Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Звітуємо…

За активної участі спілчан пройшли звітні збори у цехових профорганізаціях, профгрупах і первинці пасажирського вагонного депо Бахмач Південно-Західної залізниці.
 
Голова профорганізації А.Рожнова відзначила, що помітно поліпшились умови праці і побуту в механічному і малярному, а також у цеху капітально-відновлювального ремонту. Розпочато вже і підготовку господарства до зими, проводиться, зокрема, робота з ремонту дахів.

Більшість критичних зауважень стосувалися, на жаль, охорони та умов праці. Так, спілчани вказали на те, що заборгованість зі спецмолока сягає майже півроку, є проблеми й у забезпеченні працівників милом, спецодягом, особливі нарікання – щодо якості та розмірів.

Йшлося також про те, щоб активніше забезпечувати правовий захист спілчан, принципово відстоювати їх трудові права та інтереси, контролювати виконання колдоговору.

Профлідер дбає про оздоровлення залізничників та їхніх дітей, разом із молодіжною радою залучає спілчан до громадської роботи. Активісти, зокрема, запропонували організовувати більше заходів для молоді за участі сімей працівників. Не відкладаючи надовго, профком підтримав, приміром, ідею про проведення сімейного спортивного свята.

Ольга ПУШЕНКО, інспектор з кадрів, член профкому пасажирського вагонного депо Бахмач
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Новини профорганізацій >> Звітуємо…
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79