Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Формула успіху для початківців

У минулому році колектив станції Кривий Ріг–Головний значно омолодився: на роботу прийнято 42 молодих залізничників, і вони мають свою активну позицію. За словами начальника станції, сьогодні головне завдання – створити належні та безпечні умови для їхньої роботи.

Для успішного завтрашнього дня, ми, фахівці з охорони праці, намагаємось відійти від стереотипного ставлення до молоді, щоб суттєвіше скоротити, зокрема, ризик травматизму. Адже набагато простіше та дешевше створити відповідні умови, попередити нещасний випадок, ніж здійснювати ліквідацію його наслідків та компенсувати втрати. І хоча впродовж останніх 11 років випадків виробничого травматизму у нас не було, але спадкоємці не повинні спочивати на лаврах минулого.
 
Отже, під час проведення спеціального навчання новоприйнятим працівникам пропонуються для перегляду відеоматеріали про безпечні умови праці, медичну допомогу, пожежну безпеку, дії в зимових умовах тощо. У відеотеці зберігається понад 60 фільмів. А працівники, які обрали роботу на станції Східна-Сортувальна під’їзної колії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», можуть ознайомитися з умовами праці та майбутніми робочими місцями ще під час теоретичного навчання: з фільму, який спеціально для них зняли спеціалісти з охорони праці.

Майже щомісяця випускаємо інформаційні листи, які висвітлюють питання збереження здоров’я, попередження випадків травмування, безпечної праці та інші. Щорічно спеціальний випуск присвячується Дню охорони праці. У ньому розміщуються завдання постійного конкурсу «Охоронопрацезнайка». Першим п’ятьом переможцям, які у вчасно впораються з усіма шарадами, кросвордами, запитаннями, загадками та іншими випробуваннями, журі результат зараховує як чергові іспити з охорони праці. Тому не дивно, що відпрацювавши бодай рік, молоді спеціалісти теж вступають у змагання, аби застосувати набуті навички і знання.

Три роки тому на станції висаджено «Алею пам’яті» із восьми дерев горобини – символів пам’яті загиблим на виробництві працівникам нашої станції згідно з літописом, який ведеться з 1949 року. У минулому році встановлено і меморіальну дошку з їхніми прізвищами. Молоді, яка щоденно тут проходить, «Алея пам’яті» має постійно нагадувати, що треба берегти своє життя…

Зоя ІЦЕНКО, інженер з охорони праці станції Кривий Ріг–Головний
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Формула успіху для початківців
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79