Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Міністр інфраструктури В.Козак зустрівся з лідером ФПТУ та профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Ткачовим і керівниками профспілок підгалузей транспорту

Зустріч відбулася сьогодні, 24 січня, з ініціативи Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Ткачова.
«Важливо, що Міністр, обійнявши посаду, знайшов можливість познайомитися з представниками галузевих профспілок і дізнатися з перших вуст про проблеми, які їх хвилюють», – зазначив В.Ткачов. Лідер ФПТУ наполіг на необхідності постійної співпраці профспілок з профільним Міністерством і запропонував створити при Міністерстві відповідний орган, до якого б профспілки могли звертатися для взаємодії у вирішенні нагальних питань.

Міністр погодився із цією пропозицією, зазначивши, що єдиний шлях, який веде до розв’язання проблем – конструктивний соціальний діалог. Тому необхідно постійно підтримувати двосторонній зв’язок між Міністерством і профспілками підгалузей транспорту. Особливо це важливо з огляду на те, що у кожній підгалузі цього року відбуватимуться реформи, і необхідно, щоб вони були максимально прозорими і відкритими, підкреслив В.Козак. До того ж, практично кожна з них зіткнулася з падінням обсягів перевезень, що спричиняє й інші негативні наслідки. Тому від профспілок Міністр хотів би почути не лише про проблеми, які існують у тій чи іншій галузі, але й пропозиції щодо можливих шляхів подолання негараздів.

 zasedanie.jpg


Можливість висловитися отримав кожен з присутніх. Порушувалися як спільні для всіх транспортників питання, так і проблеми окремих підприємств. Зокрема, йшлося про необхідність державної підтримки транспортників, підвищення зарплати та забезпечення соціального захисту працівників, факти порушення термінів виплати заробітної плати тощо.


Міністр надав відповіді на частину запитань, а для рішення інших призначив додаткові зустрічі і пообіцяв ретельно відпрацювати усі зауваження та пропозиції профспілок.


Після закінчення зустрічі відбулося засідання президії Ради Федерації профспілок транспортників України.


Відділ інформації Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Мінінфраструктури регулярно проводитиме зустрічі з профспілками для вирішення актуальних питань розвитку галузей транспорту

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79