Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Ми поряд у потрібну мить

Соціальний проект профспілки втілюється у життя

Причини виробничого травматизму різні, а результат частіше за все сумний: від ушкоджень до смертельних наслідків. Тому на його профілактику спрямовано неабиякі зусилля, у тому числі профорганів різних рівнів, технічної інспекції праці Ради профспілки, громадських інспекторів праці тощо. На заходи з охорони праці роботодавцями щороку виділяються значні суми, і профспілка стежить, аби вони використовувалися за призначенням і з користю.
Проте, на жаль, інколи лихо знаходить «пробоїни»: порушення з боку осіб, відповідальних за охорону праці, необережність чи недосвідченість працівників, злий намір сторонніх осіб чи проста випадковість можуть стати навіть фатальними… Тож аби спілчани не лишалися сам на сам з бідою, якщо вона наперекір усьому вже-таки сталася, профспілка залізничників і транспортних будівельників України ще з початку 2010-го застрахувала їх від нещасних випадків на виробництві.

Така вчасна «профспілкова парасолька» забезпечує додатковий соціальний захист усім працюючим членам нашої профспілки, і, що важливо, водночас це не позначається на їхніх статках, адже сплату страхових внесків взяли на себе профоргани, так само, як і оформлення необхідних документів та інформування застрахованих осіб.

«Протягом дії угоди між профспілкою і страховою компанією ЗАТ «Європейське страхування» сталося 292 нещасні випадки, у яких постраждали 296 осіб. Їм або членам їхніх родин вже виплачено понад 1,1 млн грн., а за кількома випадками документи наразі оформлюються. Залежно від ступеня важкості нещасного випадку постраждалим оперативно виплачується від 500 грн. до 12 тис. грн.», – прокоментував головний технічний інспектор праці Ради профспілки Володимир ДОРОШЕНКО.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Надання матеріальної допомоги членам профспілки у разі нещасних випадків на виробництві >> Ми поряд у потрібну мить
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78