії
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Умови — лише на вимогу?!
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79