Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2012-й — Рік молоді в профспілці

У квiтнi відбулися семінар і засідання молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

У семінарі взяли участь голова дорожньої профорганізації А.Фурса, заступник начальника залізниці з економічних питань С.Горілей, голови теркомів, фахівці Ради профспілки і дорпрофсожу. С.Горілей, відповівши на запитання щодо реформування, які турбують молодих спеціалістів, наголосив, що робота з молоддю має стати одним із пріоритетних напрямів, адже саме з її боку вноситься багато раціональних пропозицій і зауважень задля поліпшення роботи столичної магістралі.

Серед здобутків молодіжної ради – внесення до колдоговору доповнень щодо соціального захисту молодих залізничників, цікаві ініціативи з організації культурного відпочинку, спортивно-масової роботи. Приємно, що все більше молодих активістів входять до складу виборних профорганів.

Актуальні питання профспілкової діяльності висвітлили фахівці дорпрофсожу. Учасники отримали також вичерпну інформацію від завідувача відділу організаційної та кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюка про новий соціальний проект профспілки – дисконтну програму та її переваги в майбутньому.
 
Андрій ОВСІЄНКО, технічний інспектор праці
Ради профспілки на Південно-Західній залізниці, голова молодіжної ради дорожньої профорганізації
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

Лічильник



Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> 2012-й — Рік молоді в профспілці
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79