Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» — ЗАЛІЗНИЧНИКАМ — ДРУГУ ПЕНСІЮ

«ВІСНИК» продовжує публікувати огляд соціальних проектів, які втілюються в життя за ініціативою і силами профспілки залізничників і транспортних будівельників. Наразі – розповідь про непросту, але вкрай важливу програму недержавного пенсійного забезпечення. Втілення проекту у тому вигляді, який пропонує профспілка, дозволить українським залізничникам у питанні пенсійного забезпечення піднятися на один рівень з їх закордонними колегами. Адже мета профспілкової ініціативи проста – забезпечити працівникам галузі додатковий гарантований прибуток у літньому віці. Тим більше, що держава визнала свою існуючу систему пенсійного забезпечення неефективною і пропонує громадянам самим заздалегідь подбати про свою старість – пенсійна реформа, яка наразі провадиться в Україні, передбачає створення недержавних пенсійних фондів.

Професійний  недержавний пенсійний фонд «Магістраль» було засновано профспілкою залізничників і транспортних будівельників України у 2006 році з метою додаткового пенсійного забезпечення працівників галузі. За цей час 185 залізничників вирішили самостійно забезпечити собі другу пенсію, а загальна кількість учасників – майже 74 тис. осіб. Активи фонду формуються за рахунок внесків до пенсійного фонду та інвестиційного прибутку, отриманого в процесі управління цими внесками. Наразі активи ПНПФ «Магістраль» становлять близько 2 млн грн.

Профспілка веде постійні переговори з роботодавцями щодо їх участі у формуванні додаткової пенсії для залізничників, відповідне доповнення внесено до Галузевої угоди. Донецька залізниця уклала договір на користь своїх працівників і перерахувала на їхні пенсійні рахунки 1 млн грн. У 2013-му на вимогу профспілки Укрзалізниця запланувала виділення 18 млн грн. на пенсійне забезпечення залізничників.

Головний орган управління ПНПФ «Магістраль» – Рада фонду, до складу якої входять Голова Ради фонду — Голова профспілки В.Ткачов, його заступники М.Сінчак та В.Лесько, голови дорожніх профорганізацій. Члени Ради фонду проходять спеціальне навчання і складають іспити на право керувати діяльністю недержавного пенсійного фонду.

Свою діяльність ПНПФ «Магістраль» провадить на підставі договорів, які укладаються Радою фонду з трьома компаніями: адмініструє фонд ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку», управління активами здійснює ТОВ «КУА «Аструм Управління Активами», банком-зберігачем є АБ «Експрес-банк». Їх діяльність контролює Рада фонду, долучаючи до перевірок незалежні аудиторські компанії.

У свою чергу, діяльність фонду і компаній, які його обслуговують, перебуває під державним наглядом та контролем Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг, і Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Фінансова діяльність фонду повністю відкрита, його учасники щорічно отримують інформацію про рух коштів на власних рахунках. До того ж відповідно до вимог законодавства фінансова звітність фонду щорічно оприлюднюється у відповідних ЗМІ. Так, Професійним недержавним пенсійним фондом «Магістраль» опубліковано фінансову звітність за 2012 рік у фінансово-економічному тижневику «Україна Бізнес Ревю. Фінансова звітність» № 15–16/3 від 23 квітня 2013 року.

Стати членом ПНПФ «Магістраль» може будь-який працівник галузі – для цього потрібно звернутися до консультантів адміністратора фонду за телефоном 5–62–62 (залізничний), (044) 537–66–57 або до Ради профспілки й укласти пенсійний контракт.
 
Марина АБРАМОВА,
правовий інспектор праці Ради профспілки, секретар ПНПФ «Магістраль»
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» — ЗАЛІЗНИЧНИКАМ — ДРУГУ ПЕНСІЮ
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79