Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Оздоровниці залізничників знову під загрозою?

14:01:2010 г.
Оздоровчі заклади залізниць знову не дають спокою чиновникам від влади. Так, у проекті розпорядження Кабміну „Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми розвитку санаторно-курортної галузі” пропонується створити при Міністерстві охорони здоров’я єдиний орган управління санаторно-курортними закладами, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування.
Профспілка не залишає своєї принципової позиції: оздоровчі заклади залізниць мають належати залізничникам!
Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов у листі на адресу Міністерства транспорту та зв’язку нагадав, що відповідно до галузевих угод – між Мінтрансзв’язку і Радою профспілки та Укрзалізницею і профспілками – рішення про передачу або реорганізацію об’єктів соціальної сфери залізниць проводиться лише за участі профспілкових органів та за наявності згоди трудових колективів. А зважаючи на те, що перепідпорядкування галузевих оздоровчих закладів може в подальшому призвести до їх відчуження, Рада профспілки категорично проти погодження вищезазначеної Концепції.

ДО ТЕМИ
Позиція Укрзалізниці з цього приводу цілком збігається з думкою Ради профспілки:  керівництво Укрзалізниці вбачає недоцільність будь-якого перепрофілювання оздоровчих закладів залізничної галузі, оскільки втручання в їх роботу негативно вплине на організацію оздоровчого процесу для працюючого контингенту, а відтак і на виробничі показники. У відповідному листі на адресу Мінтрансзв’язку наголошується, що згадана Концепція суперечить Закону України „Про залізничний транспорт”, Статуту залізниць і Програмі реформування галузі, затвердженій постановою Кабміну на Всеукраїнському форумі залізничників 16 грудня 2009 року.
Відділ інформації Ради профспілки

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79