Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

На засідання на… велосипедах

Завзяті, спортивні й енергійні – це про наших молодих активістів. Без нас не проходять міські спортивні змагання, культурно-масові заходи. Втілюємо і власні цікаві задуми. Приміром, нещодавно вирішили на своєму прикладі показати, як треба дбати про здоров’я, і наступне засідання молодіжної ради запланували провести… у лісі, а дістатися туди – на велосипедах. Дуже допоміг нам в організації заходу голова профорганізації Ю.Кукса.
 
Дорогою молоді вагонники спілкувалися, весело долали перешкоди на лісовій грунтівці. Знайшовши зручне місце, провели імпровізоване засідання: обговорили питання охорони навколишнього середовища, роль молоді у профспілковому житті тощо. А після смачного обіду прийшла черга і спортивних змагань: на галявині організували турніри з футболу, волейболу та бадмінтону.
 
Сподіваємося, що такі виїзди стануть доброю традицією – нашою «родзинкою», роблячи засідання різноманітними, захоплюючими, результативними.
 
Анна ТОЛОЧКІНА, бригадир, заступник голови молодіжної ради профорганізації вагонного депо Ворожба
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> На засідання на… велосипедах
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79