Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Відкрито університетський профілакторій

Приємну новину дізналися з листа студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна, адже тут 20 травня урочисто відкрито санаторій-профілакторій:


«Після майже 20-річної перерви знов приймає своїх пацієнтів профілакторій університету. І все це завдяки наполегливій роботі нашого ректора О.Пшінька та студентського профкому на чолі з О.Мороз, які доклали для цього дуже багато зусиль. Наша первинка зібрала всі необхідні документи, отримала безстрокову ліцензію на відкриття санаторію-профілакторію, а молодь взяла активну участь у ремонті помешкань, облаштуванні кабінетів тощо. Як чудово, що зараз кожен із нас має можливість взяти в профкомі путівку на відпочинок та отримувати дієтичне харчування тричі на день, відвідувати басейн, пройти комплекс оздоровчих процедур!».
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Відкрито університетський профілакторій
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79