Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Подвійна зацікавленість

Багато робиться на станції Київ-Волинський столичної магістралі, проте не зайве було б подбати про технічний стан інженерних мереж, вважають працівники підрозділу. З їхньою думкою згоден і П.Гришко – інженер станції, а на громадських засадах – голова первинки. Адже до теми технічної оснащеності станції, турбот про її справне і безперебійне функціонування у нього зацікавленість подвійна: і як відповідального фахівця, і як голови профкому, який має дбати про добробут, гідний виробничий побут, відпочинок залізничників.

У профорганізації 128 спілчан, тож турботи відомі… Побутові умови працівників – під особистим контролем голови профкому. Адже за службовими обов’язками він відповідає за тепло-, електро-, і водопостачання станції. Якщо виникають якісь негаразди – миттєво б’є на сполох: телефонує у дирекцію, звертається до БМЕУ. «У справі покращання побутових умов дрібниць не існує, – вважає він. – Ось, скажімо, для чергового по станції оперативно придбали нове крісло». Опікується й оздоровленням, організацією культурних та спортивних заходів тощо.

Проблем, чесно кажучи, багато, але в їх вирішенні дієву допомогу надає голова профорганізації Київської дирекції В.Яворський. Так, задовольняються заявки на відпочинок у Євпаторії, Хмільнику, Клубівці, інших оздоровницях.
 
Станційники охоче залучаються до спортивних змагань, є серед них і свої «зірки», приміром, оператор станційного технологічного центру Ю.Ісаченко, перонний контролер В.Хоменко, інші спілчани.

Надія КОНОВАЛ, провідний фахівець Київського теркому профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Подвійна зацікавленість
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79