Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

На засідання на… велосипедах

Завзяті, спортивні й енергійні – це про наших молодих активістів. Без нас не проходять міські спортивні змагання, культурно-масові заходи. Втілюємо і власні цікаві задуми. Приміром, нещодавно вирішили на своєму прикладі показати, як треба дбати про здоров’я, і наступне засідання молодіжної ради запланували провести… у лісі, а дістатися туди – на велосипедах. Дуже допоміг нам в організації заходу голова профорганізації Ю.Кукса.
 
Дорогою молоді вагонники спілкувалися, весело долали перешкоди на лісовій грунтівці. Знайшовши зручне місце, провели імпровізоване засідання: обговорили питання охорони навколишнього середовища, роль молоді у профспілковому житті тощо. А після смачного обіду прийшла черга і спортивних змагань: на галявині організували турніри з футболу, волейболу та бадмінтону.
 
Сподіваємося, що такі виїзди стануть доброю традицією – нашою «родзинкою», роблячи засідання різноманітними, захоплюючими, результативними.
 
Анна ТОЛОЧКІНА, бригадир, заступник голови молодіжної ради профорганізації вагонного депо Ворожба
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> На засідання на… велосипедах
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78